Jump to content

nova3play sat


gkamared
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω δει την νέα υπηρεσία nova3play sat και με αφορά για το εξοχικό, θα ήθελα να μάθω ποιο πακέτο nova tv περιλαβαίνει αυτό; Και τι παίζει με της συσκευές τηλεφωνικής κλήσεως με απλά λογία θέλω διαφορετικό τηλέφωνο για να καλέσω κάποιον από ότι πουλάνε στο εμπορείο;
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα gkamared,

 

Θα θέλαμε να μας ενημερώσεις σε ένα προσωπικό μήνυμα με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ώστε να σε καλέσει αρμόδιος συνάδελφος και να σε ενημερώσει αναλυτικά για τα πακέτα και τις προσφορές μας.

 

Κώστας, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα gkamared,

 

Θα θέλαμε να μας ενημερώσεις σε ένα προσωπικό μήνυμα με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ώστε να σε καλέσει αρμόδιος συνάδελφος και να σε ενημερώσει αναλυτικά για τα πακέτα και τις προσφορές μας.

 

Κώστας, Nova Support

Αν με πάρει αρμόδιος θα μου πει nova 3 play και αυτό που θέλω να μάθω είναι τεχνικό κομμάτι για το nova 3 play sat τα πακέτα και τις προσφορές πάω και στο κατάστημα. Αυτό το παραπάνω δεν το ξέρετε;

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα gkamared,

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι είναι σημαντικό για εμάς να παρέχουμε υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση.

 

Για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε, θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε ένα προσωπικό μήνυμα με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας, προκειμένου να φροντίσουμε για ανάλογη επικοινωνία από αρμόδιο συνάδελφο και να σε ενημερώσει αναλυτικά τόσο για τις υπηρεσίες μας και τις διαθέσιμες προσφορές μας, καθώς και να βοηθήσει σε οποιαδήποτε άλλη απορία σου;

 

Επιπλέον χρήσιμες πληροφορίες για την υπηρεσία Nova3play SAT, μπορείς να βρεις στους συνδέσμους που ακολουθούν:

 

http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/sat/3play-sat/

 

http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/sat/3play-sat/suhnes-erotiseis/

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

 

Αλέξης, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα gkamared,

 

Σε συνέχεια των παραπάνω, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι έχουμε λάβει το αντίστοιχο προσωπικό σου μήνυμα, ωστόσο, δεν είναι εφικτό να σου απαντήσουμε καθώς λαμβάνουμε την παρακάτω ενημέρωση:

 

Το μέλος gkamared έχει επιλέξει να μη δέχετε προσωπικά μηνύματα ή δεν έχει τα απαραίτητα δικαιώματα χρήσης τους. Δυστυχώς δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του/της με αυτόν τον τρόπο.

 

Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, καθώς έχουμε λάβει τα στοιχεία επικοινωνίας σου στο προσωπικό μήνυμα και έχουμε ενημερώσει για ανάλογη επικοινωνία από αρμόδιο συνάδελφο προκειμένου να σε ενημερώσει αναλυτικά για τις Nova3play SAT υπηρεσίες μας.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

 

Αλέξης, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...