Jump to content

Ξαφνικό κλείσιμο υπολογιστή!


Giannis_95
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω ένα πρόβλημα με τον σταθερό μου υπολογιστή, συγκεκριμένα κλείνει στο άκυρο από μόνος του!!! Έχω αλλάξει πάστα και στον επεξεργαστή και στην κάρτα γραφικών όταν άρχισε να κλείνει μήπως ήταν από θερμοκρασία αλλά οχι!! Υποψιάζομαι ότι είναι τροφοδοτικό γιατί εδώ και αρκετό καιρό ακούω (πριν αρχίσει να κλείνει ξαφνικα) σαν ένα τσιριγμα από την κεντρική μονάδα δηλαδή εκεί που είμαι στον browser και αλλάζω καρτέλα ακούω σαν ένα τσιριγμα και όταν παίζει συνεχόμενα βίντεο δεν σταματάει ποτέ... επίσης κάτι που κανει τελευταία είμαι στο YouTube και παίζει ένα βίντεο και πάω πίσω η αλλάζω βιντεο κλείνει η οθόνη για 1 δευτερόλεπτο και ξανανοιγει!!!

 

Δώστε τα φώτα σας τι να κάνω....

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες κανένας δεν ξέρει τι φαση;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος οτι ο ήχος προέρχεται απο το τροφοδοτικό?

Μήπως είναι απο το σκληρό σου δίσκο, μηχανικό έχεις?

Πάστα έβαλες κάποια καλής ποιότητας? Έβαλες σωστή ποσότητα.

Πρίν αρχίσεις να το πειράζεςι θα σου πρότεινα να το δεί κάποιος τεχνικός Η/Y

Xiaomi mia2 lite 4/64 & redmi 8a 2/32
Link to comment
Share on other sites

Στα σφάλματα στην δχση του υπολογιστή σου τί σφάλμα σου βγάζει? Αν μπεις με ασφαλή λειτουργία έχεις το ίδιο πρόβλημα?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος οτι ο ήχος προέρχεται απο το τροφοδοτικό?

Μήπως είναι απο το σκληρό σου δίσκο, μηχανικό έχεις?

Πάστα έβαλες κάποια καλής ποιότητας? Έβαλες σωστή ποσότητα.

Πρίν αρχίσεις να το πειράζεςι θα σου πρότεινα να το δεί κάποιος τεχνικός Η/Y

 

Κοίταξε το θέμα με το κλείσιμο το είχε πριν αλλάξω πάστα.. Τον καθάρισα άλλαξα πάστα και πάλι κλείνει... Έχω αλλάξει σκληρό και πάλι έκανε αυτόν τον θόρυβο όπως και κάρτα γραφικών από φίλο μου!!! Πάστα βάζω μια καλή μπιλιτσα στο κέντρο του επεξεργαστή...

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα σφάλματα στην δχση του υπολογιστή σου τί σφάλμα σου βγάζει? Αν μπεις με ασφαλή λειτουργία έχεις το ίδιο πρόβλημα?

Που το βρίσκω αυτο;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...