Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν λιγο μου ηρθε κι εμενα το κινητο απο expansys. Απ' οτι ειδα ομως, ειναι branded με e-plus χωρις να αναφερεται αυτο πουθενα στη σελιδα τους ( http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=126702 ). Υπαρχει τροπος να αλλαχτει το λογισμικο και να μπουν κι ελληνικα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πριν λιγο μου ηρθε κι εμενα το κινητο απο expansys. Απ' οτι ειδα ομως, ειναι branded με e-plus χωρις να αναφερεται αυτο πουθενα στη σελιδα τους ( http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=126702 ). Υπαρχει τροπος να αλλαχτει το λογισμικο και να μπουν κι ελληνικα;

 

Ρώτα στο 801 11 64000 (Samsung) ;)

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα τηλεφωνο και με ενημερωσαν πως οχι μονο δε μπορουν να πειραξουν το λογισμικο, αλλα και οτι το κινητο δεν καλυπτεται απο εγγυηση. Τωρα δεσαμε...
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα τηλεφωνο και με ενημερωσαν πως οχι μονο δε μπορουν να πειραξουν το λογισμικο, αλλα και οτι το κινητο δεν καλυπτεται απο εγγυηση. Τωρα δεσαμε...

 

Γιατί δεν καλύπτεται?! :wacko:

 

Για ρώτα και στο 2104118176 (9volto)

Link to comment
Share on other sites

xmmmmm/.....malista...na tus to stieleis piso man ean k efoson den to egrafan sthn selida tus oti einia e-plus!...alh8eia to eixes aprie trelh diafora timis?!?!?!?!8ela na po ean axizei ton kopo as pume!
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν απο τη Samsung οτι μονο τα κινητα που ειναι αγορασμενα απο Ελλαδα καλυπτουν στο θεμα εγγυησης. Μιλησα και με expansys και λενε πως δε θα επρεπε να ειναι e-plus branded και οτι θα επικοινωνησει μαζι μου καποιος υπευθυνος. 320 μαζι με τα μεταφορικα μου πηγε geomiii3.
Link to comment
Share on other sites

asopsete h timi file mu....pantos afu sto eipan k oi idioi oti dne8a eprepe na einia e-branded dosto piso!!!!tulaxisotn na glytoseis auto ton ponokefalo...tora gia thn eggyhsh...dne mporei malakies ths samsung!!!dhl. dne exei paneuropaiki eggyhsh!!!!!?!?!?!?!ymarton...etsi tote se anagazun na to agorazeis mono apo Ellada!!!...dne xero ti an po.....kati dne mu kolaei...
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Paidia to D600 synxronizetai me to outlook???An mporei as mou apantisei kapoios grigora giati to exw paraggilei idi kai me endiaferei o synxronismos...

 

Με το outlook δεν ξέρω, αλλά με το pc suite που έχει κάνει άψογο και εύκολο back up!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Paidia to D600 synxronizetai me to outlook???An mporei as mou apantisei kapoios grigora giati to exw paraggilei idi kai me endiaferei o synxronismos...

Συγχρονίζετε με το MS outlook, outlook express kai me PC suite χωρις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίζετε με το MS outlook, outlook express kai me PC suite χωρις πρόβλημα.

 

Πως το κάνεις με outlook?!! :O

 

edit: OK το βρήκα!!!

Link to comment
Share on other sites

USB Connection

 

Λοιπον διάβασα σε κάτι σελίδες πριν οτι μερικοί είχαν πρόβλημα να περάσουν τραγούδια κατευθείαν στην Κάρτα Μνήμης. Δεν ξέρω αν απαντήθηκε πριν αλλά η λύση είναι απλή! Το κινητό αυτό μπορει να χτησιμοποιηθεί και σαν USB disk δλδ, συνδέετε το κινητό με την USB, και καπάκι πάτε:

 

Settings (ρυθμίσεις) -> Phone Settings (Ρυθμίσεις τηλεφώνου) -> USB Settings (Ρυθμίσεις USB) και επιλέγετε το δεύτερο (Mass Storage). Με την μια ξυπνάνε τα windows (XP Παντα και νομίζω και τα 2000) και αναγνωρίζουν το κινητό σαν Flash Disk και μεσα στο My computer (Ο Υπολογιστής μου) βγαίνει ένας έξτρα σκληρός που ειναι το κινητό! Επειτα πετάτε μέσα τα τραγούδια που θέλετε και είστε κύριοι!

