Jump to content

Sony Ericsson K300i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φανταζομαι οτι μαζι με της υπερυθρες θα σου δωσαν και να Cd rom με τους driver της συσκευης.κανεις εγκατασταση τους driver μεσα απο το cd και εισαι ok!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 260
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ που πήρα υπέρυθρες (τώρα πρόσεξα ότι το λένε digitus, με 22ευρώ πιστεύω καλά τις πήρα), είχε μέσα δισκάκι. Μάλιστα είχε απο τα μικρά CD, πρώτη φορά έπεσε στα χέρια μου τέτοιο, είχε τους drivers. Απο κει και πέρα, για μεταφορά αρχείων δεν χρειάστηκε καν άλλο πρόγραμμα.. Απλά πατάω δεξί κλικ πάνω στο αρχείο, Send to -> a computer nearby, και έρχεται.. Τώρα εσύ λογικά αν πας στο site της εταιρίας δε θα έχει κανονικά τους drivers??

 

Τελικά για εμάς που ξεχνάμε τις γιορτές δεν παίζει τίποτα,ε?? Μήπως καμιά java εφαρμογή τίποτα??

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που πήρα υπέρυθρες (τώρα πρόσεξα ότι το λένε digitus, με 22ευρώ πιστεύω καλά τις πήρα), είχε μέσα δισκάκι. Μάλιστα είχε απο τα μικρά CD, πρώτη φορά έπεσε στα χέρια μου τέτοιο, είχε τους drivers. Απο κει και πέρα, για μεταφορά αρχείων δεν χρειάστηκε καν άλλο πρόγραμμα.. Απλά πατάω δεξί κλικ πάνω στο αρχείο, Send to -> a computer nearby, και έρχεται.. Τώρα εσύ λογικά αν πας στο site της εταιρίας δε θα έχει κανονικά τους drivers??

 

Τελικά για εμάς που ξεχνάμε τις γιορτές δεν παίζει τίποτα,ε?? Μήπως καμιά java εφαρμογή τίποτα??

καλα τις πηρες!

τωρα java εφαρμογη για τις γιορτες ειναι το εορτολογιο.το οποιο το βρισκεις στα myfiles του myphone.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακυρο.Υπαρχει ενα μινι cdaki μεσα στη συσκευη τελικα.

τελικα το ελυσες το προβλημα!?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι! πρωτη φορα βλεπω τοσο μικρο cdaki .Παραλιγι να το πεταξω μαζι με τις οδηγιες.Ειδη περασα μεσα mp3s και θεματα.Ενα τρομερο θεμα ειναι το serenity απο το site http://www.myk300.lasyk.net/sub/5/ALL/date/2/K300-Themes-Landscapes-page2.html
Link to comment
Share on other sites

ναι! πρωτη φορα βλεπω τοσο μικρο cdaki .Παραλιγι να το πεταξω μαζι με τις οδηγιες.Ειδη περασα μεσα mp3s και θεματα.Ενα τρομερο θεμα ειναι το serenity απο το site http://www.myk300.lasyk.net/sub/5/ALL/date/2/K300-Themes-Landscapes-page2.html

 

bravo! :) αντε καλο downloading;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ανοιχτη ακροαση δεν εχει.ηχογραφηση κατα την ομιλια εχει!

 

Έχει ανοιχτή ακρόαση κατά τη συνομιλία....όταν μιλάς πατάς μια φορά το joystick και βγάζει επιλογές.;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοιχτή ακρόαση κατά τη συνομιλία....όταν μιλάς πατάς μια φορά το joystick και βγάζει επιλογές.;)

 

 

εδω ειναι τα τεχνικα χαρακτηριστικα του κινητου.:worry: δεν λεει πουθενα για ανοιχτη ακροαση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τωρα java εφαρμογη για τις γιορτες ειναι το εορτολογιο.το οποιο το βρισκεις στα myfiles του myphone.

 

Πολύ καλή η εφαρμογή.. Μόνο που απο ότι είδα, δεν έχει τρόπο ειδοποίησης για κάποια μέρα. Δηλαδή, μήπως υπάρχει τρόπος να εκτελείται αυτόματα πχ μια φορά τη μέρα η εφαρμογή και να μου τα βγάζει? Γιατί καμιά φορά το ξεχνάς..

 

Και μήπως υπάρχει τρόπος να προσθέτεις στοιχεία? Δηλαδή για να προσθέτεις τα γεννέθλια απο κάποιον φίλο σου??

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η εφαρμογή.. Μόνο που απο ότι είδα, δεν έχει τρόπο ειδοποίησης για κάποια μέρα. Δηλαδή, μήπως υπάρχει τρόπος να εκτελείται αυτόματα πχ μια φορά τη μέρα η εφαρμογή και να μου τα βγάζει? Γιατί καμιά φορά το ξεχνάς..

 

Και μήπως υπάρχει τρόπος να προσθέτεις στοιχεία? Δηλαδή για να προσθέτεις τα γεννέθλια απο κάποιον φίλο σου??

