Jump to content

Toshiba sattelite p200 1jr


zarkoc4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους

Εχω ενα λαπτοπ Toshiba sattelite p200 1jr (παλιο αλλα θηριο) το οποιο μου κανει το εξης

Πριν δυο μερες ανοιγε κανονικα. Οταν πηγε να ανοιξει την τελευταια φορα εκανε το εξης περιεργο

Ειναι μονιμα συνδεδεμενο με φορτιστη universal και χωρις μπαταρια. Παταω το power button και για 3 ακριβως δευτερολεπτα φορτωνει ο δισκος και οι ανεμιστηρες δουλευουν.

Μετα νεκρωνει. Τα ανεμιστηρακια παυουν να δουλεουν και ως αποτελεσμα ο υπολογιστης δεν ανοιγει

Δοκιμασα σε αλλο λαπτοπ δισκο και δουλευει

Δοκιμασα μια μια τις μνημες και ειναι κομπλε.

Μπορω να εχω τα φωτα σας?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Εχω ενα λαπτοπ Toshiba sattelite p200 1jr (παλιο αλλα θηριο) το οποιο μου κανει το εξης

Πριν δυο μερες ανοιγε κανονικα. Οταν πηγε να ανοιξει την τελευταια φορα εκανε το εξης περιεργο

Ειναι μονιμα συνδεδεμενο με φορτιστη universal και χωρις μπαταρια. Παταω το power button και για 3 ακριβως δευτερολεπτα φορτωνει ο δισκος και οι ανεμιστηρες δουλευουν.

Μετα νεκρωνει. Τα ανεμιστηρακια παυουν να δουλεουν και ως αποτελεσμα ο υπολογιστης δεν ανοιγει

Δοκιμασα σε αλλο λαπτοπ δισκο και δουλευει

Δοκιμασα μια μια τις μνημες και ειναι κομπλε.

Μπορω να εχω τα φωτα σας?

Ευχαριστω

 

Καλησπέρα,

εαν είσαι τυχερός ίσως έχει μαζεψει χνούδι στην ψύκτρα του και θέλει καθάρισμα καθώς και αλλαγή πάστας,σβήνει δηλαδή από θερμοκρασία, αλλά:

Τί δοκίμασες σε άλλο λαπτοπ? Τις μνήμες? Δίσκο? Τροφοδοτικό? :confused:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

εαν είσαι τυχερός ίσως έχει μαζεψει χνούδι στην ψύκτρα του και θέλει καθάρισμα καθώς και αλλαγή πάστας,σβήνει δηλαδή από θερμοκρασία, αλλά:

Τί δοκίμασες σε άλλο λαπτοπ? Τις μνήμες? Δίσκο? Τροφοδοτικό? :confused:

Εκτος του τροφοδοτικου ολα τα αλλα (μνημες,δισκο)τα δοκιμασα σε αλλο λαπτοπ και δουλευουν μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Καθάρισε το τότε και άλλαξε του πάστα. Ειδάλλως σε τεχνικό για έλεγχο

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...