Jump to content

Πρόβλημα με usb--ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!


george0808
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, πριν λιγες μερες ενω πηγα να μεταφερω κατι στο usb μου σταματησε να λειτουργει και απο τοτε μου βγαζει το μηνυμα οτι ο ειναι κατεστραμενο. το δοκιμασα και σε αλλον υπολογιστη αλλα τιποτα. ουτε σε linux το αναγνωριζει.Μηπως υπαρχει καποιος τροπος να ανακτησω τα αρχεια μου? δοκιμασα με το recuba αλλα μου τα βγαζει μπερδεμενα και δεν ξερω αν ειναι ολα. γινεται με καποιο προγραμμα να μου τα επαναφερει οπως ηταν σε φακελους? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πριν λιγες μερες ενω πηγα να μεταφερω κατι στο usb μου σταματησε να λειτουργει και απο τοτε μου βγαζει το μηνυμα οτι ο ειναι κατεστραμενο. το δοκιμασα και σε αλλον υπολογιστη αλλα τιποτα. ουτε σε linux το αναγνωριζει.Μηπως υπαρχει καποιος τροπος να ανακτησω τα αρχεια μου? δοκιμασα με το recuba αλλα μου τα βγαζει μπερδεμενα και δεν ξερω αν ειναι ολα. γινεται με καποιο προγραμμα να μου τα επαναφερει οπως ηταν σε φακελους? ευχαριστώ

 

Στειλε μας ενα screenshot απο το μηνυμα που σου βγαζει.

...The quieter you become the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου βγάζει συνέχεια. Και το recuba δεν βρήκε όλα τα αρχεία

 

Για να σωσεις αρχεια που εχεις χασει χρησιμοποιησε αυτο: http://www.powerdatarecovery.com/download.html

Ειναι κατα την γνωμη μου το καλυτερο

Σχετικα με το προβλημα αυτο δεν μου ερχετε κατι, κατεβασε το mini tool partition wizard και δες μηπως πηραχτικε κατι

...The quieter you become the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Ἔχεις μήνυμα

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...