Jump to content

ηλικία/φύλο μέλους γιατί γιοκ?


sallax
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν θέλουμε να πούμε κάτι, έχει σημασία πολλές φορές το πως εκφραζόμαστε. Για τον λόγο αυτό θα συστήσω, σε όσους θελήσουν, να κάνουν μια προσπάθεια να είναι πιο ευγενικοί......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα ΤΝ97. Όταν στο παραδίπλα θρεντ ο αλφαχόλικ μας έλεγε να μην του ζαλίζουμε τα π@πάρια δεν είδα κανέναν να του βάλει χέρι. Αντίθετα, ο μυθοζ τον αβαντάριζε. Εγώ αυτό τώρα πώς να το ερμηνεύσω??
http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον OveLix

 

Μάλιστα ΤΝ97. Όταν στο παραδίπλα θρεντ ο αλφαχόλικ μας έλεγε να μην του ζαλίζουμε τα π@πάρια δεν είδα κανέναν να του βάλει χέρι. Αντίθετα, ο μυθοζ τον αβαντάριζε. Εγώ αυτό τώρα πώς να το ερμηνεύσω??

 

Mάλλον η κουβέντα εκφυλιστηκε και υπεύθυνος γι αυτό είναι μάλλον ο Οβελίξ με τις δεοντολογικές του φόρμες και το εκφραστικό λεξιλόγιο.....

Link to comment
Share on other sites

Το φύλλο, φύλο, φίλο, φιλαράκι, φιλούθια θα μπει τις προσεχείς ημέρες - θα δείτε τη σχετική ένδειξη δίπλα σε κάθε post μου :) Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και φυσικά το θέμα κλειδώνεται αφού δεν πρόκειται να συζητηθεί περισσότερο. Τέλος, πραγματικά συνιστώ ηρεμία σε όλους.

 

Ovelix, αν στο μέλλον αναφερθείς σε παράδειγμα που κάποιος moderator αβαντάρει κάποιον που παραβίασε Ο.Π.Χ. φρόντισε να κάνεις report στον administrator με PM ή e-mail και να μην το επικαλείσαι κάθε φορά που σου γίνεται μια παρατήρηση.

 

Αυτά για την ώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...