Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
προσωπικα τα πιο ποιοτικα μηχανακια που ειχα και συνεχιζω να εχω ειναι το 2020ι και s100,τωρα για το 9000-TyTN-3300 δεν ξερω γιατι τα εχω στην κατοχη μου απο 3 μηνες εως και μια βδομαδα το τελευταιο,αλλα δεν τα βλεπω ιδια με τα 2 πρωτα που ανεφερα,μιλαω για ποιοτητα και οχι για τεχνικα χαρακτηριστικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To exw me 4gb karta, alla ginetai na to kanwna to briskei o ipologistis san mass storage device,i removable disk? Giati me ton allo tropo argei poli na balei dedomena mesa.

 

επιτελους αλλος ενας που εχει 4 giga καρτα!:p

μπορεις μεσω hardware οπως λεει και ο τασος παραπανω, με card reader δηλαδη απλα φροντισε να υποστηριζει 4 giga καρτα αλλιως δεν θα την βλεπει

μπορεις ακομα μεσω software της Softic το Card Export

 

 

ΤΑΣΟ κρατα γερα στις επιθεσεις των Eτενακιδων!:lol:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα τα πιο ποιοτικα μηχανακια που ειχα και συνεχιζω να εχω ειναι το 2020ι και s100,τωρα για το 9000-TyTN-3300 δεν ξερω γιατι τα εχω στην κατοχη μου απο 3 μηνες εως και μια βδομαδα το τελευταιο,αλλα δεν τα βλεπω ιδια με τα 2 πρωτα που ανεφερα,μιλαω για ποιοτητα και οχι για τεχνικα χαρακτηριστικα

Ετσι όπως τα λες, δυστυχώς η ποιότητα κατασκευής έκανε βουτιά προς τα κάτω. Ελπίζω να μη μας οδηγήσουν όλοι οι κατασκευαστές μαζί σε μηχανάκια μιάς χρήσης όπως κάτι κινητά που είναι γιά ένα χρόνο με το ζόρι. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυστυχως πανο ετσι ειναι,και η εξηγηση ειναι το θεμα του κοστους φυσικα,γιατι το αλουμινιο που εχουν τα s100-2020 δεν εχει σχεση με την πλαστικουρα που βγαινουν ΟΛΑ τα τελευταια μοντελα,αλλο κοστος εχει 1 κιλο αλουμινιο και αλλο 1 κιλο πλαστικο,ετσι ειναι,μας αρεσει δεν μας αρεσει!!!,τουλαχιστον στον τιτανα μου βλεπω και λιγο αλουμινιο γυρω απο την οθονη και μου φευγει καπως ο καυμος:p :p :p
Link to comment
Share on other sites

kai sto m600 me eixe xenarosei teleios auto to mauro plastiko pou eixe guro guro !! eilikrina skeftomoun an to doso gia ena s100 parolo pou to s100 den eixe wi-fi !!
Link to comment
Share on other sites

me to card reader ginetai, apla ithela na dw an iparxei tpt gia na kanw mass storage device. Kollisate kanan virus pou kanei uninstall ti karta ixou, dld kollae ta panta se multimedia playback, k na sas xalase k to Wifi? Edw k 2 meres einai nekro, kathws k i adsl sindesi... otan kanw reinstall ti karta ixou,

ola epanerxontai ektos apo to wifi pou kapou taksideuei fainetai sti xwra twn xamenwn antikeimenwn..

Link to comment
Share on other sites

leo ki ego na paro mia karta !! na paro sta 150x?

 

nai 8a deis megali diafora

h 150x grafei 17.5 mb /sec peripoy h 133x 15,5 h 120x me 12 kai h 60x 7 mb/sec

 

ean 8es soy dino thn dikiamoy 120x se exeytelistikh timh :X

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

nai 8a deis megali diafora

h 150x grafei 17.5 mb /sec peripoy h 133x 15,5 h 120x me 12 kai h 60x 7 mb/sec

 

ean 8es soy dino thn dikiamoy 120x se exeytelistikh timh :X

Παιδιά να κάνω μιά χαζή ερώτηση ? Οι κάρτες υποστηρίζουν αυτές τις ταχύτητες, τα PDA μπορούν να τις εκμεταλευτούν ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μιά χαζή ερώτηση ? Οι κάρτες υποστηρίζουν αυτές τις ταχύτητες, τα PDA μπορούν να τις εκμεταλευτούν ? :rolleyes:

 

oi times einai apolytes

se benchmarks fenete h diafora alla kai stin praxi se megala arxeia mp3 avi

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

oi times einai apolytes

se benchmarks fenete h diafora alla kai stin praxi se megala arxeia mp3 avi

axa!!:) ego tha protimhso auth me thn mikroterh taxuthta !! einai pio fthnh !!:)

Link to comment
Share on other sites

axa!!:) ego tha protimhso auth me thn mikroterh taxuthta !! einai pio fthnh !!:)

 

ego pali exo megali kai grigori ean esena se exypireti mikrh kai argi pao paso :lol: :lol:

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω προβλημα...θελω να μου πειτε πως μπορω να ανιστοιχισω εναν ηχο οταν ερχεται εισερχομενο μηνυμα!!!Προσπαθησα μεσω program files κτλ κτλ αλλα τιποτα...αν γινεται μπορειτε να μου πειτε τα βηματα???Σε ποιον φακελο πρεπει να αφησουμε τον ηχο???

 

Ευχαριστω...:D

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω προβλημα...θελω να μου πειτε πως μπορω να ανιστοιχισω εναν ηχο οταν ερχεται εισερχομενο μηνυμα!!!Προσπαθησα μεσω program files κτλ κτλ αλλα τιποτα...αν γινεται μπορειτε να μου πειτε τα βηματα???Σε ποιον φακελο πρεπει να αφησουμε τον ηχο???

 

Ευχαριστω...:D

 

χωρις εξτρα προγραμμα δεν γινεται αυτο που θες

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αντιστοιχισεις εναν μονο ηχο για ολα τα μηνυματα, ο ηχος αυτος πρεπει να ειναι wav και τον ριχνεις χυμα μεσα στον φακελο των windows, μετα πας εναρξη-ρυθμισεις-ηχοι και ειδοποιησεις-ειδοποιησεις , επιλεγεις νεο σμσ και αντιστοιχιζεις τον ηχο

τωρα αν θες εξτρα προγραμμα κοιτα για το ringo οπου μπορεις να βαλεις οτι ηχο μηνυματος θελεις (wav mp3) για καθε μια επαφη ξεχωριστα

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...