Jump to content

Aναζητηση κινητου για video κλησεις


XronisRR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,

 

Ψαχνω για κινητο που η χρηση του θα ειναι για video κλησεις οποτε θελουμε καλη μπροστινη καμερα.

Υπαρχει κατι εως 150€ απο Ελλαδα?

Edit:Και σε μεταχειρισμενο θα κοιταγα,δεν ξερω αν στο site υπαρχουν αγγελιες.

Edited by XronisRR
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Ψαχνω για κινητο που η χρηση του θα ειναι για video κλησεις οποτε θελουμε καλη μπροστινη καμερα.

Υπαρχει κατι εως 150€ απο Ελλαδα?

Edit:Και σε μεταχειρισμενο θα κοιταγα,δεν ξερω αν στο site υπαρχουν αγγελιες.

 

Video κλήσεις μέσω κάποιου προγράμματος viber,skype κλπ ή μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας;

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Video κλήσεις μέσω κάποιου προγράμματος viber,skype κλπ ή μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας;

 

Μεσω προγραμματος viber η skype.

Link to comment
Share on other sites

Video κλήσεις μέσω κάποιου προγράμματος viber,skype κλπ ή μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας;

συγνωμη για την παρέμβαση , γίνεται μέσω δικτυου κινητης τηλεφωνιας? ποια τηλεφωνα το κανουν ? [συνοπτικα , μην χαλαω και το τοπικ του συνφορουμιτη]

Ευχαριστω ,συγνωμη και παλι

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Μέσω δικτύου ολα τα samsung αγορινα και μονο..Νομιζω και τα xiaomi αλλα δεν είμαι πολυ βέβαιος, θα δοκιμασω ενα τη Τετάρτη. Σιγουρο αυτο με τα σαμυ,ειναι η πεθερα μου κωφη και τη χρησιμοποιώ αρκετα.Συγνωμη στο φιλο που ανοιξε το τοπικ για τη παρεμβαση :)
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την παρέμβαση , γίνεται μέσω δικτυου κινητης τηλεφωνιας? ποια τηλεφωνα το κανουν ? [συνοπτικα , μην χαλαω και το τοπικ του συνφορουμιτη]

Ευχαριστω ,συγνωμη και παλι

 

Από Samsung κοιτάς σε android. Όλα τα δίκτυα το προσφέρουν χωρίς παραπάνω χρέωση νομίζω.

 

Τώρα αν είναι μόνο για video κλήσεις θα έλεγα το 730.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την παρέμβαση , γίνεται μέσω δικτυου κινητης τηλεφωνιας? ποια τηλεφωνα το κανουν ?

 

Ναι γίνεται σε κινητά samsung σίγουρα είμαι κάτοχος Galaxy S4 , αφαιρούνται από τα δωρεάν λεπτά του πακέτου που έχεις δηλαδή η χρέωση είναι σαν να κάνεις απλή κλήση.

Πρέπει να έχεις κάλυψη 3G εσύ και ο άλλος που θα κάνεις βίντεο κλήση και βεβαία να το υποστηρίζει και η άλλη συσκευή που θα καλέσεις.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις..!

Εχω LG και δεν υποστηριζει... φιλε Da_rudakos δοκιμασε εαν μπορεσεις και πες μας !

Ευχαριστω κ παλι παιδια !

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Από Samsung κοιτάς σε android. Όλα τα δίκτυα το προσφέρουν χωρίς παραπάνω χρέωση νομίζω.

 

Τώρα αν είναι μόνο για video κλήσεις θα έλεγα το 730.

 

Lumia 930 ειναι εκτος budget..

Link to comment
Share on other sites

730 είπα. Όχι 930. Το οποίο 730 έχεις 5αρα κάμερα.

 

Αξιζει το 20ρικο στα 170?Σε android να φανταστω δεν υπαρχει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...