Jump to content

ΝΕΟΣ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ....ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΑΣΤΙΚΑ:0,0235

ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ): 0,023

ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ+ΣΑΒΒΑΤΟ) 0,039

ΚΙΝΗΤΑ: 0,159

 

ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΛΗΣΗΣ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟ!

 

ΝΕΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ SDSL!ΞΕΦΥΓΕΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ , ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΦΘΗΝΟΤΕΡΟΣ!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Η TELEPASSPORT ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

Οι νέες αυτές τιμές που λες είναι παλιές. Επίσης είναι η μοναδική εταιρία που έχει ρυθμό χρέωσης προς κινητά ανά 30 δευτ.!! Και μόνο για αυτό το λόγο σταμάτησα να τη χρησιμοποιώ......
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak ( 3 Ιαν. 2005 , 18:50)

 

Οι νέες αυτές τιμές που λες είναι παλιές. Επίσης είναι η μοναδική εταιρία που έχει ρυθμό χρέωσης προς κινητά ανά 30 δευτ.!! Και μόνο για αυτό το λόγο σταμάτησα να τη χρησιμοποιώ......

 

 

Στην sDSL o ρυθμός χρέωσης ΔΕΝ ειναι ανα 30 sec.

Eιναι 30 sec minimum και μετά ανα δευτερόλεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το αλλάξει σύντομα και στις συνδέσεις μέσω τετραψήφιου γιατί δεν πρόκειται να την ξαναχρησιμοποιήσω και σε όσους με ρωτούν για αυτήν θα τους αποτρέπω...

Α, να σημειώσω ότι ακόμα δεν έχουν απαντήσει στο μαιλ που τους έστειλα πριν 2,5 μήνες... Ούτε μια τυπική εξήγηση μια δικαιολογία, τίποτα...

 

Πλήρες γράψιμο!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonZ1010/R1G SEMC-Browser/4.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από spartak

Οι νέες αυτές τιμές που λες είναι παλιές. Επίσης είναι η μοναδική εταιρία που έχει ρυθμό χρέωσης προς κινητά ανά 30 δευτ.!! Και μόνο για αυτό το λόγο σταμάτησα να τη χρησιμοποιώ......

 

Den exis adiko!ayto to exw pei kai egw! Alla an to kaloskeftis simferi! Akouse kai emena! Exw doulevi se oles tis etairies statheris! Mono i TelePassport itan i pio xekathari kai se xrewsis alla kai se ola!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonZ1010/R1G SEMC-Browser/4.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από spartak

Ελπίζω να το αλλάξει σύντομα και στις συνδέσεις μέσω τετραψήφιου γιατί δεν πρόκειται να την ξαναχρησιμοποιήσω και σε όσους με ρωτούν για αυτήν θα τους αποτρέπω...

Α, να σημειώσω ότι ακόμα δεν έχουν απαντήσει στο μαιλ που τους έστειλα πριν 2,5 μήνες... Ούτε μια τυπική εξήγηση μια δικαιολογία, τίποτα...

 

Πλήρες γράψιμο!

 

To sistima mail prin 3 mines ixe xalasi !kanena mail den ypirxe otan anoixe i thirida ennow meta to problem

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος telePS ( 3 Ιαν. 2005 , 20:49)

 

Στην sDSL o ρυθμός χρέωσης ΔΕΝ ειναι ανα 30 sec.

Eιναι 30 sec minimum και μετά ανα δευτερόλεπτο.

 

 

Χρεωση σε DSL γραμμη!

Ημαρτον Παναγια και Παναγαθε μου!!!!

ΡΕ ΣΥ ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩ!!!!

Ακουυυυυσαατεεεε ακουυυσατεεεεε

κι οσοι δεν ακουσατε καλα κανατε και δεν ακουσατεεεεεεεε

ο Πασας δινει τσαμπα DSL με χρονοχρεωση ανα δευτερολεπτοοοοο

τρεεεεξτεεεε να προλαααβεετεεεε!!!! :) :)

:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν ένα μήνα που ρώτησα μου είχαν πει ότι θα το αλλάξουν αυτό με τον ρυθμό χρέωσης και θα γίνει ανα δευτερόλεπτο μετα τα 30 sec.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chris79 ( 4 Ιαν. 2005 , 11:06)

 

Χρεωση σε DSL γραμμη!

Ημαρτον Παναγια και Παναγαθε μου!!!!

ΡΕ ΣΥ ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩ!!!!

Ακουυυυυσαατεεεε ακουυυσατεεεεε

κι οσοι δεν ακουσατε καλα κανατε και δεν ακουσατεεεεεεεε

ο Πασας δινει τσαμπα DSL με χρονοχρεωση ανα δευτερολεπτοοοοο

τρεεεεξτεεεε να προλαααβεετεεεε!!!! :) :)

:mad: :mad: :mad:

 

 

Οταν ειρωνευόμαστε και τελικά έχουμε κάνει λάθος, καλό είναι να λέμε και κανα sorry...

Link to comment
Share on other sites

chris79: Αχχχχχχχ τι κάνει η βιασύνη......!!!!!!!!!!Από την στιγμή που ο οποιοσδ΄ποτε πάει να κατηγορήσει ή να κοροϊδέψει μια οποιαδήποτε εταιρεία,καλύτερα να έχει κατανοήσει αυτός κάποια πράγματα,να τα έχει τσεκάρει και μετά ας πει ότι θέλει ΑΝ έχει δίκιο!!!

