Jump to content

iphone SE ή iphone 6s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμουν κατοχος iphone 4s και ειμαι αναμεσα στα 2 μονρτελα. το se δεν το εχω δει απο κοντα ακομα αν και ειναι σαν το 5s. τωρα αν ειναι να αγορασω το 6s θα το αγορασω απο το skroutz γιατι θα μου βγει 500 ευρω.το se αν το παρω θα το αγορασω απο cosmote και θα μου βγει 330. τι λετε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

φιλε πηγα και στην cosmote και επεξαργαστηκα το 6s και μου φανηκε μεγαλο ρε σι:D το μεγεθος του 6s ειναι οριακο για μενα εως μεγαλο. καλα για το plus με τιποτα δεν το συζηταω καν!
Link to comment
Share on other sites

φιλε πηγα και στην cosmote και επεξαργαστηκα το 6s και μου φανηκε μεγαλο ρε σι:D το μεγεθος του 6s ειναι οριακο για μενα εως μεγαλο. καλα για το plus με τιποτα δεν το συζηταω καν!

 

Αν το μέγεθος σου φαίνεται τόσο μεγάλο που δεν πρόκειται να το συνηθίσεις τότε πας στο 5 se. Από την άλλη ανάμεσα στα δύο θα πήγαινα στο 6s. Οι παραπάνω ίντσες κάνουν την διαφορά σε browsing.

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις απο seven spot? ειναι παραεισαγωγης η οχι? λετε να αγορασω απο εκει η οχι? θα εχω εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα το 6 plus το οποίο θα το βρεις σε πολυ καλή τιμη και με απίστευτη μπαταρια. Το μέγεθος μην το φοβάσαι, συνήθεια ειναι. Απο το 5s πηγα στο 6 plus και δεν το μετάνιωσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα το 6 plus το οποίο θα το βρεις σε πολυ καλή τιμη και με απίστευτη μπαταρια. Το μέγεθος μην το φοβάσαι, συνήθεια ειναι. Απο το 5s πηγα στο 6 plus και δεν το μετάνιωσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εξαρτάται.... Το plus κοντράρει note, mate και λοιπά κτήνη. Το να συνηθίσεις ένα κινητό τέτοιου μεγέθους όταν μάλιστα προσανατολίζεσαι σε όσο δυνατόν πιο μικρό, είναι ελάχιστα πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα απο μια αγγελια στα 500 ευρω. ηταν 2 μηνων το κινητο αψεγαδιαστο χωρις ουτε 1 γρατσουνια. ηταν και το χρυσο που μαρεσε και λεεω εκει που ειναι να δωσω 500 στο SE ας παρω το 6s.πρωτες ενρυπωσεις απο το 6s εχει πολυ καλη μπαταρια με πηγε 2 μερες η μπαταρια με μετρια χρηση , το 4s ηθελε φωρτηση μεσα στην μερα καθως ταχε φτηση και η μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...