Jump to content

Moto Z Play


pillopoulos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή αρχή σε όσους πήραν την κινηταρα μας :). Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κανείς μια ιδιοτροπία με τους ήχους. Για παράδειγμα, όταν γράφω ένα μήνυμα στο messenger του fb, μια ακούγονται δυνατά οι ήχοι, την άλλη σιγά, σαν εναλλάξ θα έλεγα. Το ίδιο νομίζω συμβαίνει και στους ήχους ειδοποίησης που έχω βάλει στην κάθε εφαρμογή, κάποια φορά ακούγονται πολύ δυνατά, κάποια στιγμή όχι δυνατά... Να σημειώσω ότι ακόμα η συσκευή, δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση καινούριου λογισμικού, είναι όπως το πήρα σφραγισμένο. Οι εφαρμογές εννοείται ότι ανανεωνονται άμεσα όταν βγαίνει update γι'αυτες.

 

Στάλθηκε από το moto z play μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 97
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σιγουρα η μπαταρια ειναι στα συν του.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αλλάξω το galaxy s7 edge γιατί θα χρειαστώ μάλλον dual sim. Μπορώ από την μία sim να έχω Internet και την άλλη για τηλέφωνα. Πιστεύεται ότι από ταχύτητα το κινητού θα μεινω ευχαριστημένος; Επίσης διαβάζω ότι έχει απίστευτη μπαταρία, μπορείς να δεις νούμερα οθόνης ανοιχτής 8-9 ώρες με όλα ανοιχτά στο τηλέφωνο ισχύει; Ξέρουμε αν θα πάρει Android 7; Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις. Μου αρέσει και η ευελιξία των mods, σκέφτομαι με το Mod της μπαταρίας τι θα κάνει...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αλλάξω το galaxy s7 edge γιατί θα χρειαστώ μάλλον dual sim. Μπορώ από την μία sim να έχω Internet και την άλλη για τηλέφωνα. Πιστεύεται ότι από ταχύτητα το κινητού θα μεινω ευχαριστημένος; Επίσης διαβάζω ότι έχει απίστευτη μπαταρία, μπορείς να δεις νούμερα οθόνης ανοιχτής 8-9 ώρες με όλα ανοιχτά στο τηλέφωνο ισχύει; Ξέρουμε αν θα πάρει Android 7; Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις. Μου αρέσει και η ευελιξία των mods, σκέφτομαι με το Mod της μπαταρίας τι θα κάνει...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Από ταχύτητα δε θα καταλάβεις διαφορά από ναυαρχίδα. Το nougat θα το πάρει μέχρι τα τέλη Δεκέμβρη απ'οτι λένε... Δεν παίρνω κι όρκο αλλά εφόσον βγήκε με marshmallow η συσκευή πριν λίγους μήνες, δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάρει την αμέσως επόμενη αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, μια χαρά. Για την μπαταρία ισχύουν αυτά που βλέπω σε reviews; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Σε σχέση με τις sim μήπως ξέρεις εάν μπορεί να δουλέψει όπως αναφέρω στο προηγούμενο μήνυμα μου; Ευχαριστώ πολύ!

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, μια χαρά. Για την μπαταρία ισχύουν αυτά που βλέπω σε reviews; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Σε σχέση με τις sim μήπως ξέρεις εάν μπορεί να δουλέψει όπως αναφέρω στο προηγούμενο μήνυμα μου; Ευχαριστώ πολύ!

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Δεν έχω βάλει δύο σιμ για να σου πω... Πάντως το πορτάκι για τις σιμ, παίρνει και τη micro SD χωρίς να θυσιάζει τη θέση των σιμ. Όσο για τη μπαταρία, είναι όντως τόσο απίστευτη!

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βάλει δύο σιμ για να σου πω... Πάντως το πορτάκι για τις σιμ, παίρνει και τη micro SD χωρίς να θυσιάζει τη θέση των σιμ. Όσο για τη μπαταρία, είναι όντως τόσο απίστευτη!

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα και καλη χρονια!!! Επειδη σκεφτομαι να το παρω το τηλεφωνο, ηθελα να ρωτησω αν στη συσκευασια περιλαμβανεται το εξτρα καπακι πισω. Επισης, αν γενικα ειστε ευχαριστημενοι;;;

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια!!! Επειδη σκεφτομαι να το παρω το τηλεφωνο, ηθελα να ρωτησω αν στη συσκευασια περιλαμβανεται το εξτρα καπακι πισω. Επισης, αν γενικα ειστε ευχαριστημενοι;;;

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις!!!!

 

Ναι, συμπεριλαμβανεται. Δεν ξέρω τι μπορεί να ζητάς απ'τη συσκευή σου, λειτουργικά είναι πάρα πολύ καλό, εμφανισιακά είναι λιγο "γεματουτσικο"

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα,τι λεει παιδια?Αξιζει να μεταπηδησω απο S7 edge ή μπα?

Για την κάμερα, ξέχασε το. Για όλα τα υπόλοιπα, φύγε σφαίρα

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα,τι λεει παιδια?Αξιζει να μεταπηδησω απο S7 edge ή μπα?

 

Γιατί να το κάνεις αυτό ;;;;;

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το έλεγαν οι reviewers αλλά το είδα και στη πράξη :p

c9f5df3046c5bc8ed9bfe045473d1042.jpg

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα... :o

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

49281d538b6f2efe528826b190bad018.jpgbcfd451527111252067a5dd00c3f6e31.jpg

Edited by pillopoulos
Link to comment
Share on other sites

Εχεις nougat από ότι βλέπω?

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Ναι. Έχω ξεκλειδώσει bootloader κι έχω περάσει τη στοκ nougat που έχει διαρρεύσει στου εξωτερικού τις συσκευές. Έχω κάποια μηδαμινή θεματακια με τους ήχους των ειδοποιησεων αλλά εφόσον στη διαδικασία φλασαρισματος που έχω μπει εγώ, περνάς κι ένα αρχείο για τους ήχους που λέγεται "arise" κι έχεις επίσης την επιλογή των βοηθημάτων Dolby sound και viper4android

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις μου έσκασε και η Ν και ο assistant :p

Μετά από κάποιες ώρες, ίσως και μέρες, σου χρειάζεται restart επειδή σταματάνε να ακούγονται οι ήχοι;

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποιες ώρες, ίσως και μέρες, σου χρειάζεται restart επειδή σταματάνε να ακούγονται οι ήχοι;

 

Στάλθηκε από το XT1635-02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, ούτε στην 6 ούτε στο nougat τώρα..

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, απο που το αγοράζει κανείς σήμερα ; υπάρχει πηγή καλύτερη απο skroutz και Κοτσόβωλο ;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έδωσε το παλικάρι, άργησα πολύ...

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έδωσε το παλικάρι, άργησα πολύ...

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Αν από την άλλη ενδιαφέρει κάποιον να το δώσει ας με ενημερώσει με pm

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...