Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να βάλω screensaver που θα κάνω την ρύθμιση βρε παιδιά?το μονο που βρίσκω είναι το screensaver σαν ρολοι......

den sou synistw na valeis kapoio programma gia an exeis screensaver...Trone trelh mpataria gia to tpt....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Stash κατ'αρχιν ευχαριστω που μου απαντησες :happy:

 

1)Τα mb δεν μαζευτηκαν απο MMS k BT, αν και η εντολη ηταν να αποθηκευονται στο τηλ. φροντiζα να τα μεταφερο μετα στην MMC (αληθεια με ποια εντολη ή προγραμμα θα μπορουν να πηγαινουν κατ'ευθειαν στην MMC?) Αρα πρωτη διαπιστωση ειναι πως τα mb ηταν απο το "Πολυ αχρηστο αρχικο υλικο" δεδομενου πως ποτε δεν το ειχα ξανακανει format.

2)Τις επαφες (οχι ολες :( ) ηδη τις μετεφερα μεσο συνχρονισμου με το outlook, θα δω και για ημερολογιο

3)Παντως με το που εκανα αναβαθμιση ver. απο την αρχικη στην 4, οταν το πηρα εβαλα για πρωτη φορα ΚΑΙ μια 512 :up: αλλα ΚΑΙ τα εκανα format (τηλ+ΜΜC) και παλι χωρις ακομη να εχω βαλει το autolock αυτο ειναι στο Z(rom) :wacko:

To οτι υπαρχουν καταλοιπα στο Ζ επηρεαζει πουθενα ή πολυ λογος για το τιποτα? :blink:

opws leei kai o Nikoskat, sto z einai to leitourgiako dld ayto pou blepeis sthn o8onh tou kinitou sou.Oso gia ta sms, apo tis to menu: Mhnumata->Epiloges->Ru8miseis->Allo Exei Epilogh "Mnhmh se Xrhsh".Eky diale3e thn MMC sou...(Des sto manual sou sel 73-74 gia perisotera)

Link to comment
Share on other sites

δυο ειναι οι επιλογες, ή να βαλεις ενα δικο σου κειμενο, ή το ρολοι στην πολυχρωμη γραμμουλα. θα τα επιλεξεις απο τα θεματα, επιλογες>επεξεργασια>...

μπορεις να βαλεις και το XXL_screensaver και να εχεις καποια διαφορετικα. το κατεβαζεις απο εδω http://www.gosymbian.com. διαβασε και τις οδηγιες πρωτα.

ααααα,δηλ. screensaver το κινητο ουσιαστικά δεν παίρνει....μόνο κείμενο ή την ώρα....σωστά κατάλαβα?!

Link to comment
Share on other sites

ααααα,δηλ. screensaver το κινητο ουσιαστικά δεν παίρνει....μόνο κείμενο ή την ώρα....σωστά κατάλαβα?!

Πως δε παιρνει?

Παιρνει κανονικα αλλα με διαφορα προγραμματα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Kalimera, prospathw na brw pws tha balw sto til mou thn galliki glwsa wste na mporw na stelnw mhnymata sta gallika kai den to briskw pouthena!!! oute sto site tis nokia. mporei kapoios na boithisi? eyxaristwwww
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΜΗΝΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΣ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ!!! ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ?
Link to comment
Share on other sites

Kalimera, prospathw na brw pws tha balw sto til mou thn galliki glwsa wste na mporw na stelnw mhnymata sta gallika kai den to briskw pouthena!!! oute sto site tis nokia. mporei kapoios na boithisi? eyxaristwwww

 

Θα πας στα εργαλεια - ρυθμισεις - τηλεφωνο - γενικες - γλωσσα τηλεφωνου.Αλλα δεν νομιζω να εχεις τα Γαλλικα σαν επιλογη.Εγω το εχω παρει απο Ελλαδα και εχω Ελληνικα,Αγγλικα και Γερμανικα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

πρίν λίγες μέρες επιασα ιο το πήγα στην Nokia μου έκαναν format αλλά απο τότε πάει σαν χελόνα. γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει? εάν θέλει πάλι format υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω εγω? γιατι κάθε format στην Nokia ειναι 25 euro

 

ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν λίγες μέρες επιασα ιο το πήγα στην Nokia μου έκαναν format αλλά απο τότε πάει σαν χελόνα. γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει? εάν θέλει πάλι format υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω εγω? γιατι κάθε format στην Nokia ειναι 25 euro

 

ευχαριστώ:)

ΤΙΙΙΙ??ρε τους κλεφτες.για soft format πατας *#7370# πηγαινε στο ww*.iphone-forum.org γινε μελος και κατεβασε καποιο antivirus να βρεις τη υγεια σου;)

Link to comment
Share on other sites

πρίν λίγες μέρες επιασα ιο το πήγα στην Nokia μου έκαναν format αλλά απο τότε πάει σαν χελόνα. γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει? εάν θέλει πάλι format υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω εγω? γιατι κάθε format στην Nokia ειναι 25 euro

 

ευχαριστώ:)

plaka kaneis????25 Euro gia ena format??? vasika format kaneis kai ama kaneis to e3hs:

Kleise to kin. Pata tautoxrona to Prassino koumpi to 3 kai th # kai afou ta patas ola mazi, anoi3e to kinito....Otan deis na anavei to kin,ase ta 3 koumpia...8a geinei to format 8a kanei epanekeinhsh kai 8a eisai mia xara...

