Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

ακριβως αυτο!

ενταξει τελικα συμφωνησαμε:p

 

Υπηρχε λογος να διαφωνησουμε???? Οχι.Απλες συζητησεις κανουμε...:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ειδα τη σολωμου απο κοντα στο μολ!! Με το παιδι της!!!

Πολυ ομορφη!!!:love:

 

Παντως συμφωνω και εγω οτι οι S1ngles ειναι ανωτεροι του παρα 5!!!:respect:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

χαλαρά οι singles είναι η καλύτερη σειρά φέτος.το παρα 5 ήταν η λατρεία μου περσι αλλά φέτος κάτι οι επαναλήψεις, κάτι ότι ειναι τραβηγμένο απο τα μαλλία (λογικό αφού ήταν κανονικά για μία χρονιά) έχω ξενερώσει.

χαρηκα πολύ που του χρόνου θα έχουμε singles 3.

ελπίζω η ράνια να καταλήξει με τον περιστερόπουλο.:p

:p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειδα τη σολωμου απο κοντα στο μολ!! Με το παιδι της!!!

Πολυ ομορφη!!!:love:

 

Παντως συμφωνω και εγω οτι οι S1ngles ειναι ανωτεροι του παρα 5!!!:respect:

Τι γίνεται όλους στο Μall τους βλέπεις!! :p Μια τη Σολωμού , μία τους άλλους απο το so you think you can dance... :D

 

Όσον αφορά το τελευταίο επεισόδιο, έλιωσα στη σκηνή με την κριτική επιτροπή! Ο Περιστερόπουλος ως Ναλμπάντης και η Ράνια ως Παπούλια , έδωσαν ρέστα! Εκφράσεις , γκριμάτσες. τρόπος ομιλίας ... ΟΛΑ ΙΔΙΑ!!!:up: :up:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

χαλαρά οι singles είναι η καλύτερη σειρά φέτος.το παρα 5 ήταν η λατρεία μου περσι αλλά φέτος κάτι οι επαναλήψεις, κάτι ότι ειναι τραβηγμένο απο τα μαλλία (λογικό αφού ήταν κανονικά για μία χρονιά) έχω ξενερώσει.

χαρηκα πολύ που του χρόνου θα έχουμε singles 3.

ελπίζω η ράνια να καταλήξει με τον περιστερόπουλο.:p

+φωνώ!Το singles δεν έχει ποτέ επεισόδιο δίχως έστω ένα γεγονός για σχολιασμό-συμβάν ενώ στο παρα πέντε η υπόθεση εξελίσσεται πολύ αργά πια κάτι που το κάνει βαρέτο.Απλά το βλέπω για το λόγο ότι θέλω να δώ το τέλος και να έχω ολοκληρωμένη άποψη!:mad:

Link to comment
Share on other sites

+φωνώ!Το singles δεν έχει ποτέ επεισόδιο δίχως έστω ένα γεγονός για σχολιασμό-συμβάν ενώ στο παρα πέντε η υπόθεση εξελίσσεται πολύ αργά πια κάτι που το κάνει βαρέτο.Απλά το βλέπω για το λόγο ότι θέλω να δώ το τέλος και να έχω ολοκληρωμένη άποψη!:mad:

 

Οπως και οι περισσοτεροι..

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται όλους στο Μall τους βλέπεις!! :p Μια τη Σολωμού , μία τους άλλους απο το so you think you can dance... :D

 

Όσον αφορά το τελευταίο επεισόδιο, έλιωσα στη σκηνή με την κριτική επιτροπή! Ο Περιστερόπουλος ως Ναλμπάντης και η Ράνια ως Παπούλια , έδωσαν ρέστα! Εκφράσεις , γκριμάτσες. τρόπος ομιλίας ... ΟΛΑ ΙΔΙΑ!!!:up: :up:

 

Πραγματικα και τις δυο μερες ειδα καποιον!!!

Παντα ολο και καποιον θα δω δηλαδη....;) (ειχα δει και τον αντρα της Σολωμου αλλη μερα....;) Ολη την οικογενεια!!!!)

 

Ο Περιστερο εκανε καλα και τη φωνη του Ναλμπαντη!!! Και η Ρανια με τα μαλλια....:lol: :lol: :lol:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εδειξε τρειλερ αποψε.

O Περιστεροπουλος και η Ρανια σκανε ενα φιλι!!Παντως δεν περιμενα να προχωρησει αυτη η .....ιδιορυθμη σχεση μεταξυ τους.

Μπραβο στο Φειδα,αν και νομιζω εχει αναφερθει ξανα.

