Jump to content

Leagoo Alfa 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκίμασα την τελευταία rom MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20160120. μου πήρε γύρω στα 8 λεπτα

είχε κάποιες αλλαγές, είδα επίσης ότι στην κάμερα έχω πλέον επιλογές για 5MP/2MP ενω με την Lite ¨οπως έγραψα μου έδινε 8MP/5MP.

αλλά το κυριότερο δε μου δούλευαν οι sim. σα να μην υπάρχει sim στο κινητό.

 

οπότε έβαλα κατευθείαν την MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20151218.

δεν έχει το γνωστό πικαπ πάντως, το χειρότερο όμως, πάλι δε δουλεύουν οι sim.

τι έγινε τώρα; τι κάνουμε;

 

γράφει το vodafoneGR και στις 2 αλλά τίποτα άλλο.

υποψιάζομαι κάτι με το ΙΜΕΙ.

 

έβαλα παλι την Lite Που είχε από την αρχή και δουλεύουν μια χαρά οι sim.

τις πταίει;

Edited by Beef
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δοκίμασα την τελευταία rom MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20160120. μου πήρε γύρω στα 8 λεπτα

είχε κάποιες αλλαγές, είδα επίσης ότι στην κάμερα έχω πλέον επιλογές για 5MP/2MP ενω με την Lite ¨οπως έγραψα μου έδινε 8MP/5MP.

αλλά το κυριότερο δε μου δούλευαν οι sim. σα να μην υπάρχει sim στο κινητό.

 

οπότε έβαλα κατευθείαν την MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20151218.

δεν έχει το γνωστό πικαπ πάντως, το χειρότερο όμως, πάλι δε δουλεύουν οι sim.

τι έγινε τώρα; τι κάνουμε;

 

γράφει το vodafoneGR και στις 2 αλλά τίποτα άλλο.

υποψιάζομαι κάτι με το ΙΜΕΙ.

 

έβαλα παλι την Lite Που είχε από την αρχή και δουλεύουν μια χαρά οι sim.

τις πταίει;

 

Με την 18/12/2016 αν περιμενες λιγο ισως εστρωνε ...ακριβως το ιδιο προβλημα ειχα κι εγω (οπως ειχα γραψει παραπανω) αλλα τωρα εχει στρώσει.

Αν θες πες κατι περισσοτερο για το IMEI γιατι εχει ενα προγραμματακι που μπορουμε να το αλλαξουμε.

Mlojim Συγνωμη που σε ξαναενοχλω ...αλλα μονο εσυ μπορεις να μας βοηθησεις μια που φαινεται οτι ξερεις πολα παραπανω.

Edited by xstefanosx
Link to comment
Share on other sites

Με την 18/12/2016 αν περιμενες λιγο ισως εστρωνε ...ακριβως το ιδιο προβλημα ειχα κι εγω (οπως ειχα γραψει παραπανω) αλλα τωρα εχει στρώσει.

Αν θες πες κατι περισσοτερο για το IMEI γιατι εχει ενα προγραμματακι που μπορουμε να το αλλαξουμε.

Mlojim Συγνωμη που σε ξαναενοχλω ...αλλα μονο εσυ μπορεις να μας βοηθησεις μια που φαινεται οτι ξερεις πολα παραπανω.

 

Παιδιά όπως σεις έτσι και εγώ πάω διαβάζοντας, και ότι ξέρετε ξέρω. Απλά να αναφέρω πως και εγώ αντιμετωπίζω ένα προβληματάκι με την 18/02/16, καθώς εχω αναγκαστεί να γυρίσω το δίκτυο (Cosmote) σε 2G , γιατί ενώ με καλούσαν το τηλεφωνο δεν κουδουνιζε και φαινόταν στους καλούντες ότι είναι απενεργοποιημένο. Φάινεται δηλαδή να έχει χάσει σε σχέση με την ROM της 30/12/15 την ευαισθησία στην λήψη.

