Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δηλαδη θα μπορω να βλεπω τον αλλον αλλα αυτος οχι ετσι?ναι με βοηθησες...

 

Λοιπόν,

 

Επειδή η κάμερα είναι στο πλάι θα γυρνάς την φάτσα

στο πλάι για να σε κοιτάει η κάμερα και να φαίνεσαι

αλλά έτσι δεν θα δε βλέπει ο άλλος για αυτό θα γυρνάς

και την οθόνη του κινητού στο πλάι για να βλέπεις

την φάτσα του άλλου και την φάτσα σου κατά την διάρκεια

της βιντεόκλησης.

 

γκε γκε;

λοοοοοοοοοοολ

:lol: :lol: :lol:

 

Φιλικά Μάνος!!!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ραντεβού τον Σεπτέμβρη ...έτσι τουλάχιστον μου είπαν από την Νόκια στην Γλυφάδα μόνο το Ν90 περιμένουν Ιούλιο!!!

Ν91 Ν70 Σεπτέμβριο :) να μαζέψουμε κανά ευρώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,

 

Επειδή η κάμερα είναι στο πλάι θα γυρνάς την φάτσα

στο πλάι για να σε κοιτάει η κάμερα και να φαίνεσαι

αλλά έτσι δεν θα δε βλέπει ο άλλος για αυτό θα γυρνάς

και την οθόνη του κινητού στο πλάι για να βλέπεις

την φάτσα του άλλου και την φάτσα σου κατά την διάρκεια

της βιντεόκλησης.

 

γκε γκε;

λοοοοοοοοοοολ

:lol: :lol: :lol:

 

Φιλικά Μάνος!!!

 

:)

 

 

ok ok καταλαβα...ευχαριστω πολυ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bazile
η τιμή του είναι σίγουρο ότι θα κυμαίνεται στα 700 ευρώ?καλό τηλέφωνο αλλα να δώσω 700 για ένα κινητό?νομίζω πως ξεφεύγει αρκετά..
Link to comment
Share on other sites

η τιμή του είναι σίγουρο ότι θα κυμαίνεται στα 700 ευρώ?καλό τηλέφωνο αλλα να δώσω 700 για ένα κινητό?νομίζω πως ξεφεύγει αρκετά..

 

Περα οτι ειναι κινητο ,ειναι και multimedia device .Η τιμη του θα ειναι υψηλη ,

ο καθενας αποφασιζει ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

οσο και να ναι εγω θα το παρω.νομιζω πως αξιζει τα λεφτα του.βλεπω φωτο του και ανατριχιαζω...ειναι καλο αυτο?μακαρι να ερθει το σεπτεμβριο,ειχε ακουστει κατι για νοεμβριο δεκεμβριο..
Link to comment
Share on other sites

Περα οτι ειναι κινητο ,ειναι και multimedia device .Η τιμη του θα ειναι υψηλη ,

ο καθενας αποφασιζει ;)

Παντως πιστευω πως τα αξιζει τα λεφτα του,αυτο το κινητο τα κανει ολα μονο καφε δε φτιαχνει πραγματικα αν ειχα τα λεφτα θα το επαιρνα...αλλα βωλευομαι με το 6630;)
Link to comment
Share on other sites

να παρω τηλ στην νοκια να ρωτησω ποτε θα ερθει η δεν θα ξερουν καν για ποιο πραγμα τους μιλαω?
Link to comment
Share on other sites

να παρω τηλ στην νοκια να ρωτησω ποτε θα ερθει η δεν θα ξερουν καν για ποιο πραγμα τους μιλαω?

 

Δηλαδη αμα σου πουμε να παρεις ή να μην παρεις θα το κανεις;;;; :confused:

Ημαρτον ρε παιδια το ειπαμε.Οταν υπαρχει κατι επισημο θα το διαβασεται εδω.Μην ρωταμε ολο τα ιδια και τα ιδια. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Guest bazile
δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που λέγεται ότι "αξίζει τα λεφτά του". Υπό ποια έννοια αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα? πέρα από το όνομα ΝΟΚΙΑ που το πληρώνεις έχει τόσο ακριβό κόστος παραγωγής που να δικαιολογεί τέτοια τιμή? Ή μήπως πληρώνεις κάτι παραπάνω για την πνευματική κόπωση του προσωπικού της ΝΟΚΙΑ? Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αυτό το "αξίζει τα λεφτά του"...
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που λέγεται ότι "αξίζει τα λεφτά του". Υπό ποια έννοια αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα? πέρα από το όνομα ΝΟΚΙΑ που το πληρώνεις έχει τόσο ακριβό κόστος παραγωγής που να δικαιολογεί τέτοια τιμή? Ή μήπως πληρώνεις κάτι παραπάνω για την πνευματική κόπωση του προσωπικού της ΝΟΚΙΑ? Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αυτό το "αξίζει τα λεφτά του"...

 

Φιλε μου τα πραγματα ειναι απλα οποιος ενδιαφερεται για αυτο το τηλεφωνο τοτε για αυτον αξιζει τα λεφτα του (ειμαι μεσα σε αυτους) ενω για τους υπολοιπους φαινεται ακριβο.

