Jump to content

Pocket DVD Wizard


objectref
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασα μια trial και ειναι αρκετα καλο.

Πριν το αγορασω, θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος το εχει χρησιμποιησει και ξερει το εξης:

 

Μπορω με καποιο τροπο να ripαρω την ταινια με ελληνικα subtitles ? Προσπαθησα με 2 ταινιες αλλα μονο αγγλικο audio ακουω... :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το δοκιμασα χθες,

 

πριν πατησεις το τελικο κουμπι για να στο κανει convert σε *.wmf εχει καπου αριστερα ενα "κουμπι" (σαν link ειναι) που γραφει additional options (καπως ετσι) εκει το πατας και σου εμφανιζει καποιες Xtra επιλογες οπως π.χ. audio, γλωσσες , αν το θες σε dolby, και καποια αλλα. ;-)

 

εγω εκανα ενα dvd σε 200mb (τοσο του ειχα βαλει) αλλα δεν μπορεσα με τιποτα να το περασω στην εξωτερικη καρτα. Μαλλον χρειαζομε ενα card reader γι'αυτη τη δουλεια :-(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το δοκιμασα χθες,

 

πριν πατησεις το τελικο κουμπι για να στο κανει convert σε *.wmf εχει καπου αριστερα ενα "κουμπι" (σαν link ειναι) που γραφει additional options (καπως ετσι) εκει το πατας και σου εμφανιζει καποιες Xtra επιλογες οπως π.χ. audio, γλωσσες , αν το θες σε dolby, και καποια αλλα. ;-)

 

εγω εκανα ενα dvd σε 200mb (τοσο του ειχα βαλει) αλλα δεν μπορεσα με τιποτα να το περασω στην εξωτερικη καρτα. Μαλλον χρειαζομε ενα card reader γι'αυτη τη δουλεια :-(

 

 

Ναι, το ειδα αυτο αλλα πουθενα εκει δεν εχει κατι για τα Ελληνικα,

μονο αγγλικα και εκεινο στο Audio, δεν ειδα κατι σε subtitles... :(

Link to comment
Share on other sites

Στο παραθυρο αυτο, κατω κατω λεει για τις γλωσσες προσεξε το καλα! ;-)

 

 

Εχεις δικιο...Μπορεις να επιλεξεις οντως τα subtitles εκει αλλα στο dvd που εβαλα, ενω εχει ελληνικα subtitles, εκει δεν τα δειχνει...

Τεσπα, θα δοκιμασω με καποιο αλλο dvd.

 

Εσυ παντως, εχεις ripαρει dvd με τον pocket dvd wizard που να εχει ελληνικα subtitles ?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα μια trial και ειναι αρκετα καλο.

Πριν το αγορασω, θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος το εχει χρησιμποιησει και ξερει το εξης:

 

Μπορω με καποιο τροπο να ripαρω την ταινια με ελληνικα subtitles ? Προσπαθησα με 2 ταινιες αλλα μονο αγγλικο audio ακουω... :(

Εγώ το έχω δοκιμάσει :) Είναι πολύ καλό, αλλά θα πάρει 3 ώρες... Oh, mon dieu...

:pig:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δοκιμάσει :) Είναι πολύ καλό, αλλά θα πάρει 3 ώρες... Oh, mon dieu...

 

Εσυ φιλε ειδες στα advanced options να εχει και τα Ελληνικα ??

Link to comment
Share on other sites

βασικά και γω αναρωτιέμαι...ενώ είχα περασμένο ένα dvd στο σκληρό μου έβγαζε ελληνικούς υπότιτλους ύστερα όταν πήγα να μετατρέχω μια ταινία από το dvd δε μου έβγαζε ελληνικούς...τι παίζει δε ξέρω...έχω την έκδοση 3.0.2

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτη την εκδοση εχω , οταν η ταινια εχει πολλες γλωσσες μου τις βγαζει ολες μαζι και την ελληνικη και διαλεγω μια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...