Link to comment
Share on other sites

A, βγήκε η περίληψη του της αλλης βδομαδας

 

 

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 24ο

 

 

Περιγραφή : "Αλήθειες και ψέματα"

Σ' όλη μας τη ζωή μας μαθαίνουν ότι πρέπει να λέμε την αλήθεια. Αλλά όταν η αλήθεια πονάει, μήπως το ψέμα είναι η καλύτερη επιλογή;

Ο Γιάννης επιστρέφει απ' το Τόκυο και η Ράνια πρέπει να απαντήσει στην πρόταση γάμου αλλά ο Λουκάς της έχει πάρει το δαχτυλίδι και δεν ξέρει πού είναι. Η Αγγελική Σερέτη αποκαλύπτει στον Λουκά την αλήθεια για τον αδελφό του, στρέφοντας το παιδί εναντίον της Ράνιας κι αναγκάζοντάς την να ζητήσει τη βοήθεια του Περιστερόπουλου. Η έλλειψη εμπιστοσύνης του Μάκη στην Λίλα δημιουργεί πρόβλημα στη σχέση τους. Ο Γιάννης προσπαθεί να αποτρέψει τον Μπίλη από το να αποκαλύψει στην Ράνια την αληθινή του ταυτότητα κι ο Φώτης απογοητευμένος από την κατάληξη της σχέσης του με την Κατερίνα, αγοράζει ένα εισιτήριο χωρίς επιστροφή για Παρίσι. Κι όταν ο Μπίλης, με την ενθάρρυνση του Γιάννη, αποφασίσει να ξαναδιεκδικήσει την καρδιά της 'Εμιλυ κερδίζοντας στο διαγωνισμό χορού, όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην disco!..

 

 

 

Πολυ ενδιαφερον φαινεται!!! Η σειρα ειπαμε θα εχει και Γ κυκλο, τελευταιο ε;

Link to comment
Share on other sites

A, βγήκε η περίληψη του της αλλης βδομαδας

 

 

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 24ο

 

 

Περιγραφή : "Αλήθειες και ψέματα"

Σ' όλη μας τη ζωή μας μαθαίνουν ότι πρέπει να λέμε την αλήθεια. Αλλά όταν η αλήθεια πονάει, μήπως το ψέμα είναι η καλύτερη επιλογή;

Ο Γιάννης επιστρέφει απ' το Τόκυο και η Ράνια πρέπει να απαντήσει στην πρόταση γάμου αλλά ο Λουκάς της έχει πάρει το δαχτυλίδι και δεν ξέρει πού είναι. Η Αγγελική Σερέτη αποκαλύπτει στον Λουκά την αλήθεια για τον αδελφό του, στρέφοντας το παιδί εναντίον της Ράνιας κι αναγκάζοντάς την να ζητήσει τη βοήθεια του Περιστερόπουλου. Η έλλειψη εμπιστοσύνης του Μάκη στην Λίλα δημιουργεί πρόβλημα στη σχέση τους. Ο Γιάννης προσπαθεί να αποτρέψει τον Μπίλη από το να αποκαλύψει στην Ράνια την αληθινή του ταυτότητα κι ο Φώτης απογοητευμένος από την κατάληξη της σχέσης του με την Κατερίνα, αγοράζει ένα εισιτήριο χωρίς επιστροφή για Παρίσι. Κι όταν ο Μπίλης, με την ενθάρρυνση του Γιάννη, αποφασίσει να ξαναδιεκδικήσει την καρδιά της 'Εμιλυ κερδίζοντας στο διαγωνισμό χορού, όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην disco!..

 

 

 

Πολυ ενδιαφερον φαινεται!!! Η σειρα ειπαμε θα εχει και Γ κυκλο, τελευταιο ε;

 

Ναι,θα εχει και του χρονου.Τωρα δεν ξερω αν θα ειναι ο τελευταιος.:confused:

Link to comment
Share on other sites

E αυτο μας ελειπε να μην προχωρησουν...

 

Να δω την αντιδραση του Γιαννη μονο!...

Μπαααα... Δεν νομίζω να προλάβει να αντιδράσει. Αν κρίνω από την απάντηση της Ράνιας στην ερώτηση της Κατερίνας αν είναι ερωτευμένη με το Γιάννη μάλλον αργά ή γρήγορα θα τον σουτάρει η Ράνια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μπαααα... Δεν νομίζω να προλάβει να αντιδράσει. Αν κρίνω από την απάντηση της Ράνιας στην ερώτηση της Κατερίνας αν είναι ερωτευμένη με το Γιάννη μάλλον αργά ή γρήγορα θα τον σουτάρει η Ράνια.

 

Οτι θα τον σουτάρει είναι σίγουρο...αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά ο Γιάννης δείνχει και λίγο ψυχάκιας.Εδώ ολόκληρο σχέδιο οργάνωσε για να βγάλει τι Λίλα από τη μέση.Δεν πάει καλα το ατομο.Ετσι και του πει ι Ρανια οτι θελει να χωρισουν πιστεύω θα κάνει διάφορα και όχι απαραίτητα καλα.

:p
Link to comment
Share on other sites

Οτι θα τον σουτάρει είναι σίγουρο...αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά ο Γιάννης δείνχει και λίγο ψυχάκιας.Εδώ ολόκληρο σχέδιο οργάνωσε για να βγάλει τι Λίλα από τη μέση.Δεν πάει καλα το ατομο.Ετσι και του πει ι Ρανια οτι θελει να χωρισουν πιστεύω θα κάνει διάφορα και όχι απαραίτητα καλα.