Αν κάποιος χρησιμοποιήσει το προγραμματάκι για το ΙΜΕΙ ας μας πεί τι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως σεις έτσι και εγώ πάω διαβάζοντας, και ότι ξέρετε ξέρω. Απλά να αναφέρω πως και εγώ αντιμετωπίζω ένα προβληματάκι με την 18/02/16, καθώς εχω αναγκαστεί να γυρίσω το δίκτυο (Cosmote) σε 2G , γιατί ενώ με καλούσαν το τηλεφωνο δεν κουδουνιζε και φαινόταν στους καλούντες ότι είναι απενεργοποιημένο. Φάινεται δηλαδή να έχει χάσει σε σχέση με την ROM της 30/12/15 την ευαισθησία στην λήψη.

Αν κάποιος χρησιμοποιήσει το προγραμματάκι για το ΙΜΕΙ ας μας πεί τι έγινε.

 

Καλα που ειπες για το προβλημα και το ειδα οτι κι εγω ειχα το ιδιο προβλημα το γυρισα κι σε 2g ....δεν μπορει καποιος που ξερει καλα αγλικα να τους στειλει καποιο e-mail στην leagoo μπας και μας δωσουν καποια λυση;

Edited by xstefanosx
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα την τελευταία rom MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20160120. μου πήρε γύρω στα 8 λεπτα

είχε κάποιες αλλαγές, είδα επίσης ότι στην κάμερα έχω πλέον επιλογές για 5MP/2MP ενω με την Lite ¨οπως έγραψα μου έδινε 8MP/5MP.

αλλά το κυριότερο δε μου δούλευαν οι sim. σα να μην υπάρχει sim στο κινητό.

 

οπότε έβαλα κατευθείαν την MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20151218.

δεν έχει το γνωστό πικαπ πάντως, το χειρότερο όμως, πάλι δε δουλεύουν οι sim.

τι έγινε τώρα; τι κάνουμε;

 

γράφει το vodafoneGR και στις 2 αλλά τίποτα άλλο.

υποψιάζομαι κάτι με το ΙΜΕΙ.

 

έβαλα παλι την Lite Που είχε από την αρχή και δουλεύουν μια χαρά οι sim.

τις πταίει;

 

Εχει δικιο ο beef οσοι εχουν προβλήμα με την sim με την lite λύνεται.

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα το κινητό όλο αυτό το διάστημα, άλλαξα και roms όπως έγραψα παραπάνω αλλά έχω απογοητευτεί.

να τα πάρουμε λίγο από την αρχή.

 

1. σε σας το viber δουλεύει κανονικά;

όπως είχα γράψει, δεν έχω ειδοποιήσεις. μου στέλνουν μηνύματα και μόνο αν ανοίξω το app θα εμφανιστούν

2. ηχογράφηση. έχω δοκιμάσει άπειρες εφαρμογές και τίποτα.

3. caller id, τίποτα

 

όπως έγραψα, εφαρμογές που υποθετικά πρέπει να τρέχουν στο background, δε μου δουλεύουν.

επίσης, προσπάθησα να μετατρέψω τις εν λόγω εφαρμογές σε συστήματος. τίποτα.

 

απαντήστε μου κάποιος να δω τι διάολο φταίει.

Link to comment
Share on other sites

root είμαι. (το ρουτάρισμα είναι πανεύκολο)

δοκίμασα και τις 2 LIte με ίδιο αποτέλεσμα.

όπως έγραψα, όταν έβαλα τις κανονικές roms( όχι Lite) Μου εμφάνιζε πρόβλημα με το δίκτυο.

τώρα μόλις είδα ότι βγήκε νέα έκδοση lite, 20160322. θα τη δοκιμάσω μήπως λυθει το πρόβλημα.

 

που μπορώ να βρω τη rom που λέτε όλοι με το πικαπ.; έλεγα να δοκιμάσω και αυτή.

το είχα δει σε φίλο, ο οποίος δε το έχει πλεον το κινητό.

 

επίσης, η MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20160120 με την 20160118 (απο Needrom την κατέβασα), έχουν ακριβώς το ίδιο μέγεθος. είναι ολόιδιες;

Link to comment
Share on other sites

root είμαι. (το ρουτάρισμα είναι πανεύκολο)

δοκίμασα και τις 2 LIte με ίδιο αποτέλεσμα.

