Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ για ελληνικά xp pro μιλαώ...

 

Αφου δεν το βρίσεκεις κάνε αναζήτηση με ενεργοποιημένα τα ΚΡΥΦΑ! αρχεία...

 

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια...

Εδω και καιρο ψαχνω ενα τραγουδι της Αλεξιου με μια απο την Τουρκια. Το τραγουδι λεγεται Gidiyorum Bu Sehirde και οπου και να εψαξα η δε το βρηκα η το βρηκα μισο. Καμια βοηθεια;

Εαν μπορεσει κανενας καλος Σαμαριτης να το στειλει θα ειμαι υποχρεος.

swiffer.swiffer@gmail.com

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...

Εδω και καιρο ψαχνω ενα τραγουδι της Αλεξιου με μια απο την Τουρκια. Το τραγουδι λεγεται Gidiyorum Bu Sehirde και οπου και να εψαξα η δε το βρηκα η το βρηκα μισο. Καμια βοηθεια;

Εαν μπορεσει κανενας καλος Σαμαριτης να το στειλει θα ειμαι υποχρεος.

swiffer.swiffer@gmail.com

Εχεις e-mail ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest valeria
Παιδιά help!Εδώ και κάποιες μέρες έχω παρατηρήσει ότι όταν πάω να κατεβάσω οποιοδήποτε αρχείο από όλα αυτά τα sites που χρησιμοποιούν το antileech μόλις ανοίγει το νέο παράθυρο με τα tracks συμβαίνει το εξής περίεργο:Αν τύχει και ακούω μουσική,αυτόματα πέφτει το volume στο μηδέν!Εκανα scan με spysweeper και norton αλλά τίποτα!Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help!Εδώ και κάποιες μέρες έχω παρατηρήσει ότι όταν πάω να κατεβάσω οποιοδήποτε αρχείο από όλα αυτά τα sites που χρησιμοποιούν το antileech μόλις ανοίγει το νέο παράθυρο με τα tracks συμβαίνει το εξής περίεργο:Αν τύχει και ακούω μουσική,αυτόματα πέφτει το volume στο μηδέν!Εκανα scan με spysweeper και norton αλλά τίποτα!Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; :(

Μπά δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο και με προβληματίζει αυτό που λές.Είναι σίγουρο ότι αυτός είναι ο λόγος που συμβαίνει κάτι τέτοιο ;

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Μπά δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο και με προβληματίζει αυτό που λές.Είναι σίγουρο ότι αυτός είναι ο λόγος που συμβαίνει κάτι τέτοιο ;
100%!Αυτό γίνεται μόνο την στιγμή που ανοίγει το παράθυρο!Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ!Αν δεν επαναφέρω το volume χειροκίνητα στο sound blaster δεν γίνεται τπτ!Αυτό συμβαίνει και με το greek-mania και με το 8alassa.org και με το greek-forum και γενικά με όλα αυτά που χρησιμοποιούν αυτό το plugin! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια ξέρετε κανεάνα site με εξώφυλλα ελληνικών cd?

ΑΥΤΟ

Και για περισσότερα δες ΕΔΩ :)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ site ΜΕ ΕΝΤΕΧΝΟ?ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΟΣΜΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑ'Ι'ΝΔΡΟΥ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο; :)


Link to comment
Share on other sites

Ελα κι εσυ στο http://www.greekforum.de/forum/

Σε αυτό δε λειτουργεί το direct download :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς απο που μπορώ να κατεβάσω το καινούργιο CD του Μάλαμα? (Αδειο δωμάτιο λέγεται αν δεν κάνω λάθος..)

 

Ευχαριστώ.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς απο που μπορώ να κατεβάσω το καινούργιο CD του Μάλαμα? (Αδειο δωμάτιο λέγεται αν δεν κάνω λάθος..)

 

Ευχαριστώ.

Σωκράτης Μάλαμας - Το Άδειο Δωμάτιο

 

Απαιτεί να εγγραφείς και να κατεβάσεις το AntiLeech πρόγραμμα ή ακόμα καλύτερα το Net Pumper. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος τον ακριβές τίτλο ενός τραγουδιού του Zαγοραίου που λέει "αίντε la foumento..."???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος τον ακριβές τίτλο ενός τραγουδιού του Zαγοραίου που λέει "αίντε la foumento..."???
ελ ντε λα μαγκέ ντε Βοτανίκ :w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mia kai iparxei tetoio topic as valo kai to diko mou site pou mporeite na vreite sxedon ta panta (oxi oti einai diko mou alla i allithia na legete)

 

-Direct Download

-Streamload

-Games

-Forums

-Chat

 

http://www.rmxs.gr

 

 

Kai pite mou tin gnomi sas!!

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Mia kai iparxei tetoio topic as valo kai to diko mou site pou mporeite na vreite sxedon ta panta (oxi oti einai diko mou alla i allithia na legete)

 

-Direct Download

-Streamload

-Games

-Forums

-Chat

 

http://www.rmxs.gr

 

 

Kai pite mou tin gnomi sas!!

 

;)

Πολυ καλο το σιτε σου.

Μπραβο!!!!!

Και σχετικα ενημερωμενο!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...