Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xaxa!! ego prin mia vdomada phra thn dermatinh den thn allazo!!

 

μολις εχασεσ τασο μου περισσευουν 2 δερμ τωρα:lol:

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

xaxa!! ego prin mia vdomada phra thn dermatinh den thn allazo!!

 

φιλε τασο θα φτιαξουμε κλαμπ εμεις οι 3-4 με τις αλουμινενιες και βλεπω να μενεις τελικα στην απεξω! :lol:

απορω πως δεν σε επεισε και σενα ο γιαννης με τις ξανθιες και μελαχροινες που αναφερει εδω εγω που την εχω παραλιγο να την ξαναπαραγγειλω!:lol:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ma fusika kai emeina apo mpataria file lagoudakis den eipa oti ftai to ppc mou apla den to iksera kai den eixa kai prin ppc gia na ksero ti symbainei alla anyway otan patheineis matheneis lol .erotisi isaste ikanopoihmenh apo tin apodoosi simatos sto q tek 2020i den mporo na po to idio tim exo mesa an kai vodafone pou eixa mia apo ta idia 2 grames sima ande to polu 3 stis poly kales den ksero kai olas eksartatai kai pou eistai kai ti kalypsi exei ego edo sto nisi kathe allo para eyxaristimesnos mporo na po oti eimai..
Ιπταμενος Ολλανδος:lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
:lol: ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ

 

λοιπον με ψήσατε και την εβαλα και εγω την παραγγελια της αλουμινένιας θήκης

αν δεν αξιζει θα την χρεώσω στον lagoudakis kai 71spiros ;lol;

οκ αλλα μιση-μιση αν δεχεται και ο Σπυρος:D αλλα χωρις τα μεταφορικα ε;:p το φπα ολοκληρο θα το πληρωσουμε;:D
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ma fusika kai emeina apo mpataria file lagoudakis den eipa oti ftai to ppc mou apla den to iksera kai den eixa kai prin ppc gia na ksero ti symbainei alla anyway otan patheineis matheneis lol .erotisi isaste ikanopoihmenh apo tin apodoosi simatos sto q tek 2020i den mporo na po to idio tim exo mesa an kai vodafone pou eixa mia apo ta idia 2 grames sima ande to polu 3 stis poly kales den ksero kai olas eksartatai kai pou eistai kai ti kalypsi exei ego edo sto nisi kathe allo para eyxaristimesnos mporo na po oti eimai..
δεν ηξερες δεν ρωταγες;:p οκ βρε τα ppc ειναι διαφορετικα απο τα κινητα δεν φταις εσυ,αλλα αυτη ειναι και η ομορφια τους:happy: το θεμα ειναι μην σου παρουν τον αερα:D εγω πχ καθε πρωι του ριχνω 2 καντηλια για προληπτικους λογους και δεν μου κανει κιχ:p απο σημα ειμαι οκ με voda ,αυτο θα το τσεκαρεις αν βαλεις την sim σου σε αλλο κινητο,το πιθανοτερο ειναι η καλυψη που εχεις στο νησι σου,παντως εγω το καλυτερο σημα το εχω δει στην Ζακυνθο,εσυ που μενεις;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Έχω και εγώ το 2020i. Γινόμαστε 7!!Εδώ και κάτι μέρες όμως αγόρασα και ένα 9000. Το είχα ένα χρόνο μέχρι που μου έπεσε σε ένα φρεάτιο υδροσυλλογής,το έβγαλα,το στέγνωσα και παίζει ακόμα τέλεια! Φοβερή αντοχή στο νερό. Δεν ξέρω βέβαια πόσο καιρό θα παίζει ακόμα έτσι. Μπορεί να το δώσω στο service για μια συντηρησούλα!

:D

Έχει κανένας εμπειρία από το sercvice της ACE; Να το επιχειρήσω;

πως τα καταφερες;σου επεσε πανω στις γρυλιες και αφου τις εσπασε επεσε μεσα;:D δεν χανεις τιποτα να το δωσεις,προσωπικη επαφη δεν ετυχε να ειχα,αλλοι λενε καλα λογια αλλοι βριζουν:confused: το σιγουρο ειναι οτι αργουν λιγο
Link to comment
Share on other sites

γιαυτο λοιπον δεν σου ξανα μιλαμε,μεχρι να παρεις αλουμινενια:p

den perno den parno !!:) xexe!! ena screen protector leo na paro !! pia h apopsi sas? exete? ante pote tha pame oloi mazi gia kafe ? eimaste kai tosoi polu pou den tha xorame sthn kafeteria !!:: :) xexe!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τασο το screen protector το θεωρω απαραιτητο, το αγοραζω πριν απο την συσκευη παντα!!!συναντηση για καφε ηθελα να το προτεινω και εγω!!!αντε να το προγραμματισουμε,για κανενα σ/κ ακουω....
Link to comment
Share on other sites

τασο το screen protector το θεωρω απαραιτητο, το αγοραζω πριν απο την συσκευη παντα!!!συναντηση για καφε ηθελα να το προτεινω και εγω!!!αντε να το προγραμματισουμε,για κανενα σ/κ ακουω....

