Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λίγες σελίδες πιο πίσω είχα ποστάρει ένα προσωπικό λινκ: http://briefcase.pathfinder.gr/view/Alexkass

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GISMO_01 (27 Απρ. 2004 , 22:36)

 

h timh skeths suskeyeis apo katasthma tis VODAFONE einai 417 eyro alla exei ena elatoma den mporeis na kaneis apo8ikeysi to video ayti tin enimerosi exo ta leme

 

 

:) Eπισημασμενο θεμα :)

Nokia 6230 {επίσημο thread} :) :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο μαγαζί στη Στουρνάρη στο δεξί σου χέρι μετά τον Παπασωτηρίου (δεν θυμάμαι το όνομα). Δεν ξέρω όμως αν λειτουργεί με τα mp3 σαν ringtones
Link to comment
Share on other sites

Από μια σχετική έρευνα η καλύτερη ΜMC 256 απόλυτα συμβατή και ταχύτατη είναι η ATP. H συγκεκριμένη εταιρεία βγάζει μνήμες 512 και 1GB. Μάλιστα η 512 παίζει κανονικά και με τα mp3 σαν ringtones. Aν ξέρει κανείς που θα τη βρούμε ας ενημερώσει
Link to comment
Share on other sites

Καμιά 512ΜΒ κάρτα έχει δοκιμάσει κανένας; 256 έχει δοκιμαστεί και αν θυμάμαι καλά παίζει. Αν θέλει κάποιος με 6230 να δοκιμάσει την 512άρα μου ας μου στείλει pm.
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι πολυ για το κινητο και μαλλον θα αποτελεσει την επομενη αγορα μου θα ηθελα καποιος αν γινεται να μου πει τα μειονεκτηματα του κινητου επειδη ειναι λιγο δυσκολο να διαβαζω 52 σελιδες..ακουσα για παραδειγμα οτι δεν μπορεις να αποθηκευεις τα βιντεο που τραβας..οι υπερυθρες και το μπλε δοντι ειναι ανοιχτα τελικα?? ευχαριστω και συγγνωμη για την οποια ταλαιπωρια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασα κι εγώ, η ALPHA COPY Συγγρού είχε απόθεμα σήμερα και μάλιστα αναβαθμισμένο v3.15 με ημερομηνία κατασκευής πρίν από 15 μέρες...(Ουγγαρία)!! Πήρα και το καλωδιάκι DKU-2 (36euro) το οποίο μεταφέρει ταχύτατα τα mp3 μέσω του Nokia PC Suite 6.1 το οποίο κατέβασα, είναι 23 mb...(το PC Suite 5.8 που είχε το cd δεν λειτούργησε σωστά).

 

Πρέπει να σας πώ ότι τα bugs που έχουν προαναφερθεί από τα παιδιά που το πρωτοπήραν, σε εμένα δεν παρουσιάστηκαν !!!! Δηλαδή ούτε το πρόβλημα με τις ομάδες, ούτε ανάγκη επαναρύθμισης της ώρας μετά από φόρτιση ή αφαίρεση της μπαταρίας.

 

Εντυπωσεις : Καλή οθόνη για τα δεδομένα της ΝΟΚΙΑ (μέτρια αν τη συγκρίνουμε με την οθόνη του Sharp GX30 ή Motorola V600, τυχαίνει να τα έχουν 2 φίλοι μου), πολύ καλές οι φωτογραφίες (όπως φαίνονται μετά την μεταφορά στο pc) αρκεί να προσεχτεί ο φωτισμός, άριστος ήχος , άριστη εργονομία , μιά χαρά είναι το τζόιστικ (και με είχατε φοβίσει...), και γενικά είναι το πιό "στιβαρό " από τα πλαστικά κινητά που έχει παρουσιάσει η ΝΟΚΙΑ μέχρι τώρα.

