Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ενα ξαδερφακι εχει το 6680 και σημερα πηρε μια καρτα dual voltage 512mb αλλα εχει προβλημα δεν την βλεπει το κινητο.Μηπως μπορει να μου κανεις τι παιζει; συγνωμη αν εχει ξαναγινει η ιδια ερωτηση..
:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ενα ξαδερφακι εχει το 6680 και σημερα πηρε μια καρτα dual voltage 512mb αλλα εχει προβλημα δεν την βλεπει το κινητο.Μηπως μπορει να μου κανεις τι παιζει; συγνωμη αν εχει ξαναγινει η ιδια ερωτηση..
Να δοκιμάσει να της κάνει format... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα ξαδερφακι εχει το 6680 και σημερα πηρε μια καρτα dual voltage 512mb αλλα εχει προβλημα δεν την βλεπει το κινητο.Μηπως μπορει να μου κανεις τι παιζει; συγνωμη αν εχει ξαναγινει η ιδια ερωτηση..

 

Είναι σίγουρα DV RSMMC?Αν ναί,ας κάνει ένα φορμάτ και μετά μορφοποίηση από το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποσες μερες μπορει να μεινει ανοιχτο το κινητο συνεχεια ???? Θα λειψω μια βδομαδα και ο μονος τροπος να με βρει καποιος θα ειναι το κινητο.. :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποσες μερες μπορει να μεινει ανοιχτο το κινητο συνεχεια ???? Θα λειψω μια βδομαδα και ο μονος τροπος να με βρει καποιος θα ειναι το κινητο.. :( :( :(

1 βδομαδα αποκλειεται να κραταει παντως! Παρε φορτιστη η 2 μπαταριες ακομα! :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

1 βδομαδα αποκλειεται να κραταει παντως! Παρε φορτιστη η 2 μπαταριες ακομα! :)

 

 

Εννοειται οτι θα εχω φορτιστη μαζι μου.Απλα ρωταω αν παθαινει κατι να ειναι τοσες μερες ανοιχτο σε 24ωρη βαση.... :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι θα εχω φορτιστη μαζι μου.Απλα ρωταω αν παθαινει κατι να ειναι τοσες μερες ανοιχτο σε 24ωρη βαση.... :( :( :(

Tι να παθει...Φυσικα δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει.Εγω την εχω περασει εδω και δυο εβδομαδες.

 

Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την νέα αναβάθμιση v3.050411 του 6680;

 

Πάντως επίσημα από την Nokia δεν διατίθεται, ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε alcateluser συγνωμη αλλα δεν προσεξα καλα εγω εχω την ν3.04.11 και απο οτι μου ειπαν διορθωνε το προβλημα της εξαφανισης αρχειων.Εγω φυσικα αλλαξα και καρτα και τους παρεδωσα πριν μια μερα και την δικη τους προς αντικατασταση και σημερα πριν 3 ωρες μου την αντικατεστησαν ως προβληματικη.

Η ν3.050411 δεν εχει ελληνικα τουλαχιστον ακομη.Κυκλοφορει μονο σε αλλες γλωσσες οπως και τοσες αλλες (6600 ν5.53-6630 ν4.50318) δεν ξερω γιατι η ΝΟΚΙΑ μας εχει τοσο ριγμενους εμας τους ΕΛΛΗΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση διατιθεται επισημα απο ορισμενα nokia club,για παραδειγμα στου αγιου δημητριου υπαρχει.

 

Δεν την εχω βαλει ακομα.Προς το παρον δεν ειχα κανενα εμφανες προβλημα η bug στο κινητο μου.Καπου ειχα διαβασει διορθωσεις που εγιναν,αλλα τιποτα που να επηρεαζει το δικο μου κινητο.

Θα δοκιμασω την αναβαθμιση οταν θα παω να παρω το Ν70 χιχιχι...

NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

για αυτο το προβλημα με τις καρτες,προφανως εχω και εγω το ιδιο προβλημα,αλλα μιας και ειχα παρει συντομα μια 256ΜΒ δεν την χρησιμοποιησα ποτε.Την εχω μονο για storage εφαρμογων.Λετε να βγαλει προβλημα??
NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

phone start-up failed. contact the retailer

το εχετε ξανα δει αυτο το μυνημα. οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει αυτο το μυνημα

δοκιμασα πρασσινο * 3 παλι το ιδιο σαs εχει ξανατυχη τι κανω τωρα?:(

Link to comment
Share on other sites

phone start-up failed. contact the retailer

το εχετε ξανα δει αυτο το μυνημα. οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει αυτο το μυνημα

δοκιμασα πρασσινο * 3 παλι το ιδιο σαs εχει ξανατυχη τι κανω τωρα?:(

Δοκίμασε να το ανοίξεις χωρίς την κάρτα μνήμης ;)
Link to comment
Share on other sites

phone start-up failed. contact the retailer

το εχετε ξανα δει αυτο το μυνημα. οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει αυτο το μυνημα

δοκιμασα πρασσινο * 3 παλι το ιδιο σαs εχει ξανατυχη τι κανω τωρα?:(

 

Λογικα απο με hard format δηλ το συνδιασμο των πληκτρων λυνεται ,

σιγουρα επιασε το φορματ ? Δοκιμασε παλι .

