Jump to content

Συσκευή android μέχρι 450 ευρώ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Βρίσκομαι σε αναζήτηση android συσκευής εως 450 ευρώ. Είχα το z3 compact αλλά με την έλευση του τέκνου θεώρησα σωστό να πάρω ένα καλύτερο κινητό σε κάμερα. Στράφηκα στο lg g4. Η κάμερα ήταν ότι ζητούσα αλλά από αυτονομία δεν την πάλεψα με τις 3.30 ώρες sot. Δε με βολεύει καθόλου να το φορτίζω μες τη μέρα. Έτσι το έδωσα στη σύζυγο και αναζητώ κινητό ψιλόναυαρχίδα εως το ποκυ να έχει το μέγεθος του g4 ίσως 5-5.2 ίντσες ιδανικά, με αυτονομία γύρω στο πενταωρο οθόνη μίνιμουμ, και αξιοπρεπέστατη τουλάχιστον κάμερα. Α, να χει και sd υποδοχή. Απέρριψα το s6 λόγω παραπλήσιας αυτονομίας, ενώ δε μου ρχεται κάτι άλλο στο μυαλό. Το p8? Το honor 7? Δεν ξέρω αν πιάνουν τέτοιες αυτόνομίες.. Htc το μ9 όλοι το θεωρούν απογοήτευση. Μάλλον ίσως δείχνω προς z5-z5 compact, αλλά πάλι λέω μήπως ξεχνάω κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση και εδώ στρέφομαι προς τα εσάς... Edited by Monolithic
Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα λες σε αυτες τις τιμες το Ζ5 ειναι μονοδρομος...

5 ωρες οθονη βγαζω μεσο ορο και καμερα η καλυτερη στο manual αυτη τη στιγμη,στο auto χανει λιγο σε βραδυνες αλλα εκει επιλεγεις "νυχτερινο σκηνικο" και εχεις αριστα αποτελεσματα.

Εκτος αν μπορεις να κανεις υπομονη 3-5 μηνες ακομα να πεσουν οι τιμες στο 500αρικο των νεων ναυαρχιδων,g5 και s7.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω κολλήσει αρκετούς μήνες με το LG G2 λόγω μπαταρίας και δεν μπορώ να βρω μια συσκευή με 5 ίντσες οθόνη ώστε να μπορέσω να το αντικαταστήσω δεν μπορώ να σε βοηθήσω συμπάσχω όμως μαζί σου
Link to comment
Share on other sites

Ισως το Α5 2016 να εχει αυτά που ζητας.Δεν εχει τη κάμερα του g4 και δεν είναι ναυαρχίδα.Καλη αυτονομία λένε..

Χμμμ, να και μια αιρετική πρόταση. Για να διαβάσω κάνα review...

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν έχεις θέμα με κινέζικα πάρε το xiaomi mi5.Εγώ το παρηγγείλα προερχόμενος και εγώ από lg g4.Tο μόνο που δεν μπορώ να σε πω με σιγουριά είναι τι επιδόσεις θα έχει κάμερα αν και δεν πιστεύω να είναι σαν το g4.Γενικά όσο αναφορά την κάμερα λίγα κινητά είναι εφάμιλλο του g4

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε 2 βδομάδες περιπου θα το εχω

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...