 

καλημερα σε ολους

 

εγω συμφωνω νσ συναντηθουμε

τασο εγω εχω screen protector ( εχω ενα κομματι περισσευμα αν θες να στο δώσω) αλλα τα χρώματα τα αλλοιώνει λιγο σαν να εχω full φωτεινότητα

 

αν με την αλουμινενια εχει προστασια θα το βγάλω μάλλον

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου αστο,γιατι με το πενακι καποια στιγμη θα σου κανει σημαδια στην οθονη,κριμα ειναι

 

κανει σημαδια αλλα εδω που τα λεμε με τον protector εχεις 100 %προστασια απο διαφορουσ κινδυνους

δεν μπορει να τα εχουμε ολα :lol:

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

οκ αλλα μιση-μιση αν δεχεται και ο Σπυρος:D αλλα χωρις τα μεταφορικα ε;:p το φπα ολοκληρο θα το πληρωσουμε;:D

 

εστω το αποδέχομαι τον φπα κια τα μεταφορικα θα τα χρεωσω στον τασο που παραμενει πιστος στα δερματα :lol:

 

να ρωτησω κατι

στην βαση του qtek δεχεται ι και παροχη ρευματος

και χωρις να την εχω επανω αυτο φορτιζει απο την usb ( οπως το s100)

to trofodotiko το εχει για την extra battery ?

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Ναι να κανονίσουμε καφέ! Δεν είχε γρύλιες, είχε ένα μικρό κατακόρυφο κενό κάτω από το κράσπεδο και η γκαντεμιά είναι οτι έπεσε όταν περνούσα ακριβώς από επάνω.Για κάποιο λόγο ξεκούμπωσε το κλιπσάκι της ορίτζιναλ θήκης και έπεσέ μέσα. Εντωμεταξύ κοιτάω από το πλάι και βλέπω μαυρίλα μέσα. Λέω... Εντάξει χώμα έχει. Φωνάζω το συνεργείο μου, ανοίγουμε το καπάκι και βάζω τη σκύλα μέσα 1 μέτρο βάθος το νερό. Η μαυρίλα που έβλεπα από το πλάι ήταν η επάνω επιφάνεια του νερού που επέπλεαν πολλά σκουπίδια. Αντε λέω να το βρεις τώρα...

Με μιά τσάπα και μερικές προσπάθειες 10-11) το ψάρεψα!

Αφου στέγνωσε το άνοιξα και δούλευαν όλα κανονικά!!!

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Ναι να κανονίσουμε καφέ! Δεν είχε γρύλιες, είχε ένα μικρό κατακόρυφο κενό κάτω από το κράσπεδο και η γκαντεμιά είναι οτι έπεσε όταν περνούσα ακριβώς από επάνω.Για κάποιο λόγο ξεκούμπωσε το κλιπσάκι της ορίτζιναλ θήκης και έπεσέ μέσα. Εντωμεταξύ κοιτάω από το πλάι και βλέπω μαυρίλα μέσα. Λέω... Εντάξει χώμα έχει. Φωνάζω το συνεργείο μου, ανοίγουμε το καπάκι και βάζω τη σκύλα μέσα 1 μέτρο βάθος το νερό. Η μαυρίλα που έβλεπα από το πλάι ήταν η επάνω επιφάνεια του νερού που επέπλεαν πολλά σκουπίδια. Αντε λέω να το βρεις τώρα...

Με μιά τσάπα και μερικές προσπάθειες 10-11) το ψάρεψα!