 

για αυτο το προβλημα με τις καρτες,προφανως εχω και εγω το ιδιο προβλημα,αλλα μιας και ειχα παρει συντομα μια 256ΜΒ δεν την χρησιμοποιησα ποτε.Την εχω μονο για storage εφαρμογων.Λετε να βγαλει προβλημα??

 

Λογικα οχι ,το προβλημα μεχρι τωρα εμφανιζεται σε φωτος,μηνυματα με το να τα "εξαφανιζει" :D

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Φιλε alcateluser συγνωμη αλλα δεν προσεξα καλα εγω εχω την ν3.04.11 και απο οτι μου ειπαν διορθωνε το προβλημα της εξαφανισης αρχειων.Εγω φυσικα αλλαξα και καρτα και τους παρεδωσα πριν μια μερα και την δικη τους προς αντικατασταση και σημερα πριν 3 ωρες μου την αντικατεστησαν ως προβληματικη.Η ν3.050411 δεν εχει ελληνικα τουλαχιστον ακομη.Κυκλοφορει μονο σε αλλες γλωσσες οπως και τοσες αλλες (6600 ν5.53-6630 ν4.50318) δεν ξερω γιατι η ΝΟΚΙΑ μας εχει τοσο ριγμενους εμας τους ΕΛΛΗΝΕΣ

 

H 64ΜΒ ΜΜC που σου αντικατέστησαν είναι πάλι JPN ή ΚΟREA;

Άρχισε η αντικατάσταση με την νέα παραλαβή ΜΜC by KOREA;

 

Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει...

Link to comment
Share on other sites

φιλε alcateluser δεν την εχω παρει ακομη στα χερια μου την εχει παρει ενας ξαδελφος μου και δεν ξερω ακομη τι καρτα ειναι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω έχω πάθει και εξαφάνιση μνμ και αρχείων!!!!

Το έκανα αναβάθμιση αλλά πάλι τα ίδια. Η ΝΟΚΙΑ μου λέει ότι φταίει η κάρτα αλλά δεν έχει ενημέρωση για αντικατάσταση. Ότι βλέπεις στο "myphone" μου λέει δεν είναι πάντα αλήθεια. Θα πάρω ξανά τηλ από δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους,

Σημερα προσπάθησα να περάσω ένα video που τράβηξα με το 6680 στο PC μέσω του PC Suite. Το πρόβλημά μου είναι ότι το video ενώ είναι αποθηκευμένο στο κινητό, δεν μπορώ να το δω μέσω του Nokia Phone Browser. Για τις φωτογραφίες δεν έχω τέτοιο πρόβλημα (τις εμφανίζει στον Nokia Phone Browser). Είχε κανείς το ίδιο προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τρόπος να μεταφέρω κάποιες εφαρμογές που έχω στην μνήμη του τηλεφώνου στην καρτα μνήμης χωρίς να τις διαγράψω και να τις ξαναπεράσω??
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα (ίσως έχει ξανα αναφερθεί).

Επιλέγω μια επαφή και πατώ το πράσινο κουμπάκι για να κάνει κλήση δεν κάνει απολύτως τίποτε... Για να μπορέσω να κάνω κλήση πρέπει να κάνω restart. Μετά το restart κάνω κανονικά με μια κλήση χωρίς πρόβλημα και μετά ξανα παρουσιάζεται το πρόβλημα....΄

Μήπως γνωρίζει κάποιος τί μπορεί να το προκαλεί???

Μπορεί να ειναι προβληματική η συσκευή???

 

P.S.

1. Το εχω κάνει και format αλλά πάλι τα ίδια...

2. Όταν πληκτρολογήσω τους αριθμούς τότε κάνει κανονικά κλήση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω έχω πάθει και εξαφάνιση μνμ και αρχείων!!!!

Το έκανα αναβάθμιση αλλά πάλι τα ίδια. Η ΝΟΚΙΑ μου λέει ότι φταίει η κάρτα αλλά δεν έχει ενημέρωση για αντικατάσταση. Ότι βλέπεις στο "myphone" μου λέει δεν είναι πάντα αλήθεια. Θα πάρω ξανά τηλ από δευτέρα.

Καλά, πήγαινε εκεί και ζήτα τους να πάρουν τηλέφωνο μπροστά σου στα κεντρικά και αν σου πουν ότι δεν ισχύει, πάρε εσύ ο ίδιος τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα (ίσως έχει ξανα αναφερθεί).

Επιλέγω μια επαφή και πατώ το πράσινο κουμπάκι για να κάνει κλήση δεν κάνει απολύτως τίποτε...

 

Το προβλημα που αναφερεις ,το εχω διαβασει και σε αλλα φορουμς ,εχει παρουσιαστει σε 1,2 κατοχους του 6680. Εμφανιζεται σπανια .Δυστυχως ,δεν γνωριζω που ωφειλεται.

To προβλημα ,οπως ειπες ,λυνεται με restart . Iσως με νεα αναβαθμιση να λυνεται. Απο περιεργεια ,δοκιμασε να αλλαξεις την διαρκεια του μητρωου.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...