Jump to content

Leagoo M5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι χρήστες γενικά έχετε δει γρατζουνιές ως τώρα; Εντάξει, δεν πιστεύω τα κινέζικα πρόμο βίντεο, υπάρχει και η μαρτυρία για την πτώση με τα μούτρα, αλλά σε γενική χρήση πώς τα πάει; Αν μπει σε τσέπη/τσάντα με κλειδιά βγαίνει αλώβητο ή γεμίζει σημαδάκια;

Σε ενα που εχω εγω δεν εχει κανει κατι,βεβαια δεν το πεταω οπως ναναι,εχει και την θηκουλα του,και το screen protector.

Για εμενα τουλαχιστον αφου αντεξε απο την πτωση ειναι οκ,βεβαια μου εχει τυχη με αλλη συσκευη,πολλαπλασιας αξιας και αυτο με gg,να πεσει απο μισο μετρο και να ραγιση το τζαμακι.Να εχεια και στο μυαλο σου και το ποσο που θα δωσεις για αυτο,κελεπουρι ειναι.....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 323
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την εχω την συσκευη 10 μερες,σε σχεση με doogee και αλλες παρομοιες μαρκες απο Κινα ειναι ανωτερο,δεν το συζηταμε καν αυτο,μεταλλικο,γοριλλα στην οθονη,ωραια χρωματακια,πολυ καλο και το σκρολινγκ,οι foto με καλο φως ειναι οκ,αλλα εαν βγαλετε σε σκοτεινα μερη μην περιμενετε και θαυματα ειπαμε.Κλησεις οκ απο ακουστικοτητα-σημα κτλ.

Τσεκαρα και το gps,κομπλε και εδω κανενα προβλημα,η μπαταρια μου βγαζει την μερα,το δουλευω το κινητο για πολλες κλησεις,sms,mail,παιχνιδακια δεν παιζω γενικα οποτε δεν δοκιμασα καποιο.Το βραδυ βεβαια το βαζω μπριζα παντα(βασικα ολα μου τα κινητα τα βαζω).

Οποτε ναι ειμαι ικανοποιημενος απο τα ευρο που εδωσα,καλα απο εδω με τετοια specs δυσκολα σε αυτα τα λεφτα.:)

 

@BrocasHelm

Φιλε γερο δειχνει το τζαμακι μπροστα,στην τσεπη που το βαζω δεν εχει κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Την εχω την συσκευη 10 μερες,σε σχεση με doogee και αλλες παρομοιες μαρκες απο Κινα ειναι ανωτερο,δεν το συζηταμε καν αυτο,μεταλλικο,γοριλλα στην οθονη,ωραια χρωματακια,πολυ καλο και το σκρολινγκ,οι foto με καλο φως ειναι οκ,αλλα εαν βγαλετε σε σκοτεινα μερη μην περιμενετε και θαυματα ειπαμε.Κλησεις οκ απο ακουστικοτητα-σημα κτλ.

Τσεκαρα και το gps,κομπλε και εδω κανενα προβλημα,η μπαταρια μου βγαζει την μερα,το δουλευω το κινητο για πολλες κλησεις,sms,mail,παιχνιδακια δεν παιζω γενικα οποτε δεν δοκιμασα καποιο.Το βραδυ βεβαια το βαζω μπριζα παντα(βασικα ολα μου τα κινητα τα βαζω).

Οποτε ναι ειμαι ικανοποιημενος απο τα ευρο που εδωσα,καλα απο εδω με τετοια specs δυσκολα σε αυτα τα λεφτα.:)

 

@BrocasHelm

Φιλε γερο δειχνει το τζαμακι μπροστα,στην τσεπη που το βαζω δεν εχει κανει τιποτα.

 

Οντως ποιοτηκα τουλαχιστον,αλλα και σαν συναρμογη,ειναι μια κλαση απο πολλες αλλες μαρκες.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Την εχω την συσκευη 10 μερες,σε σχεση με doogee και αλλες παρομοιες μαρκες απο Κινα ειναι ανωτερο,δεν το συζηταμε καν αυτο,μεταλλικο,γοριλλα στην οθονη,ωραια χρωματακια,πολυ καλο και το σκρολινγκ,οι foto με καλο φως ειναι οκ,αλλα εαν βγαλετε σε σκοτεινα μερη μην περιμενετε και θαυματα ειπαμε.Κλησεις οκ απο ακουστικοτητα-σημα κτλ.

