Jump to content

steam


hydro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον πριν απο κατι μερες εκανα μια online αγορα του half life 2 μεσω steam και για διαφορους λογους ειτε κολλαγε το παιχνιδι ειτε μου εκανε restart του pc και γιενικα δεν μπορουσα να το παιξω καθολου και θα ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις γινεται να διαγραψω την συναλλαγη που εκανα ωστε να μην πληρωσω κατι το οποιο δεν μπορω να δουλεψω? :worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 4 Ιαν. 2005 , 10:31)

 

μπες στο http://www.steampowered.com να δεις τις απαντησεις σου

 

 

πηγα εκει αλλα δεν βρηκα τιποτα που να μπορει να μου δωσει μια σαφης απαντηση στο αμα μπορει να διαγραφει η συναλλαγη

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro ( 4 Ιαν. 2005 , 10:40)

 

λοιπον πριν απο κατι μερες εκανα μια online αγορα του half life 2 μεσω steam και για διαφορους λογους ειτε κολλαγε το παιχνιδι ειτε μου εκανε restart του pc και γιενικα δεν μπορουσα να το παιξω καθολου και θα ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις γινεται να διαγραψω την συναλλαγη που εκανα ωστε να μην πληρωσω κατι το οποιο δεν μπορω να δουλεψω? :worry: :worry:

 

Μήπως το σωστό θα ήταν να ζητήσεις αντικατάσταση του προϊόντος και όχι να μην πληρώσεις;

 

Τι εννοείς όταν λες «για διάφορους λόγους»;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SNikolaidis ( 4 Ιαν. 2005 , 10:50)

 

Μήπως το σωστό θα ήταν να ζητήσεις αντικατάσταση του προϊόντος και όχι να μην πληρώσεις;

 

Τι εννοείς όταν λες «για διάφορους λόγους»;

 

 

αφου το πηρα μεσω του net δεν γινεται να κανω αντικατασταση διοτι δεν ηρθε σαν retail αλλα μου το ενεργοποιησαν μεσω του steam και απο τοτε εχω κανει ενα format τζιφος οταν ειπα διαφορους λογους τους εξηγησα παρακατω

Link to comment
Share on other sites

den mporeis apla na ftiakseis ena neo account??? den ginetai???

ego pantos pou to exw clopy axei *****arismeno to steam kai den mpenw katholou sto internet gia na to energopoiisei

echo "hi!";

cout<<"hi!";

print "hi!";

writeline('hi!');

alert('hi!');

msgbox "hi!"

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σας λεω οτι το αγορασα μεσω του steam και για διαφορους λογους τους οποιους τους ειπαν παραπανω δεν τρεχει σε μενα το παιχνιδι και ηθελα να ξερω αμα υπαρχει τροπος να διαγραφει η συγκεκριμενη συναλλαγη απο την τραπεζα με την οποια εκανα την αγορα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...