Jump to content

[Επίσημο] Motorola V1050


jonakic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 676
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν έχει ξανα αναφερθεί!
Όχι. Το V1050 δεν παίρνει θέματα...

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

to xerw oti exei xana anaferthei alla mporoume me kapoio tropo na toy valoyme bluetooth;

 

Δε νομίζω ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο... :worry:

Link to comment
Share on other sites

αυριο δινω το v1050 παροτι ειναι ενος μηνος.Μου εκανε αντικατασταση η μοτορολλα.

Περιμενα να κραταει η μπαταρια,αλλα μετριοτητα.

Παντως σαν συσκευη ειναι πολυ καλη και τιμια αγορα.

Πολυ καλη καμερα(στη ρυθμιση φωτισμου ΣΠΙΤΙ),ομορφη συσκευη,ποτε δε με

ενοιαξε το μπλουτουθ,απροβληματιστη λειτουργεια,πολυ καλο ηχο.

Και με εναν card reader περνας παιχνιδια,ταινιες και οτι θες.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Το εν λόγω κινητό το έχει η αδερφή μου και σήμερα το πρωί με το που ξύπνησε το βρήκε χαλασμένο...μάλλον. Είναι μονιμα αναμένο το φλας, το πληκτρολόγιο είναι φωτισμένο, άρα παίρνει ρεύμα, όμως η οθόνη δεν ανάβει. Έβγαλα - έβαλα μπαταρία πάλι τίποτα. Ξέρεται μήπως τι μπορεί να φταίει? Το κινητό το είχε ανοιχτό όλο το βράδυ, δεν έγινε με το που το άνοιξε.

 

Ευχαριστώ

 

ok, Το πρόβλημα λύθηκε...απλα με το βάλε βγάλε τη μπαταρία και μετά από μερικές σφαλιάρες η οθόνη κάποια στιγμή στο άσχετο άναψε...Τι να πει κανείς..

Link to comment
Share on other sites

:confused: Μπορεί να μου πει κάποιος τι διαφορά έχει το .jar από το .jad αρχείο; Δηλαδή για να βάλω στο motorola το παιχνίδι πρέπει να έχω και το .jad ή μόνο το .jar...;Του nokia 6270 ή 6280 τα java παιχνίδια τα παίζει;:rolleyes:

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγνώμη για την ίσως χαζή ερώτηση...αλλα πως γινετε να μεταφέρω τις φωτογραφιες και τα videos απο το τηλέφωνο προς την κάρτα μνημης?

Ευχαριστώ!:O :O

Link to comment
Share on other sites

pws omws tha kanw copy - paste ta arxeia apo to tilefwno pros tin karta mnimis kai meta aytin na tin valw sto cart reader? eyxaristw ek ton proterwn!:)

 

tha pas sto control panel - folder options - view - hidden files and folders k tha epilexeis show.k ekei tha valeis ta paixnidia poy thes sto fakelo java.ti arxeio einai;molis valeis tin karta mnhmhs sto card reader tha soy vgalei ena fakelo mobile k meta analoga to arxeio to vazeis k sto fakelo.

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω το κινητό σχεδόν 2 χρόνια. Είναι πραγματικά σκυλί. Έχω μιλήσει 128 ώρες τουλάχιστον σε εξερχόμενες και 15 ώρες σε εισερχόμενες. Η μπαταρία δεν έχει κανένα πρόβλημα, κρατάει όπως στην αρχή. Το μόνο πρόβλημα που έχει είναι ότι τα πλήκτρα της έντασης έχουν σπάσει μέσα από την πλακέτα (από κάτι γερά πεσίματα :p ) και βαριέμαι να πάω να το φτιάξω. Και επίσης δεν ξέρω πόσα λεφτά θα ζητήσουν.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό σχεδόν 2 χρόνια. Είναι πραγματικά σκυλί. Έχω μιλήσει 128 ώρες τουλάχιστον σε εξερχόμενες και 15 ώρες σε εισερχόμενες. Η μπαταρία δεν έχει κανένα πρόβλημα, κρατάει όπως στην αρχή. Το μόνο πρόβλημα που έχει είναι ότι τα πλήκτρα της έντασης έχουν σπάσει μέσα από την πλακέτα (από κάτι γερά πεσίματα :p ) και βαριέμαι να πάω να το φτιάξω. Και επίσης δεν ξέρω πόσα λεφτά θα ζητήσουν.