 

 

Θα ήθελα να ανακεφαλαιώσει κάποιος τις μέχρι τώρα συμβατές μνήμες που έχουν προαναφερθεί, τιμές και από πού τις αγοράζουμε...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

άντε καλορίζικο και σε σένα. οι ομάδες συνήθως παρουσιάζονται μετά τον συγχρονισμό αλλά ίσως επειδή έχεις την 3.15 να είσαι οκ :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mik3 (28 Απρ. 2004 , 15:33)

 

Το μπλε δόντι και οι υπέρυθρες είναι ανοικτά. Το μόνο μειονέκτιμα είναι η σχετικά μικρή οθόνη.

 

τα βιντεο αποθηκευονται κανονικα?? καπου ειχε παρει το ματι μου οτι δε γινοταν κανονικη αποθηκευση..καποιο σχολιο πανω σε αυτο??
Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς βρε συ? μάλλον για το πρόβλημα του 6220 θα μιλάς :)

 

το 6230 είναι απίστευτα γρήγορα :)

 

αποθηκεύει βίντεο και στην κάρτα και στο κινητό :)

 

μπορείς να διαβάσεις τις τελευταίες 28 περίπου σελίδες και θα τα μάθεις όλα για το κινητό.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος biller (28 Απρ. 2004 , 15:44)

 

Παιδιά το αγόρασα κι εγώ, η ALPHA COPY Συγγρού είχε απόθεμα σήμερα και μάλιστα αναβαθμισμένο v3.15 με ημερομηνία κατασκευής πρίν από 15 μέρες...(Ουγγαρία)!! Πήρα και το καλωδιάκι DKU-2 (36euro) το οποίο μεταφέρει ταχύτατα τα mp3 μέσω του Nokia PC Suite 6.1 το οποίο κατέβασα, είναι 23 mb...(το PC Suite 5.8 που είχε το cd δεν λειτούργησε σωστά).

 

Πρέπει να σας πώ ότι τα bugs που έχουν προαναφερθεί από τα παιδιά που το πρωτοπήραν, σε εμένα δεν παρουσιάστηκαν !!!! Δηλαδή ούτε το πρόβλημα με τις ομάδες, ούτε ανάγκη επαναρύθμισης της ώρας μετά από φόρτιση ή αφαίρεση της μπαταρίας.

 

Εντυπωσεις : Καλή οθόνη για τα δεδομένα της ΝΟΚΙΑ (μέτρια αν τη συγκρίνουμε με την οθόνη του Sharp GX30 ή Motorola V600, τυχαίνει να τα έχουν 2 φίλοι μου), πολύ καλές οι φωτογραφίες (όπως φαίνονται μετά την μεταφορά στο pc) αρκεί να προσεχτεί ο φωτισμός, άριστος ήχος , άριστη εργονομία , μιά χαρά είναι το τζόιστικ (και με είχατε φοβίσει...), και γενικά είναι το πιό "στιβαρό " από τα πλαστικά κινητά που έχει παρουσιάσει η ΝΟΚΙΑ μέχρι τώρα.

 

 

Θα ήθελα να ανακεφαλαιώσει κάποιος τις μέχρι τώρα συμβατές μνήμες που έχουν προαναφερθεί, τιμές και από πού τις αγοράζουμε...

 

 

telika to kinhto se ti timh brisketai?

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι η τιμή είναι 390±10 ευρώ σε κάθε μαγαζί. ας μην μείνουμε σε αυτά.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγηλα σημερα απο το Πλαισιο.Επειδη ειμαι Κορινθο τους ειπα να μου το στειλουν με κουριερ.Βεβαια μου ειπε το παιδι απο το Πλαισιο οτι δεν εχουν κομματια και περιμενουν να λαβουν.Ποτε περιπου θα φερουν νεα παρτιδα απο 6230 ξερετε????Το θελω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (28 Απρ. 2004 , 20:28)

 

Παιδια σήμερα αγόρασα από Γερμανό μια ΜΜC SanDisk 128ΜΒ, 57 Ευρώ....Πιστεύω να είναι καλή η τιμή.... :whistle:

 

Πιστεύω πως η 256 ΜΒ takems (απίστευτα γρήγορη και χωρις πρόβλημα) στα 83 ευρώ τελική τιμή από Cosmodata είναι ακόμα καλύτερη περίπτωση ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...