όπως έγραψα, όταν έβαλα τις κανονικές roms( όχι Lite) Μου εμφάνιζε πρόβλημα με το δίκτυο.

τώρα μόλις είδα ότι βγήκε νέα έκδοση lite, 20160322. θα τη δοκιμάσω μήπως λυθει το πρόβλημα.

 

που μπορώ να βρω τη rom που λέτε όλοι με το πικαπ.; έλεγα να δοκιμάσω και αυτή.

το είχα δει σε φίλο, ο οποίος δε το έχει πλεον το κινητό.

 

επίσης, η MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20160120 με την 20160118 (απο Needrom την κατέβασα), έχουν ακριβώς το ίδιο μέγεθος. είναι ολόιδιες;

 

Εγώ είμαι με την 20160118 και είμαι ευχαριστημένος.Με την μπαταρία μόνο έχω θέμα που την βλέπω να πέφτει χωρίς χρήση πχ το βράδυ που μπορεί να χάσει και το 15% ενω είναι σε sleep.(δεν θέλω να ρουτάρω ακόμα το τ/φ για να δω αν πέρνει τις ΟΤΑ updates)

Η έκδοση με το πικαπ, που ήταν και ΟΤΑ update, είναι στον LEAGOO LAUNCHER που είχε το κινητό με το που το παρέλαβα απο Everbuying. Οι εκδόσεις που κατέβασα μετα απο το site της LEAGOO Malaisia (εξ ού και το πρόθεμα MY στις ROM σαν αυτή που έχει και το Needrom) δεν έχουν σαν Launger τον Leaggo Launcher αλλά τον Launcher3 που είναι πολύ φτωχότερος. Εχω απεγνωσμένα ζητήσει απο το support και του Leagoo.com αλλα και του Leagoo.com.my να μου στείλουν την MY_LEAGOO_Alfa_5_OS1.1_20151230 καθώς και τον Leagoo Launcher αλλά με έχουν γράψει κανονικά.

Εσύ από που βρίσκεις τις lite εκδόσεις? Για πες μας εντυπώσεις αφού βάλεις την τελευταία lite.

Link to comment
Share on other sites

root είμαι. (το ρουτάρισμα είναι πανεύκολο)

...............................

 

Ναι πανευκολο εναι αλλα οπως εχει ειπωθει δεν μπορει να αναβαθμιστει ο SuperSu. Βρηκες κατι?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

το κινητό μου ήρθε με τη Lite.

αν το ρουτάρεις μπορεί να κατεβάσει updates. δεν είναι πρόβλημα αυτό. κι εγώ το φοβόμουν. αλλά είναι οκ

 

τη Lite επίσης τη βρήκα από τη Leagoo. μου δώσανε το Link

 

δοκίμασα και την rom από το needrom αλλά κι εδώ δε μου αναγνωρίζει τις sim.

οπότε δεν είχα άλλη λύση από το να γυρίσω σε Lite. έβαλα την αρχική και έκανα και το update στην τελευταία.

 

δε καταλαβαίνω για ποιο λόγο το κινητό μου δουλεύει μόνο με τις lite. και με τις 3 εκδόσεις Lite δουλεύει. όχι σωστά όπως είπα αλλά δουλεύει. υποθέτω κάποιο πείραγμα θα θέλει με αυτό το utility Που έχουν για το imei.

δε ξέρω, απλά υποψιάζομαι. ίσως τους στείλω κανένα mail.

 

τα προβλήματα παραμένουν. κοιτάξτε τι γίνεται.

βάζω το viber κάνω τις ρυθμίσεις που θέλω και όλα καλά. δέχομαι τα μηνύματα. αν όμως το κλείσω ή πατήσω το κουμπί που έχει για να καθαρίσει τις εφαρμογές που τρέχουν τότε δε δέχεται κανένα μήνυμα.

σ αυτή την περίπτωση όταν πάω στις εφαρμογές που τρέχουν βλέπω ότι στο viber γράφει:

0 processes and 2 services.

πριν το κλείσω όμως γράφει:

1 processes and 2 services.