Ξεχνάς ότι η Ράνια είναι ακόμα περισσότερο ψυχάκιας!!!! Ειδικά αν αποκαλυφθεί και η ταυτότητά του τότε τον βλέπω να φεύγει με την ουρά στα σκέλια!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια....

σημερα εχει καινουριο επεισοδιο??

ευχαριστω!!:) :)

Ναι, το Β' μέρος του προηγούμενου

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Πω πω η όλη ιστορία με το όνειρο της Λίλας ήταν απλά για να μάθουμε λίγα hints για το τέλος...Όμως ποιός θα πεθάνει ρε γμτ στο τελος πάλι.:(
:p
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια για το σημερινο!!!!

 

Απλα Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!! :respect::respect::respect:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

nomizo pos o fotis..i tha pethanei i tha figei.:( :cry:

pisteuo pos i rania me to nonta tha pantreutoun.:happy:

pithanon i lila n figei me ton oresti,i me to maki i akoma kalutera k me tous 2.i k s1ngle.:p

o billy poios kserei...

k thn katerina den ti vlepo na pantreuetai.

 

aples provlepseis...

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω πως ο Σερβεταλης ειναι ο μονος που δεν εχει υπογραψει για του χρονου!!!

Τη Ρανια δεν τη βλεπω να παντρευεται!!! Πρεπει να ειναι s1ngle και του χρονου...:p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιάννης θα ήταν μια καλή λύση!

 

:p :p sostos!

 

να πω κατι ασχετο.λετε συνεχεια οτι οι σινγλς σας αρεσουν πιο πολυ απο το παρα πεντε(αυτη η σειρα πλεον συγκρινεται με ολα)κ οτι το παρα πεντε εχει χαλασει κλπ.προσωπικα ειναι οι δυο αγαπημενες μου σειρες κ δεν μπορω να τις συγκρινω.ομως παρατηρω οτι οι σινκλς μου θυμιζουν σε πολλα σημεια το παρα πεντε..το ονειρο της λιλας.το σκανδαλο με τα καραβια κ το λουκα..δεν ξερω μπορει να ειναι ιδεα μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω πως ο Σερβεταλης ειναι ο μονος που δεν εχει υπογραψει για του χρονου!!!

Τη Ρανια δεν τη βλεπω να παντρευεται!!! Πρεπει να ειναι s1ngle και του χρονου...:p

 

μα θα εχει φαση να τη δουμε ως συζυγο του περιστεροπουλου!!:lol:

παντως αν δεν παντρευτει η ρανια θελω να παντρευτει η λιλα!!αυτο κι αν ειναι...(καημενος αυτος που θα την παρει)

Link to comment
Share on other sites

να πω και γω τη γνώμη μου.Εδώ και καιρό δύσκολα να αδημονώ για σήριαλ ως προς το πότε θα δείξει το επόμενο επεισόδιο.Ε,φέτος αυτό το παθαίνω μόνο με το Σιγκλς.Και το Παρα Πέντε το βλέπω κάθε εβδομάδα αλλά περισσότερο λειτουργεί ως συνήθεια ενώ το Σιγκλς ως απόλαυση.Οσο ΚΑΙ για το σημερινό δεν έχω λόγια.Αυτός ο Φειδάς ο καλύτερος σεναριογράφος των τελευταίων χρόνων.Τόσα μηνύματα,περασμένα με τόσο ωραίο τρόπο,χαρακτήρες αληθινοί και καταστάσεις οικείες.Σινγκλς ολ δε γουέι λοιπόν.

Α,κι αν είναι ο Σερβετάλης αυτός που θα λείψει του χρόνου θαναι μεγάλη απώλεια.Φοβερά γλυκός χαρακτήρας και τέλειο παίξιμο

Link to comment
Share on other sites

 

να πω κατι ασχετο.λετε συνεχεια οτι οι σινγλς σας αρεσουν πιο πολυ απο το παρα πεντε(αυτη η σειρα πλεον συγκρινεται με ολα)κ οτι το παρα πεντε εχει χαλασει κλπ.προσωπικα ειναι οι δυο αγαπημενες μου σειρες κ δεν μπορω να τις συγκρινω.ομως παρατηρω οτι οι σινκλς μου θυμιζουν σε πολλα σημεια το παρα πεντε..το ονειρο της λιλας.το σκανδαλο με τα καραβια κ το λουκα..δεν ξερω μπορει να ειναι ιδεα μου.

+φωνώ με όσα λες και στο οτι δεν τίθεται θέμα συγκρισης αλλά και ως προς τις ομοιότητες με το π5 (όσο αντιφατικό κ αν ακούγεται αυτό)- το χω επισημάνει κ εγώ αλλά κανείς δε μ ακούει (!):cry:

δηλώνω αμετανόητη φαν του s1ngles 1, κ πιστεύω πως στο s1ngles 2 έχουν προστεθει "σφήνα" κάποια στοιχεία που έχουν σκοπό να το κάνουν πιο εμπορικο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...