Τσεκαρα και το gps,κομπλε και εδω κανενα προβλημα,η μπαταρια μου βγαζει την μερα,το δουλευω το κινητο για πολλες κλησεις,sms,mail,παιχνιδακια δεν παιζω γενικα οποτε δεν δοκιμασα καποιο.Το βραδυ βεβαια το βαζω μπριζα παντα(βασικα ολα μου τα κινητα τα βαζω).

Οποτε ναι ειμαι ικανοποιημενος απο τα ευρο που εδωσα,καλα απο εδω με τετοια specs δυσκολα σε αυτα τα λεφτα.:)

 

@BrocasHelm

Φιλε γερο δειχνει το τζαμακι μπροστα,στην τσεπη που το βαζω δεν εχει κανει τιποτα.

 

Εννοεις οτι τ αφηνεις να φορτιζουν ολο το βραδυ; Δεν υπαρχει θεμα για την μπαταρια;εχω διαβασει οχι, τι ισχυει τελικα; Να φορτιζεις ενω παιζεις, σερφαρεις;

 

Απο ζεστη πως παει το κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει κάποιος την ρύθμιση της κάμερας να μπορεί να βγάζει φωτό 16:9 γιατί έχει μόνο 2 ρυθμίσεις ( 5 και 3 mpx) και αυτές είναι 4:3?
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγω σημερα. Πρωτες εντυπωσεις αριστες, σε θεμα ομορφιας και ταχύτητας ,η όθονη πολυ καλη το μονο που με χαλασε οταν εκανα το update test 7.5mb στην επανεκκίνηση εφαγε κολλημα και παγωνε στο πρασινο σημα leagoo και επρεπε να το επαναφέρω με format απο το recovery boot. Το δαχτυλικο αποτύπωμα ειναι λιγο ασαφες. Πάντος πολυ καλο για την τιμη του

Στο recovery μπήκες με volume down και power πατημένα;;

Και αφού έκανες format πως το ξαναφόρτωσες μετά; που βρήκες την rom?

ή εννοείς ότι έκανες factory reset?

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι τ αφηνεις να φορτιζουν ολο το βραδυ; Δεν υπαρχει θεμα για την μπαταρια;εχω διαβασει οχι, τι ισχυει τελικα; Να φορτιζεις ενω παιζεις, σερφαρεις;

 

Απο ζεστη πως παει το κινητο;

Δεν εχει θεματα,αστο και ολη νυχτα δεν παθαινει κατι.Παλια ηταν τα σεναρια αυτα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα με το volume up και το power ταυτόχρονα οταν δειξει ενα σημα πράσινο σαν f ξαναπατας τα ιδια για 1 δευτερόλεπτο καινσου βγαζει ενα μενου απο εκει διαλεγεις για format
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα με το volume up και το power ταυτόχρονα οταν δειξει ενα σημα πράσινο σαν f ξαναπατας τα ιδια για 1 δευτερόλεπτο καινσου βγαζει ενα μενου απο εκει διαλεγεις για format

Και μετά το format ξαναφορτώνει μόνο του την rom ή διαλέγεις εσύ κάτι από το μενού;;

Link to comment
Share on other sites

Το gps ειναι για κλωτσιες. Εμενα λοκαρει την τοποθεσια αλλα στην πλοήγηση τα χανει τελειως. Ειδα κατι βιντεακια που ξυπνανε το gps αλλα ειναι για πιο παλια τηλ. Αν ξερει να βοηθήσει κανενας. Ευχαριστώ Edited by chrisl
Link to comment
Share on other sites

Το gps ειναι για κλωτσιες. Εμενα λοκαρει την τοποθεσια αλλα στην πλοήγηση τα χανει τελειως. Ειδα κατι βιντεακια που ξυπνανε το gps αλλα ειναι για πιο παλια τηλ. Αν ξερει να βοηθήσει κανενας. Ευχαριστώ

Εμενα στο δικο μου ρε φιλε μια χαρα παει με το Sygic......με ποιο προγραμμα εισαι??

