Jump to content

[LG G4] Φωτογραφίες / βίντεο


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κανουμε και λιγο τεχνη με το G4 ! ! ! ! !

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/12654406_10207371780285854_9075407933224509840_n_zpszqa0w6iq.jpg' alt='12654406_10207371780285854_9075407933224509840_n_zpszqa0w6iq.jpg'>

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολες οι φωτο που εχεις ανεβασει μου αρεσουν. Εκτος απο το "παιχνιδι" με το φως ειναι πολυ σημαντικο να "βλεπεις" την φωτογραφια και εσυ τα κατεχεις και τα δυο.

Οι φωτογραφιες ολων των παιδιων εδω μεσα αποδυκνύουν οτι δεν χρειαζεται ακριβος εξοπλισμος για να τραβηξεις μια καλη φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο ολων σας ειναι εκπληκτικες!!! Μερικες απο αυτες ειναι αντιστοιχες dslr.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Να κανουμε και λιγο τεχνη με το G4 ! ! ! ! !

http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/12654406_10207371780285854_9075407933224509840_n_zpszqa0w6iq.jpg' alt='12654406_10207371780285854_9075407933224509840_n_zpszqa0w6iq.jpg'>

 

Έτσι, ωραίος!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

@SAN που τα βρίσκεις όλα αυτά τα τοπία......;;; λέω και για προηγούμενες φωτο που είχες ανεβάσει. Είμαι περίεργη !! Πολυ ωραίες!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίες. Τι επεξεργασία έχεις κάνει ακριβώς;

LIGHTROOM.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@SAN που τα βρίσκεις όλα αυτά τα τοπία......;;; λέω και για προηγούμενες φωτο που είχες ανεβάσει. Είμαι περίεργη !! Πολυ ωραίες!

Αν διαθεσεις αρκετο απ τον ελευθερο χρονο σου θα τα βρεις και εσυ.......Ειναι σε διαφορα μερη της αττικης και οχι μονο .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελπιζω να μην σας κουραζω ! ! ! !

[/img][/img]http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg' alt='20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg'>

Link to comment
Share on other sites

LIGHTROOM.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν διαθεσεις αρκετο απ τον ελευθερο χρονο σου θα τα βρεις και εσυ.......Ειναι σε διαφορα μερη της αττικης και οχι μονο .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελπιζω να μην σας κουραζω ! ! ! !

[/img][/img]http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg' alt='20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg'>

Αψογες my friend...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

LIGHTROOM.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν διαθεσεις αρκετο απ τον ελευθερο χρονο σου θα τα βρεις και εσυ.......Ειναι σε διαφορα μερη της αττικης και οχι μονο .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελπιζω να μην σας κουραζω ! ! ! !

[/img][/img]http://i13.photobucket.com/albums/a258/GAS-GAS/20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg' alt='20151110_1224402_zpsagtefz4o.jpg'>

 

Δεν είμαι ειδικός να κρίνω σε επαγγελματικό επίπεδο αλλά φαίνονται καταπληκτικές! Συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους παιδια......Ειμαι ερασιτεχνης..χομπυστας φωτογραφος.....εχω ακριβο σχετικα εξοπλισμο αλλα μου αρεσει παντα να βγαζω και με το G4 με τα αποτελεσματα που βλεπετε...Σιγουρα μετραει πολυ να **βλεπεις το θεμα και με λιγη επεξεργασια οπου χρειαζεται μπορεις να κανεις θαυματα
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικες!!!μπραβο φιλε μου!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίες. Τι επεξεργασία έχεις κάνει ακριβώς;

 

H φωτο με το ξεραμενο δεντρο κ το εγκατελημενο κτηριο πρεπει να ειναι παρνηθα μετα το καζινο αν δεν κανω λαθος.

Τωρα μια αλλη με εναν δρομο διπλα σα μια λιμνη μου κανει για Λευκαδα?

