Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη εχω να παρακολουθησω το φορουμ καιρο ενα προβλημα που υπηρχε με την καρτα μνημης εχει λυθει?

δηλαδη αν παρω τωρα ενα μεταχειρισμενο και του αλλαξω την καρτα θα λυθει το προβλημα που υπηρχε με το σβησιμο των φωτογραφιων?

Σε εμενα που εχω μια 512 της ΑΤΡ δεν μου εχει κανει κανενα κολπο δουλεβη αψογα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω μαυρη προσοψη για το 6680 μου, και με τι κοστος?

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω μαυρη προσοψη για το 6680 μου, και με τι κοστος?

 

Ama kaneis Googling gia "Black Cover for Nokia 6680", 8a brei polla magazia....Pare na exeis!!!!

 

Egw pou peira mia 8ykh kai mia 512 Kingston gia to 6680 mou, ta peira apo to l8shop giati nomizw oti einai apo ta poio ftina....PX th prosopsh pou 8es thn exei:€21.53, bale kai ta metaforika €7.61, dld €29.15.Basika aytoi 8eloune £20.24 GBP opote bres poso einai se Euro...

(sto lew giati egw thn pathsa me to **** synallagma kai anagkastika na 3anakanw th paragkelia ka8ws thn prwth fwra h diafora htan megalhterh apo ayth pou eixan sto site tous kai telika htan 0.60 lepta parapanw apo ayto pou perhmena kai eixa sth karta akrivws osa 8elane... :( )

 

Asxeto alla mia kai to anefera peira afth th 8hkh pou einai arketa gamath kai den kanei to kinito pantofla me (peripou) 15 Euro

http://l8shop.net/xsdbimgs/KRUS-6680-QUAD.jpg

kai thn Kingston 512MB MMCmobile Dual-Voltage RS-MMC Card (pou exei kai lifetime warranty) me (peripou) 50 Euro

Kai ta 2 mazi kapou sta 83 Euro(Logo metaforikwn)...

 

Sorry gia to teras pou apokalhte Post!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια :!: εχετε ακουσει :music: για κανενα προγραμμα με το οποιο το κινητο (μου 6680) να μπορει να λειτουργει και σαν web cam? :whistle:

Legete: "Mobiola WebCam "

http://www.aivanet.com/files/attachments/total_987_101.gif

Oti douleuei,douleuei...To apotelesma de 3erw an 8a se ikanopoihsei giati paizei me BT....:(

Des sto Aivanet Den 3erw an yparxei kapou spasmeno....#Aivanet kai #MOBiZONE exoun monaxa auto: "mobiolawebcam_v1_0_2_Trail" :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε τι εκδοση λογισμικου εχετε???

( *#0000# )

 

Ευχαριστω!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Stash οντως αυτο ειναι το προγραμμα, ευχαριστω! :D

Το βρηκα βεβαια αλλα θα ψαξω να το βρω και σπασμενο :shifty: και θα σας πω... :p

Link to comment
Share on other sites

v 3.04.11

14-04-05

RM-36

 

εχω βεβαια προβληματακια και θελω να παω για αναβαθμιση. εχω και προβλημα με τις φωτογραφιες μου σβηνουν.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Σημερα που επιχειρησα να στειλω καποια αρχεια απ το pc στο τηλεφωνο μεσω του καλωδιου δεν τα περναει και βγαζει το εξης μηνυμα:"Nokia phone browser-Δεν ηταν δυνατη η ολοκληρωση της διαδικασιας".Απεγκατεστησα και εγκατεστησα παλι το pc suite αλλα τιποτα.Το κινητο το εχω 6 μηνες και μεχρι τωρα δεν ειχα προβλημα με την συνδεσιμοτητα.Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

hackfree ετσι ειναι ρε φιλε, απο χθες ψαχνω μια σπασμενη εκδοση :worry: αλλα τιποτα :cry:

 

d2000217 v2.04.15 04-03-05 RM-36

 

 

-Ειμαι πολυ πισω παιδια?

(-Φυσικα, ειναι η μαμα εκδοση)

-Ποσες αναβαθμισεις εχουν κυκλοφορησει απο τοτε? (για 6680 αν παιζει ρολο το μοντελο)

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi gia to 6680, einai vodafone live agorasmeno apo UK me logismiko

v 3.04.11

14-04-05

RM-36

 

Mporw na egkatastisw Elliniko T9?

An kanw anavathmisi logismikou tha xasw to menu tou vodafone live?

I glwssa tou tilefwnou den me endiaferei pou einai sta Agglika, apla thelw na mporw na grafw sta Ellinika.

 

Euxaristw ek twn proterwn

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi gia to 6680, einai vodafone live agorasmeno apo UK Mporw na egkatastisw Elliniko T9?

An kanw anavathmisi logismikou tha xasw to menu tou vodafone live?

I glwssa tou tilefwnou den me endiaferei pou einai sta Agglika, apla thelw na mporw na grafw sta Ellinika.

