Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

για αυτη τη σεζον ναι....την επομενη 8α συνεχισει νομιζω,αλλα οχι με ολους τους ηθοποιους
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για αυτη τη σεζον ναι....την επομενη 8α συνεχισει νομιζω,αλλα οχι με ολους τους ηθοποιους

Ακριβώς όπως τα λεει η FREAK_OF_NATURE, FestoNero.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελειοι ολοι αλλα ο Νοντας ειναι ΤΟP....Καπου διαβασα οτι δεν θα ειναι στον 3 κυκλο.........Κριμα...........
Ζησε το σημερα γιατι το σημερα αυριο θα ειναι χθες:lol:
Link to comment
Share on other sites

 

Βλέποντας χθες το trailer της σειράς κάτι μου λεει ότι ο Νώντας θα φύγει επειδή κατάλαβε ότι ο κόσμος του είναι εντελώς διαφορετικός από τον κόσμο της Ράνιας. Κι από ότι φαίνεται θα φύγει πληγωμένος...

 

 

Αναμένουμε το τελευταίο επεισόδιο λοιπόν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας χθες το trailer της σειράς κάτι μου λεει ότι ο Νώντας θα φύγει επειδή κατάλαβε ότι ο κόσμος του είναι εντελώς διαφορετικός από τον κόσμο της Ράνιας. Κι από ότι φαίνεται θα φύγει πληγωμένος...

 

Αναμένουμε το τελευταίο επεισόδιο λοιπόν.

 

Spoiler???ΔΕΝ εχουμε????:p :p

Link to comment
Share on other sites

Spoiler???ΔΕΝ εχουμε????:p :p

Να βάλω spoiler φίλε μου (το μόνο εύκολο είναι αυτό) αλλά θεώρησα ότι εκφράζω προσωπική άποψη κι όχι την επίσημη εκδοχή του σεναρίου... :O

Τέσπα...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε το τελευταίο επεισόδιο λοιπόν.

 

Ειναι σιγουρα το τελευταιο????

No more S1ngles this year???:(

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο επ. εδειξε πραγματα που δεν εγιναν πριν!!

 

Ποτε χωρισε οριστικα η Ρανια με τον Γιαννη; Και ποτε σχεδιαστηκε να παει η Λιλα στο σχολειο του Αγγελου;;;;;

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο επεισόδιο περιμένουμε όντως. αμα πεθάνει τελικά η Λίλα θα είναι πολυ τραγικό:( ...αλλα και στον πρώτο κύκλο τραγικό ήταν που πέθανε ο Λουκάς. Α και την επόμενη τετάρτη δε θα δείξει το 27 γιατι εχει ποδόσφαιρο.Αρα για να δουμε το φετεινό τέλος θα περιμένουμε δύο βδομαδες.

 

πάντως φενεται να πραγματοποιείται αυτό που είπε ο σεναριογράφος...κάποιος φεύγει (περιστερόπουλος), κάποιος πεθαίνει (λίλα?) και κάποιος παντρεύεται(ετσι οπως το παει ο μπιλης θα την παντρευτεί την Αίμιλυ :p )

:p
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το φαναρι και εγω το αναρωτιεμαι....

Παντως ελπιζω να μην παθει τιποτα η λιλα.....:(

Η μανα του Λουκα (οχι η Ρανια...;) ) ειναι για:chair: :whip: :rocket:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

1)εγιναν ολα πολυ βιαστικα στο επεισοδιο.

2)δεν ηταν απο τα καλυτερα που εχω δει.

3)ειπαμε ειναι ζωον ο περιστεροπουλος,αλλα παρατραβηγμενο να κατουρησει στην πισινα.ελεος.:mad:

4)παει ο περιστεροπουλος....:cry:

5)ποτε θα μαθει η ρανια την αληθεια?

6)τι δηλαδη ο γαμος θα ειναι του μπιλη?:blink:

7)η ρανια θα μεινει τελειως μονη της?

8)μου ελειψε ο φωτης!:(

9)απο αμαξι δεν πηγε κ ο λουκας?

10)αν πεθανει η λιλα.....:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Και το Mega δεν έχει την περίληψη του επόμενου :chair:

Δεν μπορώ να φανταστώ πάντως ότι θα σκότωνε τη Λίλα... :( Πάντα υπέθετα ότι θα ήταν κάποιος από τους καινούριους χαρακτήρες, νομίζω ότι η Ράνια και η Λίλα είναι πολύ δυνατά χαρτιά για τη σειρά για να πεθάνουν... Ελπίζω δηλαδή!:ninja:

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

1)εγιναν ολα πολυ βιαστικα στο επεισοδιο.

2)δεν ηταν απο τα καλυτερα που εχω δει.

3)ειπαμε ειναι ζωον ο περιστεροπουλος,αλλα παρατραβηγμενο να κατουρησει στην πισινα.ελεος.:mad:

4)παει ο περιστεροπουλος....:cry:

5)ποτε θα μαθει η ρανια την αληθεια?

6)τι δηλαδη ο γαμος θα ειναι του μπιλη?:blink:

7)η ρανια θα μεινει τελειως μονη της?

