Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω πάθει κατάθλιψη.χααχα τώρα έσκασε στον αδερφό μου η 7.1.1 σε nexus 5x και εμείς ακόμα με security Αυγούστου...σημερα που έχω γιορτή πιστευω να έρθει έτσι για δωράκι..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω 6 του μηνα λεγανε για την 7.1.1 στα nexus.

Ρε παιδια εμένα τρεχει τοσο απροβληματιστα η marshmallow που φοβαμαι να το αναβαθμίσω...

Ερωτηση

Πως κανουμε caps lock στο touchpal?

Προσπαθησα να πατησω παρατεταμενα το βελακι αλλα τιποτα.

 

Edit και offtopic

Μολις εσκασε η 7.1.1 στο nexus 9!

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα έδωσε 7αρα στα Μ9 developer edition και έχουν φρικάρει όλοι οι HTC10 users στο xda
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα έδωσε 7αρα στα Μ9 developer edition και έχουν φρικάρει όλοι οι HTC10 users στο xda

 

Και περσι ετσι εκανε με την 6.

Πρωτα την εδωσε στο Μ8 και μετα απο κανα δυο βδομάδες στα Μ9

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα έδωσε 7αρα στα Μ9 developer edition και έχουν φρικάρει όλοι οι HTC10 users στο xda

Σιγα μην εχουν φρικαρει :lol: αφου οσοι ειναι με unlocked us την εχουν παρει απο την προηγουμενη εβδομαδα

Εγω εχω φρικαρει :lol: που ετοιμαζεται η custom ice 7 και προς το παρον θα ειναι για συσκευες με s off :(

Και περσι ετσι εκανε με την 6.

Πρωτα την εδωσε στο Μ8 και μετα απο κανα δυο βδομάδες στα Μ9

Σωστος ο παιχτης;) μια χαρα το θυμασαι.

Καλησπερα στην παρεα.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι να φρικαρουν όλοι; Είναι αστείο να πήρε πρώτα το Μ9 Nougat από εμάς

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά με την αναβάθμιση. Θα την πάρουμε όλοι με τη σειρά μας. Εγώ θα είχα φρικάρει αν για κάποιο λόγο δεν την έπαιρνα. Τώρα για μια και δύο βδομάδες... Klein mein

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα παγωσαμε όλοι...περιμέναμε να λέμε άλλα Και τελικά μείναμε στον άσσο..
Link to comment
Share on other sites

Δυο βδομάδες συμβίωσης με τη συσκευή και εχω τις καλύτερες εντυπώσεις!

Μπορω να πω οτι ειναι οντως η καλύτερη υλοποίηση της htc.

Ερχομενος απο Huawei p9 plus και την φοβερη αυτονομια του, φοβομουν να μεταβω στο 10 γι'αυτο το λογο αλλα τελικα και σε αυτο το τομεα με εξέπληξε!

Η μπαταρία του ειναι υποδειγματικη, εντύπωση μου κανει δε με καποιες αναφορές εδω που λενε για 20% ολο το βράδυ με Wi-Fi on.

Μια παρατήρηση εχω σχετικα με την οθονη. Οταν την κοιτας υπο γωνιες ροζιζει λιγο σε λευκο φοντο παντα. Με καποια μικρη ερευνα που εκανα καποιοι αναφερουν οτι ειναι η κολλα που υπαρχει αναμεσα στο γυαλι και στο πανελ και οτι με το καιρο φευγει. Ενας μαλιστα εχει ανεβασει και βίντεο με πριν και μετα για του λογου το αληθές και οντως εχει εξαφανιστεί. Εχω την εντύπωση πως και στο δικο μου ηταν πιο εντονο το φαινόμενο στις αρχες αλλα συνεχιζει να υπαρχει. Αναφερουν και καποια κολπα για αμεσοτερα αποτελέσματα οπως δουλεμα της συσκευής σε τερμα φωτεινότητα ή εκθεση της στον ηλιο ωστε να στεγνώσει πιο γρήγορα η κολλα.