οχι δυστηχως δεν εχει τετοιες δυνατοτητες.αλλωστε προκειτε για java εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Ε, τι να κάνουμε, δε μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. Βέβαια αν είχε στο ημερολόγιο κάτι σαν "επαναληπτική καταχώρηση" δηλαδή να έμενε το ίδιο κάθε χρόνο θα ήταν περίπου το ίδιο, αλλά δεν έχει απο ότι είδα.. :worry:

 

Τέλος πάντων, κάτι άλλο τώρα σημαντικό.. Μέχρι τώρα είχα μεταφέρει με απόλυτη επιτυχία προς και απο το κινητό εικόνες, ήχους, themes, java games κσι εφαρμογές.. Χτες πήγα για πρώτη φορά να μεταφέρω απο το pc στο κινητό ένα βιντεάκι .3gp.. Και ενώ ήρθε κανονικά το αρχείο στο κινητό μου, απο δίπλα, αντί να βγάλει το σηματάκι σαν φιλμ που είναι, έβγαλε ένα ρόμβο, και δεν έχει επιλογή αναπαραγωγή, μόνο αποστολή, διαγραφή κλπ. Ενώ στις πληροφορίες λέει κανονικά ότι το βλέπει σαν 3gp.. Τις πταίει??

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Ε, τι να κάνουμε, δε μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. Βέβαια αν είχε στο ημερολόγιο κάτι σαν "επαναληπτική καταχώρηση" δηλαδή να έμενε το ίδιο κάθε χρόνο θα ήταν περίπου το ίδιο, αλλά δεν έχει απο ότι είδα.. :worry:

 

Τέλος πάντων, κάτι άλλο τώρα σημαντικό.. Μέχρι τώρα είχα μεταφέρει με απόλυτη επιτυχία προς και απο το κινητό εικόνες, ήχους, themes, java games κσι εφαρμογές.. Χτες πήγα για πρώτη φορά να μεταφέρω απο το pc στο κινητό ένα βιντεάκι .3gp.. Και ενώ ήρθε κανονικά το αρχείο στο κινητό μου, απο δίπλα, αντί να βγάλει το σηματάκι σαν φιλμ που είναι, έβγαλε ένα ρόμβο, και δεν έχει επιλογή αναπαραγωγή, μόνο αποστολή, διαγραφή κλπ. Ενώ στις πληροφορίες λέει κανονικά ότι το βλέπει σαν 3gp.. Τις πταίει??

δεν ειναι 3gp το βιντεο.το σηματακι του ρομβου εμφανιζεται σε αρχεια μη συμβατα με το κινητο και μπαινουν στον φακελο ΑΛΛΑ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. περίεργο, γιατί στο pc το άνοιξα κανονικά με το quicktime. Υποθέτω ότι μπορεί να προκαλεί ασυμβατότητα ακόμα και διαφορά στην ανάλυση. Είναι και που έχει μικρή ανάλυση το k300i :worry:
Link to comment
Share on other sites

ναι ισως να φταιει κι'αυτο.παντως να ξερεις οτι στον φακελο "ΑΛΛΑ" μπαινουν αρχεια μη συμβατα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι τα τεχνικα χαρακτηριστικα του κινητου.:worry: δεν λεει πουθενα για ανοιχτη ακροαση!

 

 

τα τεχνικά χαρακτηριστικά θα κοιτάξω ή το κινητό που χρησιμοποιώ εδώ και μήνες...?:lol:

Link to comment
Share on other sites

το κινητό το έχω κι εγώ και ΕΧΕΙ ανοιχτή ακρόαση!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

τα τεχνικά χαρακτηριστικά θα κοιτάξω ή το κινητό που χρησιμοποιώ εδώ και μήνες...?:lol:

 

 

εγω απαντησα στον φιλο πιο πανω διαβαζοντας τα τεχνικα χαρακτηριστικα μεσα απο το επισημο site.προφανως δεν ξερουν και αυτοι τι εχουν γραψει:O

ευτηχως ομως που βρεθηκες και απαντησες για να μην παραπληροφορω και τον κοσμο:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ώρες ώρες είναι αλήθεια ότι οι διάφορες εταιρείες (όχι μόνο κινητών) ξεχνάνε να γράψουν πράγματα που τα προϊόντα τους διαθέτουν...! Ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί...!

 

ΥΓ (Άσχετο, έχει αγοράσει κανείς το Fiat Panda με τον turbo diesel κινητήρα...?Απλό ή 4χ4...να μου πει πως πάει...?!:))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εσπασα προσφατα το Κ700 και δεν σκοπευω να δωσω παλι λεφτα για να παρω το ιδιο, λεω να αγορασω το μικροτερο Κ300

θα ηθελα να μου πειτε εαν εχει και αυτο το προβλημα που ειχε το 700 με τα αποθηκευμενα νουμερα, σε περναν τηλ και αντι να γραψει οπως ειχες αποθηκευσει το νουμερο εμφανιζε το νουμερο

αν καταλαβα καλα ΔΕΝ παιζει ηχους Mp3;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά παίζει mp3, όσο για το πρόβλημα στα νούμερα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Εγώ δεν έχω κανένα απόλύτως πρόβλημα, είναι πολύ καλό τηλεφωνάκι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

δημιουργησα ενα βιντεο 3gp αλλα δε το αναγνωρισε σα ταινει και ουτε το παιζει, μηπως ξερει κανεις γιατι ??
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

δημιουργησα ενα βιντεο 3gp αλλα δε το αναγνωρισε σα ταινει και ουτε το παιζει, μηπως ξερει κανεις γιατι ??

μηπως η αναλυση που το εκανες ειναι πολυ μεγαλυτερη απο την αναλυση του κινητου,τσεκαρε'το.αλλιως ξανα προσπαθησε παλι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K300i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...