8)μου ελειψε ο φωτης!:(

9)απο αμαξι δεν πηγε κ ο λουκας?

10)αν πεθανει η λιλα..... :cry:

 

 

1) Ontws

2) episis ontws

3):lol:

4) nai re gmt.polu krima...an kai pistevw ston epomeno kiklo 8a epistrepsei.

5) ston epomeno kiklo profanws...i mporei kai sto teleftaio epeisodio ti na pw.

pantws exoume polles ekremotites...px kai o orestis exei figei gia iapwnia an 8imaste.

6)o gamos den 3erw an 8a einai tou bili dld den exw akousei kati.einai ka8ara diki mou ipo8esi

7)etsi 3ini pou ein ki afti ta 8elei o apaftos tis :p

8)nta3 ena epeisodio itan mono.

9) nai apo ama3i kai de nomizw telika oti einai tixaio oti ki ekeinou oi dolofonoi xrisimopoiisan ton idio tropo:X

10)8a stenaxwri8w polu .:( itan i agapimeni mou apo olous.:!: alla an i xatziargiri ontws den exei ipograpsei simvolaio epeidi de 8elei na sinexisei allo tou xronou stous singles profanws tin pe8ane o senariografos ws lila sto sirial...

:p
Link to comment
Share on other sites

an i xatziargiri ontws den exei ipograpsei simvolaio epeidi de 8elei na sinexisei allo tou xronou stous singles profanws tin pe8ane o senariografos ws lila sto sirial...

 

Σοβαρά, δεν υπέγραψε; Εγώ ήμουνα σίγουρος ότι είχαν υπογράψει όλοι εκτός από τον Σεϊταρίδη...:worry:

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

wraio epeisodio...ean kai den katalava giati h lila stamatise to amaksi tis sto telos kai perimene ton allon na erthei na thn xrypisei:blink:

Pantws den pisteuw oti h Lila einai auth pou tha pethanei...nomizw oti to kanane olo auto gia na mas riksoun staxti sta matia...pisteuw oti allos tha einai autos pou tha mas "afisei"...

Posa epeisodia exoun meinei mexri to telos???

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά, δεν υπέγραψε; Εγώ ήμουνα σίγουρος ότι είχαν υπογράψει όλοι εκτός από τον Σεϊταρίδη...:worry:

 

eipa AN.den 3erw tpt...apla ipo8etw oti AN telika skotw8ei i lila 8a simainei pws den i8ele i xatziargiri na sinexisei stous singles.

 

 

makari just me na einai afto pou les.kai exei kai mia vasi edw pou ta leme.8a mporousan namas ri3oun staxti sta matia etsi gia to saspens.

ena akoma epeisodio emeine.alla 8a to dei3ei tin paralli tetarti logo podosfairou.

:p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κοιτάξτε!!!Θυμάστε το επεισόδειο που η λίλα είδε στο όνειρό τηε το φειδά?όταν τον είδε τον ρώτησε τί κάνεις εκεί και της λέεει το επεισόδειο 27 μόλις το τέλειωσα στον η/υ.ανα κάνεις με γένθυνση φαίνεται κάπως έτσι:

 

 

apo th meria tou odhgou gnwrizontas to

 

to 2o amaxi gkazwnei kai ????

 

dromou, kosmos trexei pros ta kei anyshxos,den blepoume

mesa

 

MHTERA LOUKA VOICEOVER

 

xizei

 

plano tou amaxiou ths lilas sth mesh tou

 

MHTERA LOUKA VOICEOVER

oxi apo th meria tou paidiou;

MARKIDHS

oxi ap' th meria tou odhgou

 

TELOS EPEISODIOU

 

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όντως λίγο βλακεία στο τέλος.Γιατί η Λίλα σταματάει το αυτοκίνητο στη μέση του πουθενά.Ήταν λίγο πρόχειρη η στιγμή.Παρόλα αυτά δεν νομίζω να σκοτωθεί η Λίλα.Εμένα πάντως μου άρεσε το επεισόδιο.Έριξα πολύ γέλιο εκεί με τη πισίνα.Εντάξει ρε παιδιά αφού του ήρθαν του ανθρώπου τι να έκανε?:lol:

Επίσης είχε πολύγέλιο σε κάποια στιγμή που άρχισε να βρίζει ο Περιστερόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όντως λίγο βλακεία στο τέλος.Γιατί η Λίλα σταματάει το αυτοκίνητο στη μέση του πουθενά.Ήταν λίγο πρόχειρη η στιγμή.Παρόλα αυτά δεν νομίζω να σκοτωθεί η Λίλα.Εμένα πάντως μου άρεσε το επεισόδιο.Έριξα πολύ γέλιο εκεί με τη πισίνα.Εντάξει ρε παιδιά αφού του ήρθαν του ανθρώπου τι να έκανε?:lol:

Επίσης είχε πολύγέλιο σε κάποια στιγμή που άρχισε να βρίζει ο Περιστερόπουλος.

Καί τί λες θα γίνει με τη λιλα???

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το χθεσινο ηταν...
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο σηριαλ και δεν θελω να το χανω ποτε..καθε επεισοδιο ειναι και ξεχωριστο..με διαφορετικο μηνυμα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...