Jump to content

Oukitel K6000 PLUS


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχεις λινκ aliexpress ?

 

https://www.aliexpress.com/item/ABCTen-Flip-Style-PU-Leather-Case-Protective-Cell-Phone-Skin-Cover-For-Oukitel-K6000-Plus-5/32814235738.html?spm=2114.13010608.0.0.JmCmhx

Απ αυτο πηρα εγω, αλλα αν βαλεις oulitel k6000 plus case ή flip case θα σου βγαλει απειρα

Νokia δανεικο με πληκτρα :O

Τhl 5000T

Thl 4000

Vodafone smart mini

Motorola defy

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 196
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρακαλώ οσοι έχετε τη συσκευή πάνω από μήνα, αναφέρετε εντυπωσεις

-Μπαταρία-καμερα-Gps-wifi-ταχυτητα και οτι άλλο θελετε ...

 

Αν κρινω απο το pro, που εχω, δεν θα εχουν κανενα προβλημα :)

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καμερα μπροστινη 8/10

καμερα πισω 9/10 (σε ΚΑΛΟ φως) 4/10 (σε ΚΑΚΟ φως)

gps 10/10

wifi 10/10

ram, cpu, gpu 8/10 (γενικη χρηση) 6/10 (gaming)

μπαταρια 8/10 βγαζει 7-10 ωρες αναμενη οθονη και 1-3 μερες αυτονομια

 

εξτρα βαθμοι:

ηχειο 6/10

ηχος απο ακουστικα 4/10

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

καμερα μπροστινη 8/10

καμερα πισω 9/10 (σε ΚΑΛΟ φως) 4/10 (σε ΚΑΚΟ φως)

gps 10/10

wifi 10/10

ram, cpu, gpu 8/10 (γενικη χρηση) 6/10 (gaming)

μπαταρια 8/10 βγαζει 7-10 ωρες αναμενη οθονη και 1-3 μερες αυτονομια

 

 

Ίδια βαθμολογία θα έδινα και εγώ... Αν είχε και nfc θα ήταν μια χαρά, για τα λεφτά του είναι σούπερ κι αν βγει σκύλος σαν τα 3 k6000 Pro που έχω δώσει γύρω γύρω....

Link to comment
Share on other sites

εφαγε 4 τουμπες σημερα καθως ετρεχα στο νιαρχο! μεχρι που ξεκουμπωσε η πλατη και δε πατιοταν το power αλλα το ξανακουμπωσα και ολα οκ. η οθονη περιεργως επιβιωσε!

η θηκη που δινουν ΔΕΝ μου εφαρμοζει σωστα και η μια γωνια ειναι σαφως εκτεθιμενη παρολα αυτα γλιτωσε φτου φτου μου το ματιασαν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια μας δουλευουν? ειναι οντως απο Αγγλια και ανευ τελωνειου ή μας δουλευουν ?

https://www.tomtop.com/oukitel-7/p-pz0028gy-eu.html

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 βδομαδες εχω να πω, απομνημη μια χαρα για τη χρηση που κανω, μπαταρια 2-3μερες με πολυ wifi, το μονο μειονετημα ως τωρα ειναι που δοιμασα 2 gps apps και ουτε που ειμαι δειχνειουτε διευθυνσεις, μονο στο google maps,ετσι gps δε μπορω να δοιμασω κ εχω σπαστει γιατι εχει καλες διαδρομες σε χωμα εδω αλλα χωρις gps θα χαθεις σιγουρα. επισης λιγο βαρυ αλλα δε με απασχολει εμενα.

Νokia δανεικο με πληκτρα :O

Τhl 5000T

Thl 4000

Vodafone smart mini

Motorola defy

Link to comment
Share on other sites

παιδια μας δουλευουν? ειναι οντως απο Αγγλια και ανευ τελωνειου ή μας δουλευουν ?

https://www.tomtop.com/oukitel-7/p-pz0028gy-eu.html

 

εχει διαφορετικη τιμη για την αποστολη απο Γερμανια,τωρα αν ερχεται απο εκει.....

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 βδομαδες εχω να πω, απομνημη μια χαρα για τη χρηση που κανω, μπαταρια 2-3μερες με πολυ wifi, το μονο μειονετημα ως τωρα ειναι που δοιμασα 2 gps apps και ουτε που ειμαι δειχνειουτε διευθυνσεις, μονο στο google maps,ετσι gps δε μπορω να δοιμασω κ εχω σπαστει γιατι εχει καλες διαδρομες σε χωμα εδω αλλα χωρις gps θα χαθεις σιγουρα. επισης λιγο βαρυ αλλα δε με απασχολει εμενα.

 

Αν δουλευεις 4g , γυρνα το σε 3g και ξαναδοκιμασε το gps

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια κομπλε,βαρος εχει αλλα δν με ενοχλει. Η καμερα με προβληματιζει τις βγαζει θολες καπως τις φωτο,μηπως με κανενα αλλο προγραμμα λυνεται το θεμα??? Επισης κατι που κανει και ειναι το πιο ενοχλητικο ειναι οτι μικραινει η οθονη.επισυναπτω φωτο να καταλαβετε τι εννοω.
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να κατακαβαινετε τι εννοω...

Επιπλεον δν διορθωθηκε μετα και τις2αναβαθνισεις που του περασα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω το κινητο αλλα αυτο ειναι θεμα ρυθμίσεων.

Για ψαξε κατι που να λεει με ενα χερι η κατι τετοιο...Δεν θυμαμαι να σε βοηθήσω παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

οι φωτο σου βγαινουν θολες ΑΝ δεν εχεις εστιασει η το κουνας οταν πατας την οθονη

η οθονη μικραινει αν συρεις προς τα αριστερα η δεξια το κατω μερος της οθονης πανω απο το Home button

Link to comment
Share on other sites

οι φωτο σου βγαινουν θολες ΑΝ δεν εχεις εστιασει η το κουνας οταν πατας την οθονη

η οθονη μικραινει αν συρεις προς τα αριστερα η δεξια το κατω μερος της οθονης πανω απο το Home button

 

Και πως μεγαλωνει παλι ?? Γιατι εγω του κανω επανεκινηση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Χρησιμοποιειται κανενα προγραμμα για καλυτερες φωτογραφιες???? Edited by dimitris_coupe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...