Euxaristw ek twn proterwn

 

Θα πρεπει να κανεις αλλαγη γλωσσας για να γραφεις Ελληνικα με 15€ στην νοκια. Λογικα θα σου περασουν αντιστοιχη εκδοση VLive .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To flash paidia se ena 6680 toy filoy moy me version 2. ktl ktl den doulevei to Automatic otan einai skotadi,prepei na to valeis se ON??Allos me to idio provlima me tis pio palies version?To kainourgio 4.04 ktl ktl doylevei kanonika to Automatic sto flash,etsi einai re paidia sto diko sas 6680?
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποιο link (εκτός από της Nokia) για να κατεβάσω το PC Suite 6.6; Μου βγάζει κάποιο πρόβλημα (debug κλπ) στο site της Nokia και δεν μπορώ να το κατεβάσω.

 

Κάτι ανάλογο μου συμβαίνει με το Series 60 Theme Studio 1.2 Υπάρχει κάποιο άλλο site για αυτή την εφαρμογή; (ή κάποιο άλλο ανάλογο software)

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν πειραζει να το φορτιζω με τον παλιο φορτιστη της νοκια που και που?

οχι φιλε μου:).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Σημερα απεκτησα και εγω το 6680. Το προβλημα είναι οτι μου το πήραν οι γονείς μου δώρο απο Ιρλανδια(!) και επειδή ειναι Vodafone Live 3G νομιζαν οτι δεν θα είχα προβλημα να το χρησημοποιήσω στην Ελλαδα (Χρησημοποιώ ήδη ενα SonyEricsson V800). Δυστηχως όμως το κινητό είναι κλειδωμένο και μπορώ να μπώ μονο στο offline menu του. Ξερει κανένας αν υπαρχει κάποιος τρόπος να το ξεκλειδώσω;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Σημερα απεκτησα και εγω το 6680. Το προβλημα είναι οτι μου το πήραν οι γονείς μου δώρο απο Ιρλανδια(!) και επειδή ειναι Vodafone Live 3G νομιζαν οτι δεν θα είχα προβλημα να το χρησημοποιήσω στην Ελλαδα (Χρησημοποιώ ήδη ενα SonyEricsson V800). Δυστηχως όμως το κινητό είναι κλειδωμένο και μπορώ να μπώ μονο στο offline menu του. Ξερει κανένας αν υπαρχει κάποιος τρόπος να το ξεκλειδώσω;

με αναβαθμιση στην νοκια 15 ευρω δηλαδη για αλλαγη γλωσσας

Link to comment
Share on other sites

με αναβαθμιση στην νοκια 15 ευρω δηλαδη για αλλαγη γλωσσας

 

Προσθεσε ομως oτι νομιζω χρειαζεται και επιπλεον ξεκλειδωμα ,που ισως μπορει να γινει και σε nokia shop,ας μιλησει καποιος ειδικοτερος ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν πειραζει να το φορτιζω με τον παλιο φορτιστη της νοκια που και που?

 

Problhma den yparxei apla 8a fortizei pio arga...Mou to eixan pei kai sth Nokia kai einai logiko mia kai yparxei diafora meta3i tou paliou kai tou kainouriou fwrtisth...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους! Μίλησα με Vodafone GR και Nokia και μου είπαν και οι δυο πως πρεπει να επικοινωνησω με το δικτυο στο οποίο είναι κλειδωμένο το κινήτο γιατι πρός το παρόν δεν υπάρχει αλλος διαθέσιμος τρόπος ξεκλειδωματος του. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους! Μίλησα με Vodafone GR και Nokia και μου είπαν και οι δυο πως πρεπει να επικοινωνησω με το δικτυο στο οποίο είναι κλειδωμένο το κινήτο γιατι πρός το παρόν δεν υπάρχει αλλος διαθέσιμος τρόπος ξεκλειδωματος του. :confused:
Φιλε μου δικιμασε απο εδω http://www.9Volto.gr ειναι ενα καταστημα στο Πειραια,παρε ενα τηλεφωνο η πηγαινε μια επισκεψη εκει...μακαρι να μπορεσουν να σε βοηθησουν :O !
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανείς που να ξεκλειδώνει ΒΒ5 αυτή τη στιγμή εκτός απο αυτούς που το κλείδωσαν.

Μόνο απ τον operator που έχει κλειδωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χρειάζομαι επειγόντως αν μπορεί κάποιος με τα ελληνικά fonts του κινιτού μου. Δεν διαβάζει καθόλου ελληνικούς χαρακτήρες. Δεν ξέρω τι να κάνω. Δεν μπορώ να δώ τον κατάλογο μου με τα τηλέφωνα που έχω διότι δεν φένονται καθόλου τα ελληνικά. Βοήθεια κάποιος σας παρακαλώ!
Link to comment
Share on other sites

Πώς σου έγινε αυτό; Άλλαξες μήπως γραμματοσειρά στο κινητό σου απο το σχετικό θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...