Jump to content

Αγορα Κινητου μεχρι 250 ευρω


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολη την ομαδα του Myphone. Εφτασε η ωρα να (ξανα)αλλαξω κινητο. Ειμαι αναμεσα σε Mx5, στo M3 Note (της meizu και τα δυο) και απο Ελλαδα με ενδιαφερει μονο το G4 μεχρι στιγμης απο οτι εχω δει, με την προοπτικη να το βρω μεταχειρισμενο στα 250 το ανωτερο. Εχετε αλλες προτασεις που θα επρεπε να τσεκαρω; Θα προτιμηθει επιλογη με Home Button
Link to comment
Share on other sites

Lg G4, Huawei P8, Nexus 5X θεωρώ τις καλύτερες επιλογές στην κατηγορία 250-300.

 

Στα 200- redmi 3 pro :)

 

Εμφανισιακά δεν εντυπωσιάζει κανένα. Κάτι με home button?

Link to comment
Share on other sites

Από Κίνα μπορείς να δεις το redmi note 3 pro αν σε ενδιαφέρει.

 

το καλυτερο στα λεφτά αυτά

http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery.html

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

και στα 160 ευρώ να πάρει την έκδοση με τα 16 GB, δεν υστερεί σε τίποτα....;)

Όσο περνάει ο καιρός, διαπιστώνω ότι είναι συσκευάρα και σε τιμή χώμα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απερριψα απο την αρχη στο redmi note 3 pro, γιατι αν αγαπω την xiaomi Μετα την αριστη εμπειρια που ειχα με τα Xiaomi Mi4, Mi4c, redmi note 3, redmi 3, γιατι πρωτον μοιαζει με ολα αυτα που ανεφερα και δευτερον δεν θα ηθελα παλι xiaomi ετσι για την αλλαγη
Link to comment
Share on other sites

μηπως το μχ5 σε καλυπτει;;;; ;)

 

Νομιζω πως για αυτα που το θελω το mx5 ειναι η πιο σωστη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφέρει η κάμερα φίλε, πάρε το G4.. Στα 250 ευρώ σίγουρα θα το βρεις μεταχειρισμένο.. Αλλιώς καλή επιλογή από Κίνα και φθηνή είναι το redmi note 3 pro που θέλεις, αλλά το 16αρι στα 2GB ram στα 160 ευρώ!? .. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω.. Αν είναι να δώσουμε 250+ για κινητό, μπορούμε να πάρουμε και από Ελλάδα κάτι αξιόλογο σε αυτά τα χρήματα.. Όπως το nexus 5x, G4 κτλ...

ΥΓ. Την έχω τρέλα με τα κινέζικα κινητά, στην κατοχή μου έχω κινέζικο κινητό(Nubia z7 mini) .. Αλλά θα έδινα για κινέζικο κινητό βαριά έως 250 ευρώ , για κάτι το εξαιρετικό..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Τις συσκευές της ZTE μόνο "Κινέζικες" δεν τις λες...:p

Όπως και της HUEWAI....

Επίσης το ίδιο αρχίζει να ισχύει μάλλον και για τις συσκευές της XIAOMI...;)

Link to comment
Share on other sites

Τις συσκευές της ZTE μόνο "Κινέζικες" δεν τις λες...:p

Όπως και της HUEWAI....

Επίσης το ίδιο αρχίζει να ισχύει μάλλον και για τις συσκευές της XIAOMI...;)

 

Κινέζικες είναι, δεν είναι κινεζιές:p. Θεωρώ πως η Huawei είναι ένα με δυο τικ πιο μπροστά από τις άλλες δυο.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κινέζικες είναι, δεν είναι κινεζιές:p. Θεωρώ πως η Huawei είναι ένα με δυο τικ πιο μπροστά από τις άλλες δυο.

 

Παιδια παιρνω κινητα απο την Κινα εδω και 3 χρονια περιπου. Εχω περασει απο ZTE, Huawei, Leagoo, Και τωρα με Xiaomi Mi4. ΜΑΚΡΑΝ τις καλυτερες εμπειριες τις εχω με το Mi4. Θα εμπιστευομουν την Xiaomi Ξανα με κλειστα ματια, αλλα το "κακο" ειναι οτι εχω φιλους εναν με το redmi 3, και εναν με το redmi note 3 (Οχι το προ). Οποτε δεν θελω ενα κινητο τοσο ιδιο με αυτα, γιατι δεν αλλαζω κινητο επειδη το Mi4 δεν με καλυπτει απλα επειδη θελω κατι καινουριο, κυριως εμφανισιακα, αλλα με χαρακτηριστικα εννοειται ενα τικ παραπανω απο το Mi4, για να μην θεωρειται downgrade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...