Jump to content

Karaoke ΑΠΑΝΤΑ


niknik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και γινεται ολο και περισσοτερο και στην Ελλαδα μοδα, θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας για τις διαφορες συσκευες που κυκλοφορουν και διαφημιζονται στην τηλεοραση? Η' οτιδηποτε αλλο γνωριζετε για PS2, DVD (οπως Κοκκινου) ή αλλη συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος niknik (15 Δεκ. 2004 , 22:31)

 

Μιας και γινεται ολο και περισσοτερο και στην Ελλαδα μοδα, θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας για τις διαφορες συσκευες που κυκλοφορουν και διαφημιζονται στην τηλεοραση? Η' οτιδηποτε αλλο γνωριζετε για PS2, DVD (οπως Κοκκινου) ή αλλη συσκευη.

 

το karaoke πιστεύω είναι μια πολύ καλή συσκευή αρκεί να έχεις φωνή!!! :D . στο ps2 κυκλοφορεί το sing star 2 με η χωρίς μικρόφωνο. έχει 30 τραγούδια (όλα ξένα φυσικά)τώρα αυτό τις κόκκινου είναι για άλλη συσκευή ποθ δεν γνωριζω! :o
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει μια καινούρια συσκευή karaoke από την AS.Έχει μέσα και ελληνικά τραγούδια.Κοστίζει γύρω στα 100 ευρώ.Μια απορία έχω μόνο. Πως βρίσκεις αυτά τα cd που έχουν μόνο τη μουσική των τραγουδιών; Υπάρχουν στο εμπόριο;..
Link to comment
Share on other sites

σκετα λιγο δυσκολο να τα βρεις ! ειναι ειδικά cds. η αν τα κανεις επεξεργασία και βγάλεις τον ήχο του τραγουδιστή. αλλα νομίζω πως δεν θα δουλεψει γιατί οι εταιρίες έχουν κάνει συμφωνίες για τα τραγούδια που θα χρησιμοποιηθούν. τώρα έβγαλε η heaven 3 dvds με την Κόκκινου την Βανδή και τον Μαζονακη που το συνδεεις στο στερεοφωνικο η στο dvd player ;)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (20 Δεκ. 2004 , 14:09)

 

Exω την σειρά με τα Ελληνικά του Νάκα και πουλάω το κάθε dvd προς 6€.

 

 

Τι τραγούδια περιέχει;

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Aπο 60'ς,70'ς, έως και καινούργια κομμάτια. Επίσης απο λαικά έως και έντεχνο. Άψογες ενορχηστρώσεις, πραγματικά καταπληκτική διασκέδαση. Μαζεύωνται πολλοί συγγενείς και φίλοι στο σπίτι και τραγουδάμε. Χρειάζεται φυσικά να έχεις και μια μικροφωνική(1 η 2 μικρόφωνα) και ενισχυτή και καλά ηχεία ωστε να έχεις την αίσθηση οτι βρήσκεσαι σε στούντιο κλπ. Την "ψωνίζεις" κανονικά δηλαδή.:)
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

 

- Έχει τους στίχους και να σου λέει που πρέπει να πεις τι;;;

- Αν ισχύει το παραπάνω, παίζει στο DVD και εσύ βλέπεις από την TV;;;

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (22 Δεκ. 2004 , 14:33)

 

Aπο 60'ς,70'ς, έως και καινούργια κομμάτια. Επίσης απο λαικά έως και έντεχνο. Άψογες ενορχηστρώσεις, πραγματικά καταπληκτική διασκέδαση. Μαζεύωνται πολλοί συγγενείς και φίλοι στο σπίτι και τραγουδάμε. Χρειάζεται φυσικά να έχεις και μια μικροφωνική(1 η 2 μικρόφωνα) και ενισχυτή και καλά ηχεία ωστε να έχεις την αίσθηση οτι βρήσκεσαι σε στούντιο κλπ. Την "ψωνίζεις" κανονικά δηλαδή.:)

 

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xrhstos (24 Δεκ. 2004 , 17:05)

 

Σε παρακαλώ μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

 

- Έχει τους στίχους και να σου λέει που πρέπει να πεις τι;;;

- Αν ισχύει το παραπάνω, παίζει στο DVD και εσύ βλέπεις από την TV;;;

 

Aκριβώς. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (20 Δεκ. 2004 , 14:09)

 

Exω την σειρά με τα Ελληνικά του Νάκα και πουλάω το κάθε dvd προς 6€.

 

 

SakisPlayer έχεις pm...

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...