 

Εμένα είναι....ακριβώς το αντίθετο..! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ξερει κανεις,γιατι παραμενει μονιμα αναμμενη η οθονη του οταν φορτιζει; Με imitation φορτιστη,πλεον,αφου ο γνησιος τα 'παιξε.Και αν γνωριζει πως το διορθωνουμε.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλησπέρα..

 

Διάβασα κάπου εδώ στο forum ένα φίλο που έλεγε ότι του βγάζει αδύνατη φόρτιση.Στην αρχή μου το έβγαζε και μένα και άλλαξα φορτιστή..

 

Φάνηκε να διορθώνεται το πρόβλημα αλλά διαπίστωσα (αφού είχα αγοράσει τον φορτιστή) ότι για να φορτίσει συμβαίνει το εξής : αρχικά δεν φορτίζει αναμένο.Μόλις βάλω το φορτιστή σβήνει και ανάβει μόνο του γράφοντας "φόρτιση μπαταρίας" αν δεν κάνω λάθος..η φόρτιση δεν φαίνεται πότε τελειώνει.Ακόμη και όταν το βάζω βράδυ και το κοιτάζω το πρωί είναι στην ίδια φάση και δείχνει ότι φορτίζει..Βέβαια το κινητό φορτίζει αλλά δεν είναι σωστός ο τρόπος.

Σκέφτομαι μήπως με κανένα firmware επανέλθει.Τη γνώμη σας θα ήθελα..

Και αν ξέρετε και που θα βρω firmware;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..

 

Διάβασα κάπου εδώ στο forum ένα φίλο που έλεγε ότι του βγάζει αδύνατη φόρτιση.Στην αρχή μου το έβγαζε και μένα και άλλαξα φορτιστή..

 

Φάνηκε να διορθώνεται το πρόβλημα αλλά διαπίστωσα (αφού είχα αγοράσει τον φορτιστή) ότι για να φορτίσει συμβαίνει το εξής : αρχικά δεν φορτίζει αναμένο.Μόλις βάλω το φορτιστή σβήνει και ανάβει μόνο του γράφοντας "φόρτιση μπαταρίας" αν δεν κάνω λάθος..η φόρτιση δεν φαίνεται πότε τελειώνει.Ακόμη και όταν το βάζω βράδυ και το κοιτάζω το πρωί είναι στην ίδια φάση και δείχνει ότι φορτίζει..Βέβαια το κινητό φορτίζει αλλά δεν είναι σωστός ο τρόπος.

Σκέφτομαι μήπως με κανένα firmware επανέλθει.Τη γνώμη σας θα ήθελα..

Και αν ξέρετε και που θα βρω firmware;

 

Ευχαριστώ

 

 

Ο φορτιστης δεν ειναι γνησιος και για αυτο το κανει, το τηλεφωνο θελει μονο γνησιο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνήσιος motorola.Απλώς είναι μικρότερος σε μέγεθος..

Το θεμα δεν ειναι να ειναι γνησιος αλλα να ειναι για 1050

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον, μετα απο περιπου 5:wacko: ωρες ψαξιμο σε ολα τα σαιτ που ξερω καταφερα να... καταφερω να μην αλλαξω το σκιν στο 1050 του γιου μου.

οποιος λοιπον ξερει το πως γινετε ας μου το πει και εμενα γιατι με βλεπω να την λασκαρω την βιδα:X . και μην μου πειτε ( οπως ο φιλος παραπανω) να δω τον οδηγο που εχει στο γνωστο σαιτ, γιατι το προβλημα μου δεν ειναι να περασω καποιο σκιν ( αυτο το εκανα) αλλα να το ενεργοποιησω... γιατι επιλογη στο μενου δεν υπαρχει, παρολο που αλλαξα το σιμ 0032_0001 84 το ΒΙΤ7:!: . ελπιζω σε βοηθεια γιατι ο μικρος θα μου την πει στο τελος.και κατι ακομα, δοκιμασε κανεις να περασει φλας και φλεξ απο 1070 στο 1050?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...