 

αν όπως είμαι κλείσω το κινητό και το ανοίξω, αμέσως μου εμφανίζει το μήνυμα που δεν είχε εμφανίσει.

άρα το viber για κάποιο λόγο κλείνει τελείως και μόλις κάνω restart το κινητό ξεκινάει πάλι και εμφανίζει τα μηνύματα που δεν είχε εμφανίσει

 

υποψιάζομαι κάτι παρόμοιο γίνεται και με τα προγράμματα ηχογράφησης και με το caller id.

αν για κάποιο λόγο σταματήσουν, δε δουλεύουν μετά.

καλά, το caller id και η ηχογράφηση και με ρεσταρτ δε δουλεύουν.

τώρα με καθαρό με τηλ έκανα μια ηχογράφηση με μια εφαρμογή που έβαλα, δούλεψε.

σε 1-2 μέρες, ίσως και σήμερα αργότερα δε θα δουλέψει.

 

υπόψην ότι μου το κάνει με όλες τις rom. δοκιμάστε κι εσείς γιατι μπορεί να σας το κάνει και να μην το έχετε καταλάβει. κλείστε το viber και βάλτε κάποιον να σας στείλει μήνυμα, θα χτυπήσει το viber;

κοιτάξτε και στις εφαρμογές που τρέχουν, σας γράφει 0 processes and 2 services. ή 1 processes and 2 services.

 

ξέχασα να πω ότι δε δοκίμασα με τις κανονικές rom πως δουλεύει γιατί απο τη στιγμή που δε βλέπει sim μου είναι άχρηστο.

Edited by Beef
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι ασχετο αυτο που θα πω, αλλα αυτο που περιγραφεις μου συνεβει οταν εγκατεστησα το Γκρινιφυ (donation).

Το προβλημα ληθηκε φυσικα με Xposed.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

υποψιάστηκα κάτι τέτοιο αλλά δεν έχω εγκαταστήσει κάτι άλλο.

εκτός αν αυτή η σαχλαμάρα το battery master Που έχει. δεν έχει άλλη εφαρμογή μέσα το κινητό.

 

κάτι εμποδίζει τις εφαρμογές να τρέξουν.

ε δε μπορεί να το κάνει μόνο σε μένα. δοκίμασα και με ροοτ και χωρίς, τα ίδια.

 

τι άλλο να κάνω; απογοητεύτηκα

Link to comment
Share on other sites

λίγα λογάκια ακόμα από εμένα

ίσως προσέξατε ότι βγήκε και νέα έκδοση για την κανονική rom (και για την lite όπως έγραψα)

 

λοιπόν, το πρόβλημα που είχα με το viber Και μερικές ακόμα εφαρμογές, νομίζω το έλυσα.

αιτία ήταν το app battey master.

παρόλο που το είχα κοιτάξει, δε πρόσεξα ότι ήταν ενεργοποιημένο και σταματούσε κάποιες εφαρμογές για να αποδώσει καλύτερα το κινητό και η μπαταρία. το απενεργοποίησα εδώ και 1 μέρα και παρατηρώ ότι όλα δουλεύουν κανονικά. έκανα αρκετές δοκιμές. και το viber δουλεύει και το app ηχογράφησης.

ελπίζω να είναι αυτό. απορώ πως δε το έκανε σε άλλους.

 

έβαλα και την κανονική rom(τη νέα έκδοση) αλλά πάλι το θέμα με τις sim. κάνει κάτι τρελά και δε συνδέεται στο δίκτυο.

οκ δε πειράζει, θα μείνω με την lite, εξάλλου απ ότι είδα δεν έχει και τρελές διαφορές.

εντύπωση μου κάνει πάντως πως η δυνατότητα για 8mp/5mp στις κάμερες παρέχεται μόνο με τη Lite.

άχρηστο μιας και λογικά είναι "τεχνητά".

 

παρατήρισα επίσης πως όταν τραβάω video το Mic δε την παλεύει και πολύ. είναι ψόφιο. μιλούσε το άτομο που τραβούσα σε απόσταση ούτε 2 μέτρα και δεν ακούγοταν καλά. 1-2 δοκιμές που έκανα και σε απόλυτη ησυχία με απογοήτευσε. όταν μιλάω εγω βέβαια που κρατάω το κινητό ακούγομαι καλα. μου φαίνεται έχει και αυξημένο παράσιτο.

