Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κι ομως το κινητο δεν νομιζω να αργησει να ερθει,αυτο τον μηνα ειμαι σιγουρος οτι θα το δουμε και στα ελληνικα καταστηματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

apisteuto ki omos alithino to kinito kikloforei idi stin kipro :w00t: :lol: :lol: :w00t:

κι οχι μονο στην κυπρο.το κινητο εχει ερθει κι εδω σε ποσοτητα πολυ περιορισμενη και φυσικα εγινε φυλλο και φτερο :(

αυριο μαλλον πως θα ξερω το ποτε θα υπαρχει και που.

το θεμα ειναι οτι οντως αυτο τον μηνα θα το δουμε σε καταστηματα μονο οποιος προλαβει προλαβε.η samsung επιμενει για χριστουγεννα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Telika auto to kinito einai oti kalitero exw piasei sta xeria mou, mporeis na baleis mesa arxeia .pdf word kai powerpoint, simera eixa mia parousiasi kai tin ekana me to kinito!!! Sindesa to kinito me ton projectora kai ekana to presentation....Einai fovero... :p :D :w00t:

--------------

Dr. Tasos

Link to comment
Share on other sites

Telika auto to kinito einai oti kalitero exw piasei sta xeria mou, mporeis na baleis mesa arxeia .pdf word kai powerpoint, simera eixa mia parousiasi kai tin ekana me to kinito!!! Sindesa to kinito me ton projectora kai ekana to presentation....Einai fovero... :p :D :w00t:

καλη φαση!!!τα αρχεια word μπορεις να τα επεξεργαστεις?

Link to comment
Share on other sites

κι οχι μονο στην κυπρο.το κινητο εχει ερθει κι εδω σε ποσοτητα πολυ περιορισμενη και φυσικα εγινε φυλλο και φτερο :(

αυριο μαλλον πως θα ξερω το ποτε θα υπαρχει και που.

το θεμα ειναι οτι οντως αυτο τον μηνα θα το δουμε σε καταστηματα μονο οποιος προλαβει προλαβε.η samsung επιμενει για χριστουγεννα.

 

Υποθετω οτι δεν εμαθες κατι ? :(

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι δεν εμαθες κατι ? :(

δυστυχως φιλε μου στην αναμονη ειμαι ακομα,αυριο πιστευω πως θα εχω καποιο νεο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ε μακαρι να ερθει αυτο το μηνα..εστω και τελη του μηνα..αν και ειχα ενδιασμους αναμεσα σε αυτο και στο 6280.. αλλα το d600 μου φαινεται πιο μικρο και πιο ομορφο..αν δεν κανω λαθος..! :X
Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση του D600 ήδη μοστράρει στις σελίδες των περιοδικών.... :)

 

Μην τρελαίνεστε όμως...Αναμένεται και εορταστική καταχώρηση σε γιγαντοαφίσες στις γιορτές για να σκάσει μύτη κατά την προσφιλή τακτική της ανείπωτης αντιπροσωπείας μόλις το...Πάσχα!!! Υπομονή λεβέντες μου... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Ε μακαρι να ερθει αυτο το μηνα..εστω και τελη του μηνα..αν και ειχα ενδιασμους αναμεσα σε αυτο και στο 6280.. αλλα το d600 μου φαινεται πιο μικρο και πιο ομορφο..αν δεν κανω λαθος..! :X

δεν κανεις λαθος,το d-600 φαινεται και πιο μικρο εστω κι αν οι διαφορες τους ειναι μικρες με το 6280,αλλα επισης δειχνει και πιο ποιοτηκο.

το d-600 πιστευω οτι θα το δουμε αυτον τον μηνα σε καποια eshops εστω κι αν η samsung λεει κι επιμενει για χριστουγεννα.

ασε μου την εχει βιδωσει πολυ αγρια μιλαμε.το θελω...... :mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λενε μεχρι τα χριστουγεννα θα ειναι εδω..και ρωταω εγω..μηπως ερθει αυτο το μηνα..?και λενε ε δεν ξερουμε ακριβως ισως ερθει και αυριο...αλλα μεχρι χριστουγεννα θα ειναι εδω..Αλλα ετσι ειναι αν περιμενεις Σαμσουνγκ κινητο πρεπει αν εχεις πολυ υπομονη......:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ναι λενε μεχρι τα χριστουγεννα θα ειναι εδω..και ρωταω εγω..μηπως ερθει αυτο το μηνα..?και λενε ε δεν ξερουμε ακριβως ισως ερθει και αυριο...αλλα μεχρι χριστουγεννα θα ειναι εδω..Αλλα ετσι ειναι αν περιμενεις Σαμσουνγκ κινητο πρεπει αν εχεις πολυ υπομονη......:cool:

παντως κοιταξε δεν εχει πεσει κι εξω απο την ημερομηνια που το περιμεναμε.

αυτο τον μηνα θα δεις οτι θα το δουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

oriste?!?!?!?!?!?! pu re sy ibiza6??!?!?!mhpos htan to d500?giati dne eida pu8ena kana d600!!!!...lete na to eixame mesa sta podia mas k na mhn to phrame xabari??!? :wacko: :cry:
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακουστε...σημερα ειχα παει καλλιθεα και περασα απο ενα καταστημα με κινητα..οχι αλυσιδα καταστηματων και τετοια..και τον ρωταω τι καινουργια κινητα εχει...και μου λεει οτι εχει το 600! και οτι αν δωσω μια προκαταβολη θα μου το φερει σε μια μερα...και του λεω..σιγουρα?αφου η αντιπροσωπια μου ειπε δεν ξερει...ε και μου λεει τι να σου πω εαν δεν το ειχαν δεν θα μου εδιναν και τιμη...και μου λεει κανει 456...Τωρα τι να πω δεν ξερω..!
Link to comment
Share on other sites

plaka kaneis giorgosk80 ?

einai dunaton?

 

Οχι δεν κανω πλακα..αλλα ουτε ξερω το μαγαζι για να σας πω οτι ειναι εμπιστο...παντως την τιμη του την ηξερε,την ειχε στον καταλογο.

Link to comment
Share on other sites

pu akrivos htan to magazi file mu....eimai sxetika konta sthn kali8ea ama eiia otan sxolaso na pao na rotiso.....mhpos einia epi ths Davaki...ena goniako?!?!!xero oti exie metaxeirismena apo exoteriko k mia epoxh eixe kala komatia oso anafora ta ''eisagogis'' mobiles
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

ontos to eixe h TIM sthn ek8esh opws eipe enas filos deite edw

http://www.tim.com.gr/07_01_01_news.cfm?PageID=939

kai se duo site to eida 499 ellhnika site opote mallon san na zigwnei h wra alla 499 einai polla...

energy esu poso to vlepeis se site ekei pou eisai man?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Απο γνωστο μου που δουλευει σε Γερμανο του ειπα να ρωτησει τον υπευθυνο για το κινητο γιατι και καλα το ζητανε πελατες...Του ειπε οτι ηρθε θα παραλαβουν τα πρωτα αλλα λιγα κομματια τελη Νοεμβρη.τι να πω..Μακαρι!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...