Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge G9350 Olympic Games edition


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ όμορφη συσκευή!!! Αναρωτιέμαι σε τί τιμή έφτασε στα χέρια σου...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας δε βλεπω το λογο να ανοιξει θεμα καποιος για μια παρουσιαση δευτερον Κακή φωνή εντάξει σε αυτό δεν φταις εσύ.. κακό review χαοτικη διαφορά σε σχέση με το απλό.. είναι δικαρτο και έχει άλλον επεξεργαστή όπως τα υπόλοιπα που υπάρχουν στο εξωτερικό.. Οκ συλλεκτικό.. ελάχιστες διάφορες.. αν θελήσεις να το πουλήσεις 300+ ευρώ παραπάνω απτο άλλο θα το πάρει κάποιος που είναι λεφτάς και είναι συλλέκτης και όχι επειδή εσύ επαναλαμβάνεις συνέχεια ότι ειναι εκπληκτικό.. στο εύχομαι αν το πουλήσεις να πάρεις τα λεφτά που θέλεις

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το κινητό απλά εμένα προσωπικά με χάλασε πιο όλα αυτά τα χρώματα που έμπλεξαν θα μου άρεσε παραπάνω έγχρωμο το σχήμα των ολυμπιακών αγώνων και να ήταν σε μαύρο με μπλε κουμπιά πχ το υπόλοιπο, πέρα από της αισθητικές αλλαγές δεν βλέπω κάτι άλλο ιδιαίτερο στη συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το εργαλείο καλορίζικο. Πανέμορφο όντως. Εμένα αυτό που με εντυπωσιάζει είναι ότι έχει την andreno 530 που είναι ανώτερη στα γραφικά από την αντίστοιχη mali. Από μπαταρία τσέκαρε τι γίνεται και αν draining όπως αυτό με τον exynos.
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και απλά τα σπάει.

Γιώργο ευχαριστούμε για την παρουσίαση. Τσέκαρε γιατί ενδεχομένως να ενεργοποιείται και το ραδιόφωνο (fm) σε αυτή την έκδοση.

Πάντως προσωπικά πέραν του σήματος των ολυμπιακών αγώνων που δένει όμορφα στην συσκευή τα πολύχρομα buttons δεν με "τρέλαναν" ιδιαίτερα.

Περιμένω με ανυπομονησία το review από το δίκαρτο note 7.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο...καλορίζικο....απλά είμαι της άποψης ότι δεν αξίζει τα χρηματα ...ιδιο με το s7 edge είναι τα πολύχρωμα κουμπιά δεν κανουν την διαφορά .

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge G9350 Olympic Games edition

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...