τελικά σε τι πραγματική ανάλυση τραβάει το κινητό; (μάλλον 720p)

 

έβαζα-έβγαζα τόσες φορές όλες τις roms.

2 φορές όμως ενώ έκανα update OTA στην τελευταία Lite, το κινητό πέταξε error και αναγκάστηκα να το φλασάρω γιατί δε ξεκινούσε.

δε καταλαβαίνω γιατί το έκανε μιας και δε πείραξα τίποτα.

απλά το αναφέρω να το έχετε υπόψην μη σας συμβεί.

 

--το gps που το δοκίμασα αρκετά, με ικανοποιεί, δεν έχασε ποτέ το σήμα οπότε όλα καλά.

το εμπιστεύομαι σε αυτόν τον τομέα. ίσως θα μπορούσε να κλειδώσει δορυφόρους ταχύτερα αλλά μικρό

το κακό.

--το wifi του είναι ικανοποιητικό, κανένα παρόπονο.

--επίσης καλή και η ένταση από το ακουστικό.

 

--δε μπορείς να μετατρέψεις τις εφαρμογές χρήστη σε συστήματος, δε ξέρω το λόγο.

 

--ο αισθητήρας για τη φωτεινότητα της οθόνης δε δουλεύει,

 

@Evaggelos1

για το supersu που ανέφερες δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. κάθε φορά που άλλαζα και rom το έκανα και root και όλα ήταν οκ.

 

--η μπαταρία οπως είπατε μάλλον πέφτει γρήγορα ειδικά στην αρχή. δε μπόρεσα να βγάλω συμπέρασμα όμως διότι όπως το χρησιμοποιούσα δε μπόρεσα να καταλάβω τι γίνεται. (πολύ έντονη χρήση). γενικά όμως δε πρέπει να είναι και άσχημη.

 

οι διαστάσεις του με χαλάνε. για λίιιιιιγο δε χωράει στην τσέπη μου. δε κλείνει το φερμουαρ. λέω να το τροχίσω λίγο :lol:

 

δεν εντόπισα κανένα πρόβλημα (εκτός αυτό που ανέφερα και μάλλον λύθηκε) και πιστεύω για τα λεφτά του είναι μια πολύ καλή αγορά. ειδικά όσοι το αγοράσανε σε αυτές τις προσφορές των 40-45€ χτυπήσανε διάνα.

μεινονέκτημα που δεν έχει Led βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

@Evaggelos1

για το supersu που ανέφερες δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. κάθε φορά που άλλαζα και rom το έκανα και root και όλα ήταν οκ.

 

Με ποιο προγραμμα το κανεις root και σου δουλευει το supersu?

Link to comment
Share on other sites

ίσως προσέξατε ότι βγήκε και νέα έκδοση για την κανονική rom (και για την lite όπως έγραψα)

Δώσε κανένα link ....Που τίς βρίσκεις τις καινούργιες????

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις που μπορω να βρω stock ή custom rom για το elite 4;

 

Γραφεις σε λάθος θέμα.

Τέλος πάντων,...Δοκίμασε απο εδω http://www.leagoo.com.my/support/downloads/

Link to comment
Share on other sites

Γραφεις σε λάθος θέμα.

Τέλος πάντων,...Δοκίμασε απο εδω http://www.leagoo.com.my/support/downloads/

 

Το ξερω και συγνωμη αλλα δεν βρηκα κατι στο φορουμ για το 4 ενα τοπικ μονο και αυτο μονο αυτος που το ανοιξε ειχε γραψει.Ευχαριστω και παλι.

Knowledge is Power
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω και συγνωμη αλλα δεν βρηκα κατι στο φορουμ για το 4 ενα τοπικ μονο και αυτο μονο αυτος που το ανοιξε ειχε γραψει.Ευχαριστω και παλι.

 

Πως να βρεις φιλε μου? Αφου ο καθενας γραφει οπου τον βολευει!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Δώσε κανένα link ....Που τίς βρίσκεις τις καινούργιες????