Εσεις το εχετε παρατηρησει αυτο?

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Για το 20%κατα τη διάρκεια της νύχτας το έχω αναφέρει και εγώ αλλά με νουγκα όπως είπαν κάποια παιδιά από εδώ διορθώνεται...

 

Sent from my HTC 10

Όσο για την οθόνη που αναφέρεις δεν έχω παρατηρήσει τίποτα τέτοιο στο δικό μου. Σίγουρα είναι η κόλλα ή η εταιρεία που έφτιαξε το πάνελ;

Link to comment
Share on other sites

Με wifi on μεχρι 3% να χασω ολο το βράδυ με marshmallow παντα.

Οσο για το ροζ οταν βλεπεις υπο μεγαλη γωνια την οθονη δεν ειναι ακριβώς ροζ αλλα σαν να γινεται polarized ενα πράγμα, δεν ξερω αν γινόμαι κατανοητος.Οχι ιδιαίτερα πράγματα παντως και ουτε ειναι ενοχλητικό μιλαμε παντα για αρκετα μεγαλες γωνιες.

Το πανελ μου ειναι tianma.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Με wifi on μεχρι 3% να χασω ολο το βράδυ με marshmallow παντα.

Οσο για το ροζ οταν βλεπεις υπο μεγαλη γωνια την οθονη δεν ειναι ακριβώς ροζ αλλα σαν να γινεται polarized ενα πράγμα, δεν ξερω αν γινόμαι κατανοητος.Οχι ιδιαίτερα πράγματα παντως και ουτε ειναι ενοχλητικό μιλαμε παντα για αρκετα μεγαλες γωνιες.

Το πανελ μου ειναι tanmia.

Καλημερα μετα απο λιγο καιρο θα φυγει η ροζιλα που βλεπεις υπο γωνια...ειναι οντως κολλα...

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με wifi on μεχρι 3% να χασω ολο το βράδυ με marshmallow παντα.

Οσο για το ροζ οταν βλεπεις υπο μεγαλη γωνια την οθονη δεν ειναι ακριβώς ροζ αλλα σαν να γινεται polarized ενα πράγμα, δεν ξερω αν γινόμαι κατανοητος.Οχι ιδιαίτερα πράγματα παντως και ουτε ειναι ενοχλητικό μιλαμε παντα για αρκετα μεγαλες γωνιες.

Το πανελ μου ειναι tianma.

Εγώ πάλι χάνω 15_20 % το βράδυ με WiFi on

 

 

Sent from my HTC 10

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι υπερευχαριστημενος με τη μπαταρια του και οχι μονο. Ολα δουλεύουν τέλεια.

Τοσο που θα το σκεφτώ αν του κανω καποια αναβαθμιση οταν ερθει με το καλο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με nougat συνεχίζω να χάνω 15-20% το βράδυ. Το θεμα είναι ότι συμβαίνει σε συγκεκριμένα ασύρματα δίκτυα. Με κάποια tplink δεν είχα θέμα ενώ με το speedport της cosmote είναι έντονο

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως παιζει καποια συμβατοτητα?

Αν επαιζες με τις ρυθμισεις συχνοτητας/κωδικου του ρουτερ σου?

Με ενα zyxel της wind δεν εχω θεμα

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος για ανταλλαγή του HTC 10 με το LG V10 και κάποια διαφορά από μεριάς μου, ας στείλει pm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος για ανταλλαγή του HTC 10 με το LG V10 και κάποια διαφορά από μεριάς μου, ας στείλει pm

 

Καταπληκτικό τηλέφωνο , και πολύ στιβαρό , αλλά κρίμα γιατί τα κάνανε σκατά με την μπαταρία του...

Το έδωσα για να πάρω το OP3 το οποίο τώρα θα δώσω για να πάρω το HTC 10 ...

Link to comment
Share on other sites

δε θυμαμαι παιδια και δε μπορω να το βρω αν υπαρχει ρυθμιση της δονησης.πολυ δυνατη ρε παιδακι μου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...