Jump to content

UMi Z


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω για την απαντηση!

 

οποτε μακρυα, ε? κριμα...

 

 

Μακρυα!!

Δες αυτο το βίντεο. Οπως αναφέρει να δωσεις 200€ για ενα κινητό και να εχεις 50% πιθανότητες να έχει καποιο θέμα το κινητό δεν αξιζει. Στα 200€ μπορείς να πάρεις κινητό απο μεγαλύτερο αξιόπιστο κατασκευαστη και με καλύτερα χαρακτηριστικά οπως τα le max 2 , xiaomi mi5 , zuk z2 κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι θα τα φαμε τα μουτρα μας,αλλα θα δουμε.Εγω βλεπω 50/50 πιθανοτητα να ειναι πατατα.

Κατα τα αλλα,το ειχα παραγγειλει πρε-sale οποτε καποιος θα το ρισκαρε.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις κυρίως για οθόνη, κάμερα και μπαταρία τα σημεία που γράφουν αρνητικά τα διάφορα reviews

 

YΓ: φίλε μου από που το πήρες εσύ; γλίτωσες τελωνείο η σε σταμάτησαν;

 

Το πήρα από Gearbest και δεν πλήρωσα τελωνείο γιατί ήρθε με απλό ταχυδρομείο.

  1. Οθόνη είναι μια χαρά δεν βλέπω κάτι αρνητικό.
  2. Μπαταρία με πολύ χρήση μια και είναι οι πρώτες ημέρες 1 ημέρα και 3 ώρες.
  3. Φόρτιση 1 ώρα και 47 λεπτά από 0%
  4. Κάμερα
    • Δείχνει να έχει θέμα η πίσω αλλά δεν έχω ασχοληθεί.
    • Η εμπρός super.

[*]Γενικά η συσκευή

  • Στιβαρή κατασκευή.
  • Ωραία αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου τα έχει παίξει και είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής περίπού στα 200-250 ευρώ.

Το συγκεκριμένο ήταν από τις πρώτες μου σκέψεις αλλά τα reviews που βλέπω με αποτρέπουν ακόμη και να το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου τα έχει παίξει και είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής περίπού στα 200-250 ευρώ.

Το συγκεκριμένο ήταν από τις πρώτες μου σκέψεις αλλά τα reviews που βλέπω με αποτρέπουν ακόμη και να το σκέφτομαι.

 

κι αν διαβασεις και την ιστορια της εταιρειας και τα αποτυχημενα κινητα της δεν θα ξανακοιταξεις προς εκει

Link to comment
Share on other sites

Πείτε εντυπώσεις όποιος το έχει πάρει. Πως είναι η κάμερα? Η μπαταρία? Έχει κολλήματα?

 

EDIT: Έριξα μια ματια σε ξένα forums. Έπεσαν τα μαλλιά μου με αυτά που διαβάζω για τα προβλήματα που έχει η συσκευή. Μακριααααααα...

Edited by mrbad
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα σε όλους,

αν κάποιος το δει τώρα το μήνυμα και σκέφτεται να πάρει ΟΥΜΙ θα του έλεγα να το καλοσκεφτεί και να απομακρυνθεί!!! Μιλάμε ότι έκανα το λάθος να αγοράσω το πρώτο και περίφημο κινητό της συγκεκριμένης εταιρίας ουμι ζίρο και παιδιά απλά πέταξα τα λεφτά μου χωρίς καμία ελπίδα επιστροφής από πουθενά!!! ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!! Το Βερνι Θορ που κόστιζε τα μισά λεφτά ήταν ΜΑΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ απο πολλά με πολύ περισσότερα λεφτά και απεβίωσε μετά από δυο χρόνια ειδικών γυμνάσιων που του έκανα!!! Το ΟΥΜΙ ΖΙΡΟ μιλάμε ήταν ΑΧΡΗΣΤΟ!!! δεν λόκαρε ποτέ το τζιπιες, η μπαταρια του άχρηση, σε ΟΛΑ ΑΧΡΗΣΤΟ!!! ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ!!! ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

αν κάποιος το δει τώρα το μήνυμα και σκέφτεται να πάρει ΟΥΜΙ θα του έλεγα να το καλοσκεφτεί και να απομακρυνθεί!!! Μιλάμε ότι έκανα το λάθος να αγοράσω το πρώτο και περίφημο κινητό της συγκεκριμένης εταιρίας ουμι ζίρο και παιδιά απλά πέταξα τα λεφτά μου χωρίς καμία ελπίδα επιστροφής από πουθενά!!! ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!! Το Βερνι Θορ που κόστιζε τα μισά λεφτά ήταν ΜΑΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ απο πολλά με πολύ περισσότερα λεφτά και απεβίωσε μετά από δυο χρόνια ειδικών γυμνάσιων που του έκανα!!! Το ΟΥΜΙ ΖΙΡΟ μιλάμε ήταν ΑΧΡΗΣΤΟ!!! δεν λόκαρε ποτέ το τζιπιες, η μπαταρια του άχρηση, σε ΟΛΑ ΑΧΡΗΣΤΟ!!! ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ!!! ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

 

Δεν έχω καταλάβει το νόημα που γράφεις στο θέμα του umidigi z για το umidigi zero .

 

Τέλος πάντων . Υπάρχει κάποιο site να παραγγείλω μπαταρία για το umidigi z pro ; Αυτή που έχει της έχω πετάξει τα μάτια ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει το νόημα που γράφεις στο θέμα του umidigi z για το umidigi zero .

 

Τέλος πάντων . Υπάρχει κάποιο site να παραγγείλω μπαταρία για το umidigi z pro ; Αυτή που έχει της έχω πετάξει τα μάτια ;

 

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20171229230005&SearchText=battery+for+umidigi+z+pro

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου . Σου εύχομαι καλή πρωτοχρονιά .

Edited by chrismasgr
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...