Jump to content

Ποιό κινητό έχει την πιο γρήγορη λήψη;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα είναι απλό αλλά δύσκολο.Ποιο κινητό έχει το πιο ακαριαίο focus από την στιγμή που θα το βγάλεις από την τσέπη σου να τραβήξεις μία στιγμή που παρουσιάζεται μπροστά σου; Παίζει ρόλο το laser στο autofocus ή καλύτερα pdaf? ( Για να το κάνω πιο δύσκολο: Παιδιά).

Θα επιθυμούσα για την χαρά της συζήτησης να απαντάμε με το κινητό και κάποιο"επιχείρημα".

Ευχαριστώ.

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Σε συνθήκες καλού φωτισμού η περισσότερες ναυαρχιδες, σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού μάλλον πας για φωτογραφική
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλεις μόνο η σειρά s7,s7 edge

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ούτε σε λίγο σκοτεινές σκεινες δεν παίζει να βγάλεις κάτι τόσο γρήγορο όσο ένα παιδί (το είχα κινητό ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε λίγο σκοτεινές σκεινες δεν παίζει να βγάλεις κάτι τόσο γρήγορο όσο ένα παιδί (το είχα κινητό ξέρω)

 

Είχες S7? Γιατί είναι ό,τι πιο γρήγορο υπάρχει, συμπεριλαμβανομένων ακόμη και επαγγελματικών DSLR.

Link to comment
Share on other sites

Είχες S7? Γιατί είναι ό,τι πιο γρήγορο υπάρχει, συμπεριλαμβανομένων ακόμη και επαγγελματικών DSLR.

Yap είχα 6 μήνες το edge (δεν ξέρω αν είναι ποιο αργό από το απλό 7 το οποίο δεν το είχα ποτέ), ναι γριγορο είναι αλλα όταν συνθήκες είναι σχετικά κακές δλδ δωμάτιο με μέτριο φωτισμό και υπάρχει ένα κοινοθλυμενο αντικείμενο (παιδι, γάτα κλπ) σχεδόν πάντα θα σου βγάλει θολή

+ ναι είναι ποιο γρήγορο από το dslr σε focus (αν και αυτό αλλάζει δραματικά με σωστούς φακούς κλπ) η καλύτερη λύση είναι '' απλή'' ψηφιακή που αρκετές από αυτές έχουν αστραπιαίο focus ακόμη και νύχτα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ας μην εστιάσουμε μόνο σε κακές συνθήκες.Ας πούμε πιο γενικά.Σε νορμάλ φωτισμό παρακαλώ
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ας μην εστιάσουμε μόνο σε κακές συνθήκες.Ας πούμε πιο γενικά.Σε νορμάλ φωτισμό παρακαλώ

Yap μια ηλιόλουστη μέρα έξω ναι s7 edge

Link to comment
Share on other sites

Καλό χρυσό το S7 αλλά πολύ παστέλ παρατηρώ και δεν μου άρεσε. Έχει κάνεις άποψη για το Xperia xz?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...