MH KANEIS FORMAT AN DEN EXEI POLY MPATARIA!!!!An meineis apo mpoataria thn wra pou kanei format xalaei to kin....Gi'auto prin apo format valto na forthsei prwta...Krataei poly ligo h diadikasia...

 

Poio io kwlises?mporeis eite na valeis antivirus(pou den to synistw) eite apla na exeis kleisto to BT otan den to xreiazese kai na mhn kaneis setup pragmata pou den 3ereis ti kanoun.....

Link to comment
Share on other sites

ααααα,δηλ. screensaver το κινητο ουσιαστικά δεν παίρνει....μόνο κείμενο ή την ώρα....σωστά κατάλαβα?!

απο τη μανα του αυτα εχει μονο. αλλιως οπως σου ειπε και ο PCMan. αλλα μονο τις σταθερες εικονες στο προγραμμα που σου ειπα γιατι αλλιως οπως σου ειπε και ο Stash, τρωνε πολλη μπαταρια. :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει μαύρη πρόσοψη για το 6680 εκτός από την γαλάζια και τη γκρι ?

 

Ριξε μια ματια ΕΔΩ.:)

Βεβαια οπως λεει και ο kostakiss μια αναζητηση δεν βλαπτει μιας και εχει αναφερθει παμπολες φορες.;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

KALHMERA.EBALA MIA KARTA 256MB STO 6680 KAI SERNETAI TO MENU EIDIKa sthn ekthesh.exw thn version v3,04,37.na kanw anabathmish? se poia ekdosh gia na paei ligaki poio grigora?na balw thn v4.0504.0.7

tha kanei tipota?

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΙΙΙ??ρε τους κλεφτες.για soft format πατας *#7370# πηγαινε στο ww*.iphone-forum.org γινε μελος και κατεβασε καποιο antivirus να βρεις τη υγεια σου;)

 

Οπως το είπες κλέφτες, δεν πειραζει παντος ευχαριστώ

:)

Link to comment
Share on other sites

KALHMERA.EBALA MIA KARTA 256MB STO 6680 KAI SERNETAI TO MENU EIDIKa sthn ekthesh.exw thn version v3,04,37.na kanw anabathmish? se poia ekdosh gia na paei ligaki poio grigora?na balw thn v4.0504.0.7

tha kanei tipota?

Έκανες φορμάτ στην κάρτα μνήμης πριν την βάλεις στη συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στα εργαλεια - ρυθμισεις - τηλεφωνο - γενικες - γλωσσα τηλεφωνου.Αλλα δεν νομιζω να εχεις τα Γαλλικα σαν επιλογη.Εγω το εχω παρει απο Ελλαδα και εχω Ελληνικα,Αγγλικα και Γερμανικα.

Ακριβός και εμένα αυτές τις τρεις γλώσσες έχει... έχω ψάξει στις σελίδες τις νόκια και δεν βρίσκω κανένα download... επίσης έχω στείλει και στο τμήμα εξυπηρέτησης e-mail και έχουν περάσει 5 ημέρες και δεν έχουν απαντήσει!!! Αυτό σημαίνει ότι και αυτοί ψάχνονται.... για την ακρίβεια επειδή τα πήρα στο κρανίο, έστειλα e-mail σε (nokia.com.gr, nokia.com.uk kai nokia.com.fr) μα 5 ημέρες και δεν μπορούν να βρουν τί πρέπει να κατεβάσω και από που για να μπορώ να γράφω στα Γαλλικά; Έλεος......

ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΜΗΝΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΣ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ!!! ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ?
Link to comment
Share on other sites

Ακριβός και εμένα αυτές τις τρεις γλώσσες έχει... έχω ψάξει στις σελίδες τις νόκια και δεν βρίσκω κανένα download... επίσης έχω στείλει και στο τμήμα εξυπηρέτησης e-mail και έχουν περάσει 5 ημέρες και δεν έχουν απαντήσει!!! Αυτό σημαίνει ότι και αυτοί ψάχνονται.... για την ακρίβεια επειδή τα πήρα στο κρανίο, έστειλα e-mail σε (nokia.com.gr, nokia.com.uk kai nokia.com.fr) μα 5 ημέρες και δεν μπορούν να βρουν τί πρέπει να κατεβάσω και από που για να μπορώ να γράφω στα Γαλλικά; Έλεος......

 

Μεχρι να σου απαντησουν δεν ξερω μηπως μπορεις να κανεις την δουλεια με ΑΥΤΟ το προγραμμα.:O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να σου απαντησουν δεν ξερω μηπως μπορεις να κανεις την δουλεια με ΑΥΤΟ το προγραμμα.:O

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω αμέσως

ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΜΗΝΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΣ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ!!! ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ?
Link to comment
Share on other sites

re paidia, exo sto 6600 mou mia RS-MMC ths LEXAR 256MB, de leei tipota allo pano ths, tha kanei auth sto 6680? an th balo kai den kanei lete na pathei zhmia kati apo ta 2???

Ζημια δε θα παθει, απλα δε θα δουλεψει γιατι το κινητο δεχεται μονο DV RS MMC

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...