Αφου στέγνωσε το άνοιξα και δούλευαν όλα κανονικά!!!

apisteuto mou fenetai !!:) pali kala pou den arxise na fonazei vohtheia pnigomaiiiiiiiiii!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι να κανονίσουμε καφέ! Δεν είχε γρύλιες, είχε ένα μικρό κατακόρυφο κενό κάτω από το κράσπεδο και η γκαντεμιά είναι οτι έπεσε όταν περνούσα ακριβώς από επάνω.Για κάποιο λόγο ξεκούμπωσε το κλιπσάκι της ορίτζιναλ θήκης και έπεσέ μέσα. Εντωμεταξύ κοιτάω από το πλάι και βλέπω μαυρίλα μέσα. Λέω... Εντάξει χώμα έχει. Φωνάζω το συνεργείο μου, ανοίγουμε το καπάκι και βάζω τη σκύλα μέσα 1 μέτρο βάθος το νερό. Η μαυρίλα που έβλεπα από το πλάι ήταν η επάνω επιφάνεια του νερού που επέπλεαν πολλά σκουπίδια. Αντε λέω να το βρεις τώρα...

Με μιά τσάπα και μερικές προσπάθειες 10-11) το ψάρεψα!

Αφου στέγνωσε το άνοιξα και δούλευαν όλα κανονικά!!!

 

βρε κωστα ουτε σε ταινια του χιτσκοκ δεν συμβαίνουν αυτα:lol:

αφου το βρηκες παλι καλα

το περασεσ βενταντιν :lol:

για τον καφε ειμαστε ολοι συμφωνοι να κανονισουμε μερα ωρα

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

savvatokuriako kalutera !!:) Kosta fere kai to 9000 na to doume !!:) xexe!!

 

τασο εσενα θα σε γνωρισουμε σιγουρα εισαι ο μονος με δερματινη θήκη :lol:

να ρωτησω κατι

στην βαση του qtek δεχεται και παροχη ρευματος

και χωρις να την εχω επανω αυτο φορτιζει απο την usb ( οπως το s100)

to trofodotiko το εχει για την extra battery ?

η σε μενα συμβαίνει αυτο μόνο???

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τασο εσενα θα σε γνωρισουμε σιγουρα εισαι ο μονος με δερματινη θήκη :lol:

να ρωτησω κατι

στην βαση του qtek δεχεται και παροχη ρευματος

και χωρις να την εχω επανω αυτο φορτιζει απο την usb ( οπως το s100)

to trofodotiko το εχει για την extra battery ?

η σε μενα συμβαίνει αυτο μόνο???

τον τασο θα τον εχουμε σε αλλο τραπεζι:p νομιζω οτι η βαση παιρνει την παροχη ρευματος απο τον φορτιστη γιατι ειδα να εχει μια οπη (sic):p και σε μενα φορτιζει απο το usb αν και εχω παρει και σκετο καλωδιο απο την ace γιατι με την θηκη δεν μπαινει στην βαση και δεν θελω να το βγαζω καθε λιγο και λιγακι απο την θηκη
Link to comment
Share on other sites

τασο εσενα θα σε γνωρισουμε σιγουρα εισαι ο μονος με δερματινη θήκη :lol:

να ρωτησω κατι

στην βαση του qtek δεχεται και παροχη ρευματος

και χωρις να την εχω επανω αυτο φορτιζει απο την usb ( οπως το s100)

to trofodotiko το εχει για την extra battery ?

η σε μενα συμβαίνει αυτο μόνο???

 

Και εγω εχω δερματινη θηκη!!!:lol: :lol: :lol: :tease: :tease: :tease: :tease:

 

Ναι και απο την βαση φορτιζει χωρις να βαλεις τον φορτιστη...μονο απο την usb θυρα!!!

 

Να ρωτησω κατι και εγω?!!!Εχω παρει απο το play247.gr ενα screen protector...συγκεκριμενα ειναι αυτο...http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_99_149&products_id=2443...το οποιο μολις πηγα να το περασω καταλαβα οτι δεν καλυπτει ολη την οθονη...αλλα ουτε και την μιση...γιατι???:blink: :wacko:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

δερματινη;;;; στην γωνια και εσυ με τον τασο:D :lol: προφανως εγινε καποιο λαθος,σου εστειλαν για αλλο μοντελο,παρτους τηλ

 

καλημερα σε ολους

 

αυτην την κυριακη απογευμα περιπου στις 17¨00 θελετε να συναντηθουμε για καφε και να γνωριστουμε απο κοντα ?

εγω και ο σπυρος ειμαστε συμφωνοι

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μεσα ειμαι και εγω!!!για που λετε;εγω ειμαι προς Βορρα εσεις βλεπω πειραια,να μοιρασουμε αποστασεις;καλλιθεα;κεντρο;τα λεμε με pm για να μην τους ζαλιζουμε απο εδω και τους αλλους
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...