Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

παρελαβα απο σμαρτεκ για οθονη το εστειλα και αλλαξαν 7 πραγματα...το εστειλα τριτη και παρασκευη το ειχα σπιτι...

 

 

 

Οθόνη, περίβλημα, κουμπί, τσιπάκι φόρτισης, μπαταρία, πλαστικά αδιαβροχοποίησης;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , εμεις που αλλαξαμε οθονη και μπαταρια παίρνουνε παραταση2στην εγγυηση συα συγκεκριμενα ανταλλακτικά η ισχύει η αρχικη 2ετης;
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια , εμεις που αλλαξαμε οθονη και μπαταρια παίρνουνε παραταση2στην εγγυηση συα συγκεκριμενα ανταλλακτικά η ισχύει η αρχικη 2ετης;

 

Έχεις καινούργια εγγύηση από την ημέρα αλλαγής για 2 χρόνια.Εχω αλλάξει και εγώ οθόνη και μπαταρία και το ρωτησα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Της γυναίκας μου το s7 edge παιδιά ήταν τόσο καιρό με 6αρα..

Αναβάθμισα σε 7 και χάνει κλήσεις,θα βγάλω άκρη λέτε με εγγύηση;;

Ευτυχώς το σώζει λίγο το wifi calling στο σπίτι, αλλιώς θα μου το έφερνε στο κεφάλι.

Να δοκιμάσω στη smartec; Είναι εξαιρετικο service οσες φορές τους χρειάστηκα

Όχι τίποτα άλλο δεν γίνεται και downgrade, κλείδωσαν bootloadet στην αναβάθμιση του Ιανουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Της γυναίκας μου το s7 edge παιδιά ήταν τόσο καιρό με 6αρα..

Αναβάθμισα σε 7 και χάνει κλήσεις,θα βγάλω άκρη λέτε με εγγύηση;;

Ευτυχώς το σώζει λίγο το wifi calling στο σπίτι, αλλιώς θα μου το έφερνε στο κεφάλι.

Να δοκιμάσω στη smartec; Είναι εξαιρετικο service οσες φορές τους χρειάστηκα

Όχι τίποτα άλλο δεν γίνεται και downgrade, κλείδωσαν bootloadet στην αναβάθμιση του Ιανουαρίου.

Πήγαινε τηλέφωνο-3 τελιτσες πάνω δεξια-ρυθμισεις και επέλεξε προτεραιότητα μέσω wifi, τουλάχιστον για αρχή να μη χάνει κλήσεις εντος σπιτιού

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε τηλέφωνο-3 τελιτσες πάνω δεξια-ρυθμισεις και επέλεξε προτεραιότητα μέσω wifi, τουλάχιστον για αρχή να μη χάνει κλήσεις εντος σπιτιού

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ευχαριστώ,ναι αυτό έχω κάνει..
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, επέλεξε στις ρυθμίσεις στις συνδέσεις την επιλογή δίκτυο 2g,3g αυτόματο. Όλα θα είναι Οκ μετά ✌

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι όταν θέλει να κάνει χρήση δεδομένων, Π.χ. ιντερνέτ κλπ τότε να το γυρίζει στην επιλογή 2g, 3g,4g αυτόματο

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τρέχα να προλάβεις δεν χάνεις και τίποτα, το πιο πιθανό είναι να στην αλλάξουν ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά τις γιορτές φυσικά...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα! Θελω τη βοηθεια σας. σκεφτομαι να αγοράσω το s7edge γιατι το εχω βρει σε προσφορα (350 ευρω) και θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Πιστευεται ότι σε αυτα τα χρήματα ειναι καλή αγορα?

Για την ασυρματη φορτιση χρειάζεται κατι ιδιαίτερο (εκτός απο τον φορτιστή). Αν βάλω s view cover θα φορτιζει ασύρματα?

Καποια πρόταση για θηκη και τζαμάκι και συνολικά προστασια ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα! Θελω τη βοηθεια σας. σκεφτομαι να αγοράσω το s7edge γιατι το εχω βρει σε προσφορα (350 ευρω) και θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Πιστευεται ότι σε αυτα τα χρήματα ειναι καλή αγορα?

Για την ασυρματη φορτιση χρειάζεται κατι ιδιαίτερο (εκτός απο τον φορτιστή). Αν βάλω s view cover θα φορτιζει ασύρματα?

Καποια πρόταση για θηκη και τζαμάκι και συνολικά προστασια ?

 

Αξιζει φιλε μου . Το επομενο το 8+ αλλα παει 200+€ πανω οποτε αυτο αξιζει. Για θηκη εγω εχω την clear view . Προστασια δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι καινούργιο, προσωπικά αξίζει και με το παραπάνω ακόμα και σήμερα. Η θήκη που σκέφτεσαι του πάει γάντι, την έχω κι εγώ και "βοηθά " στην αποφυγή των επαφών στα ευαίσθητα πλαϊνά της edge οθόνης. Προσωπικά επίσης το έχω πάνω από ενάμιση χρόνο δίχως κάποια προστασία στην οθόνη και δίχως κάποιο γυαλί. Με σκαρτα 25 πιθανόν και λιγότερα το ασφαλίσεις για ένα χρόνο από οποιαδήποτε θραύση ζημιά και κλοπή σε γνωστή ασφαλιστική εταιρεία. Από έναν χρήστη που δουλεύει σχεδόν καθημερινά και το 7edge και το s8 plus ως κύρια συσκευή. Σίγουρα πιο φρέσκο πιο αέρινο και μοντέρνο σε όψη το 8 plus όμως το 7edge παραμένει σύγχρονο κατά τα δικά μου θέλω. Το θεωρώ δε από τις λίγες πια οθόνες σε 16:9 εφόσον σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο format με τρομερή οθόνη και σε πιστότητα και σε ανάλυση φυσικά και φωτεινότητα... υποστήριξη υπάρχει ακόμη αν καθ κλείνει 2 χρόνια και φυσικά αναμένεται και η Oreo σε σύντομο χρονικό διάστημα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι 1+ και pixel σε ταχύτητα, όμως είναι πολύ σμουθ με γλυκιες μεταβάσεις εναλλαγές μενού εφαρμογές κλπ και δεν μου έχει κολλήσει ποτέ σε καμία εφαρμογή και σε ό,τι και να του έχω κάνει συν ότι έχει ακόμα καλύτερη διαχείριση της ραμ από το s8 & s8 plus. Δες μερικές σελίδες πιο πίσω βιντεάκι ποσό καλά στέκεται απέναντι στο s9 .
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα το βιντεακι και αυτο με... επεισε συν την τιμή. Απλα ηθελα να ξερω αν αυπάρχει καλύτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα. Το μονο που με προβληματιζει είναι ότι ειναι διετίας
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα το βιντεακι και αυτο με... επεισε συν την τιμή. Απλα ηθελα να ξερω αν αυπάρχει καλύτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα. Το μονο που με προβληματιζει είναι ότι ειναι διετίας
Επειδή και εμένα με ενδιαφέρει το edge που βρίσκεται καινούργιο με 350€?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...