 

:!: Σημαντικό είναι μετά να κάνετε (Safely Remove Hardware) Άσφαλής κατάργηση υλικού!:!:

 

 

Video

 

Αν θέλετε να δείτε ένα βίντεο σε Full Screen ανεξάρτητα με την ποιότητα του το μονο που έχετε να κάνετε ειναι να το βάλετε να παίζει και μετά να πατήσετε το "1" και θα το προβάλει κάθετα σε όλη την οθόνη!

--------------

Dr. Tasos

Link to comment
Share on other sites

στην παραπανω περιπτωση ισχυει το ιδιο και την μνημη του κινητου?δηλαδη εαν δεν εχω καρτα μνημης και θελω να συνδεσω το κινητο με τα windows xp για να ανταλλαξω αρχεια με το pc,τοτε θα το δει το κινητο σαν mass storage ?
Link to comment
Share on other sites

στην παραπανω περιπτωση ισχυει το ιδιο και την μνημη του κινητου?δηλαδη εαν δεν εχω καρτα μνημης και θελω να συνδεσω το κινητο με τα windows xp για να ανταλλαξω αρχεια με το pc,τοτε θα το δει το κινητο σαν mass storage ?

 

Oχι, μόνο με μνήμη λειτουργει αυτό το mode.:O

--------------

Dr. Tasos

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να συνδέσεις δικά σου ακουστικά στο κινητό εκτός από hands free. Οτιδήποτε ή με αντάπτορα ή απ'ευθείας.

 

Δες εδώ ;)

 

(θέλει πιστωτική :!: , κάνει για το D600)

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia molis pira to d600....apisteuto!!!!

Kserete an mporw na kanw na apothikeuei ta minimata apeythias sti mnimi tou tilefonou kai oxi sti sim??

 

kai mipws kserete pws mporw na kanw na emfanizei stis epafes mono aytes pou einai sti mnimi tou kinitou kai oxi sti sim kai to antitheto?????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το "ς" που ειναι και δεν το βρίσκω???? :p

 

π.χ. στις Επαφές παω να γράψω ενα όνομα όπως Γιώργος και το γράφω Γιώργοs γιατί δεν βρίσκω το ελληνικό σίγμα τελικό.

 

Καμιά ιδέα? :ninja:

There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't
Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο με τις καρτουλες τανσ φλασ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το "ς" που ειναι και δεν το βρίσκω???? :p

Φαντάζομαι το D600 εχει την ίδια γραμματοσειρά με το D500 αρα δεν θα υπάρχει τελικό ς. Πρεπει να αρκεστείς στο s

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχω μια ερωτηση που δεν ξερω καθολου αν εχει αναφερθει ξανα,αν ας πουμε μας πεσει το κινητο και κανει μια γρατζουνια υπαρχει η δυνατοτητα να αλλαξουμε ας που με την προσοψη στο service?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο με τις καρτουλες τανσ φλασ?

 

Μπα, η μεγαλύτερη που έχω βρει είναι 512 και αυτή όχι σε ελληνικά καταστήματα!! :(

Link to comment
Share on other sites

Kserete an mporw na kanw na apothikeuei ta minimata apeythias sti mnimi tou tilefonou kai oxi sti sim??

 

kai mipws kserete pws mporw na kanw na emfanizei stis epafes mono aytes pou einai anothikeumenes sti mnimi tou kinitou kai oxi sti sim i kai to antitheto?????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους ( My Devices > Samsung ) θέλω να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ και ένα μεγάλο μπράβο για την βοήθεια που προσφέρετε σε όλους εμάς που την χρειαζόσαστε ,να είστε πάντα καλά
Link to comment
Share on other sites

USB Connection

Αν θέλετε να δείτε ένα βίντεο σε Full Screen ανεξάρτητα με την ποιότητα του το μονο που έχετε να κάνετε ειναι να το βάλετε να παίζει και μετά να πατήσετε το "1" και θα το προβάλει κάθετα σε όλη την οθόνη!

 

kati antistixo gia tis photo itan diskolo na valoun?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...