Link to comment
Share on other sites

Οποιο και να βαλω. Εχω και τους χαρτες και το here και sygic. Βαζω το gps status and tools και δεν πρασινίζει κανενας δορυφόρος. Εχω ενεργο και το agps με τα δεδομενα απο την sim. Μηπως το εχει παθει απο την φλασια που εφαγε στην αναβάθμιση αλλα το επανεφερα απο το recovery boot. Παραξενο γιατι το gps ειναι ενσωματωμένο στον επεξεργαστή
Link to comment
Share on other sites

Οποιο και να βαλω. Εχω και τους χαρτες και το here και sygic. Βαζω το gps status and tools και δεν πρασινίζει κανενας δορυφόρος. Εχω ενεργο και το agps με τα δεδομενα απο την sim. Μηπως το εχει παθει απο την φλασια που εφαγε στην αναβάθμιση αλλα το επανεφερα απο το recovery boot. Παραξενο γιατι το gps ειναι ενσωματωμένο στον επεξεργαστή

 

Και σε ενα που ειχα εγω μια χαρα το gps.

Δοκιμασε και το gps test και πες μου τι δειχνει.

Ναι υπαρχει πιθανοτητα να εχει γινει ζημια κατα την επαναφορα.Δεν δικαολογειται με το agps να μην λοκαρη φιλε μου.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω την rom. Δεν εχω ξανα φλασαρει . Ο θεος βοηθος. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Πριν ξαναφλασαρεις δοκιμασε μια επαναφορα,ποτε δεν ξερεις.:)

 

2η τουμπιτσα σημερα του συνεδελφου...παλι με τα μουτρα...αντεχει τελικα.......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πριν ξαναφλασαρεις δοκιμασε μια επαναφορα,ποτε δεν ξερεις.:)

 

2η τουμπιτσα σημερα του συνεδελφου...παλι με τα μουτρα...αντεχει τελικα.......:lol:

 

Καλα αλλη δουλεια δεν κανετε εσεις,κατω τα ριχνεται.:p

Link to comment
Share on other sites

Καλα αλλη δουλεια δεν κανετε εσεις,κατω τα ριχνεται.:p

 

Μπα,καθαρα ατυχημα.Αυτα που εχουμε για δοκιμες ταλαιπωρουμε,οχι τα δικα μας.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα οτι υπαρχει app στο google play που χρησιμοποιει το flash για αυτη τη δουλεια ;)

Ποία εφαρμογή είναι αυτή;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

αν γραψεις στο google play " flash notification " θα σου βγαλει αρκετες :)

Ναι αλλά το θέμα είναι πιο δουλεύει σαν Notification Led

Επίσης αν κάποιος έχει προμηθευτεί από Ελλάδα κάποια θήκη σιλικόνης ας μας πει.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το θέμα είναι πιο δουλεύει σαν Notification Led

Επίσης αν κάποιος έχει προμηθευτεί από Ελλάδα κάποια θήκη σιλικόνης ας μας πει.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

led blinger για led, αλλα δουλευει οταν η οθονη ειναι σβηστη αν δεν κανω λαθος, σκεψου στην οθονη εναν κυκλο χρωματος που θα εχεις επιλεξει

 

μια ερωτηση σε σας μεσα στο κινητο ειχε θηκη σιλικονης;καποιο προβλημα με το κινητο; περιμεμνω και γω λογικα να παραλαβω την αλλη δευτερα να δουμε τι βγει

Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

led blinger για led, αλλα δουλευει οταν η οθονη ειναι σβηστη αν δεν κανω λαθος, σκεψου στην οθονη εναν κυκλο χρωματος που θα εχεις επιλεξει

 

μια ερωτηση σε σας μεσα στο κινητο ειχε θηκη σιλικονης;καποιο προβλημα με το κινητο; περιμεμνω και γω λογικα να παραλαβω την αλλη δευτερα να δουμε τι βγει

Εμένα που ήρθε σήμερα ένα και δεν είχε για αυτό ψάχνω απεγνωσμένα... Είναι για δωράκι τις προσεχές μέρες και θα ήθελα να το δώσω ολοκληρωμένο... Για ψαχτειτε σύντροφοι!!! ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα την rom που δινει ενα παλικαρι στην 4η σελιδα αλλα στο flash tool μου πεταει σφαλμα και δεν την φορτώνει. κατεβασα και φορτωσα μια απο αλλο σαιτ και την περασα αλλα ειναι πιο παλια εκδοση. καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...