Jump to content

ZTE V5 Pro N939St 4G


nickgt7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το συγκεκριμενο το εχει στο Vickmall στα new arrivals. το έχει αγορασει κανείς? φαινεται αρκετα καλο. Εχει και μεταλλικό περίβλημα. Απο support η ΖΤΕ πως είναι ελλαδα? Συγκρίνεται με Xiaomi?
Link to comment
Share on other sites

γιατί εχει support η χιαομι στην ελλάδα; εκτός και αν εννοεις το ελληνικό community. Μην τα συγχεουμε.

 

παρτε και ένα βιντεάκι του κινητού

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο το εχει στο Vickmall στα new arrivals. το έχει αγορασει κανείς? φαινεται αρκετα καλο. Εχει και μεταλλικό περίβλημα. Απο support η ΖΤΕ πως είναι ελλαδα? Συγκρίνεται με Xiaomi?

 

Το community εννοούσα. Τα updates τα κανείς στο ZTE οπως στην samsung; Χρειαζεται manual δουλεια απο εμένα;

Link to comment
Share on other sites

Το community εννοούσα. Τα updates τα κανείς στο ZTE οπως στην samsung; Χρειαζεται manual δουλεια απο εμένα;

Δεν νομιζω να υπάρχει εταιρεία με community σαν τα xiaomi. Στο zte v5 redbull που έχω εγώ, για να έχεις ΟΤΑ updates, πρέπει η ROM σου να είναι μαμά. δλδ να μην έχεις αφαιρέσει τπτ από μέσα. οποτε θα αναγκαστείς να έχεις κινεζιές αν θες να έχεις ΟΤΑ. Ειδάλλως κατεβάζεις την ρομ και την περνάς από recovery, όπως σε όλα τα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα κανείς δεν αγόρασε το συγκεκριμένο κινητό?μονο εγώ το έχω πού θα ρωτήσω κάποια προβληματακια.αν το έχει κανείς να μού πει.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Το έχω πάρει για τη γυναίκα ενος φίλου και εμφάνισε πρόβλημα , κολάει μετά από μισή ώρα...προσπαθώ να δω τι φταίει...θα δείξει η νεκροψία

:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...