Jump to content

Κινητό έως 250€


Kathrinf1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να αγοράσω κινητό το οποίο να μην υπερβαίνει τα 250€. Αρχικά, σκεφτόμουν το a3 2016 ή a5 2016, βέβαια δε θέλω να ξεπερνάει τις 5 ίντσες (και αυτές πολλές μου φαίνονται). Έπειτα, ωραίο φαίνεται και το Xiaomi Redmi 3s (όμως κινεζικο και θα ήθελα να εχει επαρκή υποστήριξη) και το LG G2 (όμως παλιό και αυτο με προβληματίζει λιγάκι) και, τέλος, το Nexus 5X τώρα που το είδα φαίνεται να εχει πολύ καλά χαρακτηριστικά. Απο κει και πέρα χρειάζομαι τη βοηθεια σας ή και αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλύτερο στα πλαίσια αυτά. Α, να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι θέλω να εχει αρκετά καλή κάμερα και μπρος και πίσω και να παίρνει κάρτα SD. Σας ευχαριστώ πολύ.
Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να αγοράσω κινητό το οποίο να μην υπερβαίνει τα 250€. Αρχικά, σκεφτόμουν το a3 2016 ή a5 2016, βέβαια δε θέλω να ξεπερνάει τις 5 ίντσες (και αυτές πολλές μου φαίνονται). Έπειτα, ωραίο φαίνεται και το Xiaomi Redmi 3s (όμως κινεζικο και θα ήθελα να εχει επαρκή υποστήριξη) και το LG G2 (όμως παλιό και αυτο με προβληματίζει λιγάκι) και, τέλος, το Nexus 5X τώρα που το είδα φαίνεται να εχει πολύ καλά χαρακτηριστικά. Απο κει και πέρα χρειάζομαι τη βοηθεια σας ή και αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλύτερο στα πλαίσια αυτά. Α, να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι θέλω να εχει αρκετά καλή κάμερα και μπρος και πίσω και να παίρνει κάρτα SD. Σας ευχαριστώ πολύ.

 

το νεξους το ξεχνάς, δεν παίρνει κάρτα μνήμης

 

δες το huawei p9 lite

Link to comment
Share on other sites

το νεξους το ξεχνάς, δεν παίρνει κάρτα μνήμης

 

δες το huawei p9 lite

Ευχαριστώ για την απαντηση. Σωστά, το νεξους δεν έχει, βέβαια υπάρχει και με 32gb, θα άξιζε να δώσω λίγα παραπάνω γι αυτό?

Σχετικά με το p9 ειναι λίγο μεγαλούτσικο, 5.2 ιντσες:/ Εχει η huawei καλη υποστήριξη?

Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απαντηση. Σωστά, το νεξους δεν έχει, βέβαια υπάρχει και με 32gb, θα άξιζε να δώσω λίγα παραπάνω γι αυτό?

Σχετικά με το p9 ειναι λίγο μεγαλούτσικο, 5.2 ιντσες:/ Εχει η huawei καλη υποστήριξη?

 

μα και το νεξους 5,2 ιντσες ειναι και με μεγάλα bezel

 

έχει, αλλά οχι τόσο άμεση όσο τα νεξους.. ναι, θα άξιζε να δώσεις κατι παραπάνω για το 32αρι

Link to comment
Share on other sites

μα και το νεξους 5,2 ιντσες ειναι και με μεγάλα bezel

 

έχει, αλλά οχι τόσο άμεση όσο τα νεξους.. ναι, θα άξιζε να δώσεις κατι παραπάνω για το 32αρι

Κατά τη γνώμη σας ποιο θα ηταν καλύτερο για αγορα, το a5 2016, το nexus ή το huawei?

Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Το Huawei για μένα. Μιλάμε πάντα για το P9, όχι το P9 lite έτσι? Αν μιλάμε για το lite τότε Nexusaki 32αρι αν μπορείς

Οχι, για το lite λέγαμε... Ανάμεσα στο Samsung και το nexus όσον αφορά την κάμερα ποιο να επιλέξω?

Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ποιο από τα δύο να επιλέξω: A5 2016 ή Nexus 5X 32 gb? Το nexus θα έχει κάποιο μειονέκτημα λόγω του έτους κυκλοφορίας του μηπως? Θα λάβει νέα έκδοση? Edited by Kathrinf1
Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/7811257/LG-Nexus-5X-32GB.html

 

εχει ανεβει 10 ευρω παντως και πολλα απο τα καταστηματα που το πουλαγαν δεν το πουλανε πια..kaizerstore και το kaizershop δεν το πουλανε πια:cry:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ποιο από τα δύο να επιλέξω: A5 2016 ή Nexus 5X 32 gb? Το nexus θα έχει κάποιο μειονέκτημα λόγω του έτους κυκλοφορίας του μηπως? Θα λάβει νέα έκδοση?

Ή μαλλον το p9 lite ή το a5 2016??

Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Nexus......

 

Ναι... Βέβαια εχει μεγαλύτερες διαστάσεις απο το a5 οπότε μάλλον δύσκολο να με βολεψει...

Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Α και τώρα έτυχε να δω το Sony XA και τα χαρακτηριστικά του ειναι αρκετά καλα, αξίζει? Ή μπαταρία θα αντέχει ή μπα?
Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...