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

H φωτο με το ξεραμενο δεντρο κ το εγκατελημενο κτηριο πρεπει να ειναι παρνηθα μετα το καζινο αν δεν κανω λαθος.

Τωρα μια αλλη με εναν δρομο διπλα σα μια λιμνη μου κανει για Λευκαδα?

 

Παρνηθα.....

Μεσολογγι.......

Link to comment
Share on other sites

H φωτο με το ξεραμενο δεντρο κ το εγκατελημενο κτηριο πρεπει να ειναι παρνηθα μετα το καζινο αν δεν κανω λαθος.

Τωρα μια αλλη με εναν δρομο διπλα σα μια λιμνη μου κανει για Λευκαδα?

 

Το εγκαταλελημενο σανατοριο της Πάρνηθας είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καλως σας βρηκα μια απορια χωρις καμμια απολυτως επεξεργασια το lg g4 βγαζει τοσο καλες φωτογραφιες οπως βλεπω εδω, δηλαδη βλεπω κατι παταω κλικ και οτι ειδα αυτο βγαζει ρωτω γιατι σκεφτομαι να το αγορασω, ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Το εγκαταλελημενο σανατοριο της Πάρνηθας είναι.

 

Ασχετο,αλλά αυτο δεν λενε οτι ειναι στοιχειωμενο??:O:lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο,αλλά αυτο δεν λενε οτι ειναι στοιχειωμενο??:O:lol:

 

Ναι, έχουν γυριστεί και πολλές εκπομπές με αυτό το θέμα.

Εκεί πηγαινανε τους λεπρους νομίζω, άρα πόνος και θάνατος. Πολύ μαζεμενη αρνητική ενέργεια ο χώρος, όπως και να χει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

SAN, κ α τ α π λ η κ τ ι κ έ ς.

Μπορείς να βάλεις για κάποιες από αυτές και τις πρωτότυπες?

Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο,αλλά αυτο δεν λενε οτι ειναι στοιχειωμενο??:O:lol:

 

Εχουμε παει νυχτα εκει μεσα με 2 φιλους μου. Δεν ενοιωσα κατι αρνητικο σε ενεργεια και ειμαι ευαισθητος σε αυτα.

Μετα απο λιγο εσκασε μυτη ενα αλλο αμαξι με 3 εφηβους που κατεβηκανε κ αυτοι για εξερευνηση και τους κατατρομαξαμε με τριξιματα παλιων ξυλων και στο τελος φωνες και βηματα! Φυγανε τρεχοντας κ ο τελευταιος δεν προλαβε καν να κλεισει την πορτα του αυτοκινητου και αυτο ξεκινησε:lol:

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε παει νυχτα εκει μεσα με 2 φιλους μου. Δεν ενοιωσα κατι αρνητικο σε ενεργεια και ειμαι ευαισθητος σε αυτα.

Μετα απο λιγο εσκασε μυτη ενα αλλο αμαξι με 3 εφηβους που κατεβηκανε κ αυτοι για εξερευνηση και τους κατατρομαξαμε με τριξιματα παλιων ξυλων και στο τελος φωνες και βηματα! Φυγανε τρεχοντας κ ο τελευταιος δεν προλαβε καν να κλεισει την πορτα του αυτοκινητου και αυτο ξεκινησε:lol:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα και μετά αναρωτιόμαστε πως δημιουργούνται τα ψυχολογικά προβλήματα στα καλά καθουμενα! Τους ξεκανατε. :D

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ ωραίο mural στο Μεταξουργείο

24774214416_81cd242c7a_c.jpg2016-02-03_11-33-27 by George Kr., on Flickr

και μια από το μπαλκόνι μου με 30s στην οποία μου άρεσαν τα χρώματα που αποτυπώθηκαν

24775026576_122d23de7c_c.jpg20160204_001101 by George Kr., on Flickr

Edited by henaro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Φωτογραφίες / βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...