Jump to content

Oukitel K6000 PLUS


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 196
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγινε το δοκιμαζω τωρα

ΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.footej.camera

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jb.zcamera

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαστείτε γιατί αφού έκανα την αναβάθμιση, πρώτον :έκανε όλη νύχτα να φορτίσει και δεύτερον δεν μου ξεκλειδώνει τις εφαρμογές με το fingerprint αλλά μόνο με τον κωδικό... Αυτά μέχρι στιγμής...
Link to comment
Share on other sites

μου εκανε και τις 2 ενημερωσεις, στην δευτερη εκανε εργοστασιακες ρυθμισεις, το εστησα ξανα και ολα καλα χωρις κανενα θεμα, προς ενημερωση
Link to comment
Share on other sites

μου εκανε και τις 2 ενημερωσεις, στην δευτερη εκανε εργοστασιακες ρυθμισεις, το εστησα ξανα και ολα καλα χωρις κανενα θεμα, προς ενημερωση

 

τα ίδια κι από μένα ... ΚΑΝΕΝΑ προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαστείτε γιατί αφού έκανα την αναβάθμιση, πρώτον :έκανε όλη νύχτα να φορτίσει και δεύτερον δεν μου ξεκλειδώνει τις εφαρμογές με το fingerprint αλλά μόνο με τον κωδικό... Αυτά μέχρι στιγμής...

 

Μία χαρά και από μένα, η κακή φόρτιση ήταν δικό μου λάθος... Δουλεύει πολύ καλύτερα και πιο στρωτά, ιδίως το fingerprint τώρα είναι μακράν πιο γρήγορο. Το θέμα με το ξεκλείδωμα ισχυει:όταν κλειδώνω εφαρμογή από το συστεμ μάνατζερ μετά η εφαρμογή δεν ξεκλειδώνει με το fingerprint πάρα μόνο με τον κωδικό.Τους έστειλα μήνυμα για το συγκεκριμένο πρόβλημα και είπαν ότι θα το προωθήσουν στους software managers.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με τις αναβαθμίσεις έγινε πιο smooth το κινητό και δεν κολλάει καθόλου..όχι ότι πριν κολλούσε αλλά έγινε τελείως smooth
Innovation distinguishes between a leader and a follower.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους...

 

ερωτηση για τη σουπερ κινητάρα μας: Πως γίνεται να έχω μόνο δόνηση στο κινητο και όχι ήχο (είτε κλήσης είτε ειδοποίησης/μηνυματος κλπ)

Η λειτουργία "Μην ενοχλείτε" είναι εντελώς σιωπηλή - ουτε δόνηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Open camera. πολύ καλή δουλειά...

Εμένα στο άνοιγμα της εφαρμογής μου τα γυρίζει πάλι κ δε φαίνονται οι ερωτήσεις για να κάνω αποδοχή κ δε προχωράει, καμία ιδέα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δουλευεις 4g , γυρνα το σε 3g και ξαναδοκιμασε το gps

Το πρόβλημα μου είναι καλη εφαρμογή για gps , ότι έχω δοκιμάσει δε βρίσκει διευθύνσεις, καμία πρόταση?

Νokia δανεικο με πληκτρα :O

Τhl 5000T

Thl 4000

Vodafone smart mini

Motorola defy

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Στο θεμα της καμερας παντως εγω σωθηκα με την συμβουλη ενος φιλου εδω για την εφαρμογη CameraMX.καμια σχεση με το προγραμμα του κινητου,μακραν καλυτερο,γρηγορο και χωρις θολουρες!!

Κατι αλλο τωρα,δν ηξερα την "καινουρια" κατασταση με τα τελωνεια,παρηγγειλα απο αλι αλοο ενα κινητο και απο τις 18/10 ακομα περιμενουμε.

Θελω να φερω αλλο ενα ουκιτελ κ6000 πλας ,υπαρχει κανενα που να το στελνει απο Ευρωπαικη αποθηκη??? Ναι μεν θα ειναι πιο ακριβο αλλα θα γλυτωσουμε χρονο σιγουρα και χρημα λογω τελωνειου κλπ

 

Οποιες συμβουλες ευπροσδεκτες!

Link to comment
Share on other sites

Στο θεμα της καμερας παντως εγω σωθηκα με την συμβουλη ενος φιλου εδω για την εφαρμογη CameraMX.καμια σχεση με το προγραμμα του κινητου,μακραν καλυτερο,γρηγορο και χωρις θολουρες!!

Κατι αλλο τωρα,δν ηξερα την "καινουρια" κατασταση με τα τελωνεια,παρηγγειλα απο αλι αλοο ενα κινητο και απο τις 18/10 ακομα περιμενουμε.

Θελω να φερω αλλο ενα ουκιτελ κ6000 πλας ,υπαρχει κανενα που να το στελνει απο Ευρωπαικη αποθηκη??? Ναι μεν θα ειναι πιο ακριβο αλλα θα γλυτωσουμε χρονο σιγουρα και χρημα λογω τελωνειου κλπ

 

Οποιες συμβουλες ευπροσδεκτες!

 

https://www.tinydeal.com/oukitel-k6000-plus-55-fhd-mtk6750t-octa-core-android-70-4g-phone-p-165244.html

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

παιδες καλησπερα,πως να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων ????

 

***ακυρο το βρηκα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Προβλημα. εσπασε το digitizer και η οθονη, θεωρω κριμα σε ενα χρονο να παρω αλλο κινητο, αυτο με καλυπτε πληρως. Καμια ιδεα να επισκευαστει γτ οσο εψαξα δε βρηκα μαγαζι να φερνει ανταλλακτικα και μονο ενας μου ειπε οτι θα παει 120+ και μ αυτα ξαναπαιρνω καινουργιο

Νokia δανεικο με πληκτρα :O

Τhl 5000T

Thl 4000

Vodafone smart mini

Motorola defy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...