 

mplip^: Αυτό που λες δεν ισχύει!Εγώ μιλάω εδώ και κάνα 2μηνο κάθε μέρα με Telepassport και δεν είχα κανένα πρόβλημα!Αυτό που λες ίσχυε πιο παλιά!Και μάλιστα αυτό που δεν περίμενα είναι ότι την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η αστική κλήση στην Αττική(πριν ανακοινωθεί επίσημα από την εταιρεία),όταν έπαιρνα σε σταθερό στο Κερατσίνι δεν με άκουγαν!Πήρα απευθείας στο 13899 και αφού τους είπα το πρόβλημα μέσα σε 5 λεπτά με ξαναπήραν τηλέφωνο και μου είπαν να δοκιμάσω να πάρω τώρα και......ΔΟΥΛΕΨΕ!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος runner ( 4 Ιαν. 2005 , 15:03)

 

 

mplip^: Αυτό που λες δεν ισχύει!Εγώ μιλάω εδώ και κάνα 2μηνο κάθε μέρα με Telepassport και δεν είχα κανένα πρόβλημα!Αυτό που λες ίσχυε πιο παλιά!Και μάλιστα αυτό που δεν περίμενα είναι ότι την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η αστική κλήση στην Αττική(πριν ανακοινωθεί επίσημα από την εταιρεία),όταν έπαιρνα σε σταθερό στο Κερατσίνι δεν με άκουγαν!Πήρα απευθείας στο 13899 και αφού τους είπα το πρόβλημα μέσα σε 5 λεπτά με ξαναπήραν τηλέφωνο και μου είπαν να δοκιμάσω να πάρω τώρα και......ΔΟΥΛΕΨΕ!!!

 

 

 

Κοίταξε. Σε σένα η ποιότητα μπορεί να είναι οκ

σε εμένα είναι ΦΡΙΚΤΗ.

 

Οπότε το "Αυτό που λες δεν ισχύει" , μάλλον έπρεπε να διατυπωθεί ως "Αυτό που λες δεν ισχύει σε μένα " . Λές να ήμουν ευχαριστημένος απο την ποιότητα της γραμμής και να έβγαινα να έλεγα διάφορα? Μη κρίνουμε για όλους σύμφωνα με τα δικά μας (θα στο έγραφα και στα αρχαία αλλά δεν έχει περισπωμένες το πληκτρολόγιο...)

;)

 

Φιλικά

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chris79 ( 4 Ιαν. 2005 , 11:06)

 

Χρεωση σε DSL γραμμη!

Ημαρτον Παναγια και Παναγαθε μου!!!!

ΡΕ ΣΥ ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩ!!!!

Ακουυυυυσαατεεεε ακουυυσατεεεεε

κι οσοι δεν ακουσατε καλα κανατε και δεν ακουσατεεεεεεεε

ο Πασας δινει τσαμπα DSL με χρονοχρεωση ανα δευτερολεπτοοοοο

τρεεεεξτεεεε να προλαααβεετεεεε!!!! :) :)

:mad: :mad: :mad:

 

 

Κάποιος την πέταξε. :whistle:

Ποιός άραγε; :alien:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ ( 4 Ιαν. 2005 , 15:46)

 

Κοίταξε. Σε σένα η ποιότητα μπορεί να είναι οκ

σε εμένα είναι ΦΡΙΚΤΗ.

 

Οπότε το "Αυτό που λες δεν ισχύει" , μάλλον έπρεπε να διατυπωθεί ως "Αυτό που λες δεν ισχύει σε μένα " . Λές να ήμουν ευχαριστημένος απο την ποιότητα της γραμμής και να έβγαινα να έλεγα διάφορα? Μη κρίνουμε για όλους σύμφωνα με τα δικά μας (θα στο έγραφα και στα αρχαία αλλά δεν έχει περισπωμένες το πληκτρολόγιο...)

;)

 

Φιλικά

 

 

Μην κρίνεις εξ΄ιδίων τα αλλότρια. ;)

Το ότι όλος ο κόσμος πλεόν έχει δει βελτίωση με Telepassport σε σχέση με πρώτα και εσύ όχι σημαίνει ότι κάτι παίζει με τη γραμμή σου.

Επίσης το θέμα εδώ είναι η VoIP της Telepassport, για την οποία δεν έχουν ακουστεί ακόμα παράπονα (βέβαια δεν έχει βάλει και πολύς κόσμος).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απάντησε ο lewton σε αυτά που ήθελα να γράψω!!! :)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μου εξηγεί κάποιος παρακαλώ, ποιες είναι οι νέες χρεώσεις που δικαιολογούν τον τίτλο του θέματος;
Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαστε σε λάθος θέμα (νομίζω το σωστό θα ήταν οι ευρυζωνικές υπηρεσίες) για να ξεκαθαρίσω λίγο την κατάσταση σας ενημρώνω πως οι νέες χρεώσεις αφορούν το πάγιο της sDSL της TelePassport το οποίο μειώθηκε ελαφρώς.

 

Στο TP Voice & Web Basic (πρώην Surf)

128->39 ευρω

256->49 ευρω

384->55 ευρω

512->79 ευρω

 

Στο TP Voice & Web Static (πρώην Home)

128->60 ευρω

256->70 ευρω

384->75 ευρω

512->105 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Kαι επειδή στο site δεν τις έχουν βάλει ακόμα δείτε τις παλιές:

Tp Online Surf 128 40,00 €

Tp Online Surf 256 50,00 €

Tp Online Surf 384 55,00 €

Tp Online Surf 512 85,00 €

 

Tp Online Home 128 60,00 €

Tp Online Home 256 70,00 €

Tp Online Home 384 75,00 €

Tp Online Home 512 105,00 €

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...