Αλλα και αντικειμενικα να το σκεφτεις δεν νομιζω οτι τα ~150€ παραπανω απο οσο εκανε το 6680 οταν βγηκε να ειναι υπερβολικα οταν σου προσφερει σκληρο δισκο,wi-fi και ειναι και mp3 player.Συν ολα τα γνωστα πλεονεντηματα των Series 60 τηλεφωνων.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

εδω το sharp v902 οταν βγηκε εκανε 700 και...δεν θα κανει αυτο που ειναι θεικο και δεν υπαρχει κατι παρομοιο στην αγορα...?η μεγαλη νοκια εκανε το θαυμα της παλι!υπαρχουν και αλλα μοντελα στην αγορα που δεν αξιζουν τα λεφτα τους και ειναι πολυ ακριβα...αλλα το αν αξιζει τα λεφτα του ειναι υποκειμενικο...για μενα αξιζει,για σενα οχι...αναλογως τι θελει καποιος απο ενα κινητο τηλ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!CANT WAIT.
Link to comment
Share on other sites

Guest bazile
Φιλε μου τα πραγματα ειναι απλα οποιος ενδιαφερεται για αυτο το τηλεφωνο τοτε για αυτον αξιζει τα λεφτα του (ειμαι μεσα σε αυτους) ενω για τους υπολοιπους φαινεται ακριβο.

Αλλα και αντικειμενικα να το σκεφτεις δεν νομιζω οτι τα ~150€ παραπανω απο οσο εκανε το 6680 οταν βγηκε να ειναι υπερβολικα οταν σου προσφερει σκληρο δισκο,wi-fi και ειναι και mp3 player.Συν ολα τα γνωστα πλεονεντηματα των Series 60 τηλεφωνων.

 

Δεν ανέφερα πουθενά ότι το τηλέφωνο μου φαίνεται ακριβό. Το ερωτημά μου είναι γιατί λέμε ότι αξίζει τα λεφτά του. Και γώ ενδιαφέρομαι για μια boxter και πραγματικά αξίζει για μένα αλλά μπορώ να πώ πως η porche την έχει τσιμπιμένη την τιμή της. Δεν θεωρώ αιτιολογία την λογική ότι με ενδιαφέρει αξίζει τα λεφτά του.Τεσπά ας έρθει πρώτα και βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites

vp690

οι αγγλοι αυτη τη στιγμη δεν ξερουν τι τους γινετε...αστους να λενε...(ας ελπισουμε να μην ειναι αληθεια)

Link to comment
Share on other sites

Αφού το τηλέφωνο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη πουθενά, όλα αυτά τα Ν91 που πουλιούνται στο ebay, που βρέθηκαν;
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αφού το τηλέφωνο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη πουθενά, όλα αυτά τα Ν91 που πουλιούνται στο ebay, που βρέθηκαν;
Δεν βρέθηκαν :whistle: :X :p
Link to comment
Share on other sites

einai scam σεργιε.μην δωσεις δεκαρα.ζητα τους να σου στειλουν μια φωτο,του προιοντος που πουλουνε να δεις αν θα κανουν τιποτε.Οπως επισης ζητουν να πληρωσεις με western union κοινως αμα στειλεις τα λεφτα,πανε....τα ευροπουλα...
NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

Αφού το τηλέφωνο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη πουθενά, όλα αυτά τα Ν91 που πουλιούνται στο ebay, που βρέθηκαν;

 

Παιδια λιγο υπομονη να εχουμε ,μην κανουμε βιαστικες κινησεις .

Δειτε την καταληξη

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75094

Προσοχη λοιπον :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

einai scam σεργιε.μην δωσεις δεκαρα.ζητα τους να σου στειλουν μια φωτο,του προιοντος που πουλουνε να δεις αν θα κανουν τιποτε.Οπως επισης ζητουν να πληρωσεις με western union κοινως αμα στειλεις τα λεφτα,πανε....τα ευροπουλα...

 

Καλά, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω από κάποιον που δεν ξέρω. Ούτε cd δεν παίρνω από ebay. Απλώς μου έκανε φοβερή εντύπωση που πουλιούνται τόσα Ν91 πριν κυκλοφορήσει. Δόξα τω Θεώ, λίγη υπομονή μπορούμε να κάνουμε μέχρι να έρθει. Και το 6600 καλό τηλεφωνάκι είναι προς το παρόν... :)

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

to kserw oti se merikoys mporei na akoygetai asteio alla protimotero den einai to n90 gia prosopika egw barethika tis 176x208 othones kai to 176x144 viodeo kai as exei wi-fi kai 4gb siga perneis mia 1gb karta mnimis kai eisai ikanopoiimenos,euxomai to kainoyrgio leitoyrgiko na prosferi kati....alla einai dillima n90 i n90

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ola kala,ola oraia.alla peite mou th gnomh sas gi auto: 191hr anamonhs gia ena 1)smartphone 2)music phone kata vash 3)kinhto me skliro.Emena mou fainetai apla athlia
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν τα βλεπω ασχημα αυτα?ενταξει...αμα καποιον τον ικανοποιουν αυτα οκ αν οχι σκευτεται κατι αλλο...ετσι δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...