 

μου τις εμφάνισε στο κινητό να κάνω update.

δε χρειάστηκε να ψαξω.

 

τώρα όμως έχω άλλο πρόβλημα.

με καλούν ή καλώ εγώ και ξεκινάει με ανοιχτή ακρόαση.

το κουμπάκι όμως δεν είναι πατημένο της ανοιχτής.

οπότε αναγκάζομαι να το πατήσω μια φορά για να μπει σε mode ανοιχτής, χωρίς να κάνει κάτι εννοείται και να το πατήσω και 2η για να βγει από ανοιχτη.

δοκιμάζω και κάνω διάφορες κλήσεις και μου το κάνει 9/10.

δε μας τα λες καλά leagoo. όλο προβλήματα ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επανήλθα πάλι.

βασικά περισσότερο χρόνο έχω αφιερώσει στους πειραματισμούς παρά στην πραγματική χρήση με αυτό το κινητό.

ξαναέβαλα τη rom και το πρόβλημα λύθηκε. δε μου το ξαναέκανε.

πιθανόν το πρόβλημα να το δημιούργησε η εφαρμογή BlackPlayer Music Player, διότι εμφανίστηκε τη μέρα που έκανα το Install. μπορεί και όχι ποιος ξέρει.

 

η μπαταρία μου φαίνεται καλή. αλλά νομίζω ότι με τη χρήση πέφτει γρήγορα.

 

επίσης χθες με τρόμαξε πάλι.

εκεί που σερφαρα μου πετούσε μερικές φορές το μήνυμα (welcome vodafone) που εμφανίζεται μόλις περάσεις το pin στη sim. ώσπου μου πετάει κι ένα... δεν πάρχει sim/ εισάγετε τη sim , κάτι τέτοιο τελοσπάντων και δίκτυο πάπαλα.

βγάζω-βάζω τις sim, ρεσταρτ και όλα καλά.

περίεργο, δε μου έπεσε για να πω ότι δε πατούσε κάτι καλά.

ελπίζω να μη το ξανακάνει. αλλά το έχω πάρει λίγο από φόβο.

Link to comment
Share on other sites

νέο πρόβλημα που εμφανίστηκε πριν 3-4 μέρες.

έκανα Install πάλι τη rom αλλά δεν έγινε τίποτα. οπότε θέμα hardware. :!:

και η εμπειρία μου λέει ότι αν κάτι αρχίσει να μη δουλεύει σωστά στα ηλεκτρονικά, αργά ή γρήγορα χειροτερεύει.

 

υπάρχουν στιγμές που το touch κάνει ό,τι θέλει.

πατάω το μεσαίο κουμπί πατιέται το αριστερό. ό,τι και να πατάω πατιέται το αριστερό.

πάω να πατήσω μια επιλογή σε ένα app, ό,τι και να πατήσω πατιέται μια συγκεκριμένη επιλογή.

πατάω το κουμπί να κλείσει η οθόνη, το ξαναπατάω να ανοίξει και το touch δουλεύει σωστά.

1/10 μπορεί να μη δουλέψει οπότε το ξανακάνω.

 

δε μου το κάνει συχνά αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα χειροτερέψει.

δε μου έχει πέσει, δε μου έχει πέσει νερό.

 

βρήκα αυτό και λέω να το πάρω και να το αλλάξω.

λογικά η οθόνη θα φταίει ε?

αυτό που φοβάμαι:

θα είναι εύκολο να αλλαχτεί ή θα το καταστρέψω τελείως; βλέπω δίνει και κάτι κατσαβίδια, βεντούζα.....

υπάρχει περίπτωση η οθόνη να είναι καμια μάπα 800*480? λέει ότι είναι Original αλλα κι εγώ μπορώ να λέω ό,τι θέλω.

 

επειδή κάποιοι ίσως πουν τι κάθομαι και ασχολούμαι και καλύτερα να πάρω άλλο κινητό.

απλά το κάνω για το χαβαλέ να ασχολούμαι. μικρό το κόστος εξάλλου οπότε μπορώ να πειραματιστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...