Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Παιδιά σήμερα το πρωί έπιασα στα χέρια μου αυτό το υπέροχο τηλέφωνο, εφαρμογές απο που μπορώ να βρω? μόνο στο ipmart??
υπαρχουν και αλλα site αλλα το 90% ανεβαινουν εκει οποτε εισαι οκ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
μπορώ και χωρίς αυτά :)

thanks

 

άσχετο αλλά από μπαταρία πάω καλά:) κρατάει πάνω από δύο μέρες

μια χαρα εισαι,οπως επισης και τα 2003se
Link to comment
Share on other sites

Moυ σβηστηκε λογω μπαταριας.

Λες να πρεπει να του βαλω κανενα προγραμα μεσα?

Χανει κατι σημαντικο οταν σβηνονται τα δεδομενα λογω μπαταριας?

 

Mου βγαζει το εξης σφαλμα:

Cannot verify the version of activesync on your device. A program sucha as firewall may be blocking Active sync uses to connect to the device or you may need to upgrade need to upgrade to a more recent version of active sync on the pc.

 

ΓΙατι μου βγαζει το

 

Mου βγαζει το εξης σφαλμα:

Cannot verify the version of activesync on your device. A program sucha as firewall may be blocking Active sync uses to connect to the device or you may need to upgrade need to upgrade to a more recent version of active sync on the pc.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι παίζει με την κάρτα μνήμης? ενώ είναι άδεια μου λέει οτι χρησιμοποιούνται 500 ΜΒ, απ΄ την άλλη το κινητό δεν παρουσιάζει τα αρχεία που περνάω.. τι να κάνω?? έχω κάνει διαμόρφωση, αυτό τίποτα!! SOS, πως εξαφανίζονται τα αρχεία? τα περνάω στην κάρτα μνήμης, μετά τη βάζω στο κινητό και δεν βρίσκω αυτά που πέρασα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι παίζει με την κάρτα μνήμης? ενώ είναι άδεια μου λέει οτι χρησιμοποιούνται 500 ΜΒ, απ΄ την άλλη το κινητό δεν παρουσιάζει τα αρχεία που περνάω.. τι να κάνω?? έχω κάνει διαμόρφωση, αυτό τίποτα!! SOS, πως εξαφανίζονται τα αρχεία? τα περνάω στην κάρτα μνήμης, μετά τη βάζω στο κινητό και δεν βρίσκω αυτά που πέρασα

 

δοκιμασε να φορμαρεις την καρτα ενω την εχεις μεσα στο ππσ με το resco explorer (εχει επιλογη φορματ), μετα κανε ενα ρεσταρτ και δες τι γινεται,

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, φταίει η κάρτα, έβαλα μια άλλη και δουλεύει μια χαρά. Αυτή την βγάζω απο τον υπολογιστή και όταν την ξαναβάζω μου λέει η οτι καταστράφηκαν αρχεία ή δεν τα βρίσκει καθόλου!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έφτιαξα, ευχαριστώ για την βοήθεια! Να ρωτήσω προγράμματα και ρυθμίσεις από το 2020 λειτουργούν??
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ίσως είναι κοτσάνα η ερώτηση αλλά είμαι καινούριος! Πως στέλνουμε ένα ΜΡ3, μία εικόνα.. κάτι τέλος πάντων??
Link to comment
Share on other sites

Οι χρονοι ομιλιας δεν μηδενιζονται καθολου. Ουτε με φορματ.

Για 2020 παντως υπαρχει ενα τρικ απο το bootloader της συσκευης, και κατι τετοια για τον μηδενισμο παντως....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σας έχω πρήξει αλλά..! Ήχο κλήσης κάποιο ΜΡ3 πως βάζουμε?? Γιατί δεν μπορώ να το βρώ??!?!?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ρε παιδιά σας έχω πρήξει αλλά..! Ήχο κλήσης κάποιο ΜΡ3 πως βάζουμε?? Γιατί δεν μπορώ να το βρώ??!?!?
οντως μας επρηξες αλλα τι να σε κανουμε;:lol: :p λοιπον κανεις copy-paste τον ηχο που θελεις στον φακελο windows-rings,φτανει για σημερα ε;αυριο παλι:p
Link to comment
Share on other sites

Μη με δείρετε!! Κανα καλό προγραμματάκι για GPS?? ή και γενικότερα ότι καλό πιστεύετε οτι θα πρέπει να έχω!! Έχω πελαγώσει κάπως με αυτό το κινητό!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...