Jump to content

Destinator 3


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε παιδιά πολύ καθυστέρηση αυτό το site της ngi...με 1.4kb πως να κατεβάσεις 11mb?....ήμαρτον.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρε παιδιά πολύ καθυστέρηση αυτό το site της ngi...με 1.4kb πως να κατεβάσεις 11mb?....ήμαρτον.

 

Με τσιγκλάτε με τσιγκλάτε, θα το ξαναπώ...

Αποδεικνύουν τον σεβασμό και την άποψη που τρέφουν για; τους πελάτες τους....

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

isos ime out of topic ala den vrisko kati alo!

 

skeftome na agoraso apo exoteriko to mio 168 me win aglika vevea.

ayto pu thelo na rotiso ine an mporo na ta metatrepso se elinika gia na valo ke to destinator3 apo ngi??? (estila email stin ngi ke mu apantisan oti an to paro apo eki to mio 168 mporun na metatrepsun se elinika ta win, ala vevea i timi pu mu dinun ine kata 200 euro perisotera )

please help?

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

isos ime out of topic ala den vrisko kati alo!

 

skeftome na agoraso apo exoteriko to mio 168 me win aglika vevea.

ayto pu thelo na rotiso ine an mporo na ta metatrepso se elinika gia na valo ke to destinator3 apo ngi??? (estila email stin ngi ke mu apantisan oti an to paro apo eki to mio 168 mporun na metatrepsun se elinika ta win, ala vevea i timi pu mu dinun ine kata 200 euro perisotera )

please help?

 

Όπως και στο PC σου μπορείς να εγκαταστήσεις σε αγγλικά windows ελληνικό software, μπορείς και στο PPC σου, άρα μπορείς να βάλεις και το destinator χωρίς να κάνεις τα windows σου ελληνικά.

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και στο PC σου μπορείς να εγκαταστήσεις σε αγγλικά windows ελληνικό software, μπορείς και στο PPC σου, άρα μπορείς να βάλεις και το destinator χωρίς να κάνεις τα windows σου ελληνικά.

 

katarhin efharisto poli!

ala den to egrapsa ego sosta malon!!

to gnorizo ayto pu mu grafis apla protimo ta win na ine elinika, mporo omos na ta metatrepso??

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

katarhin efharisto poli!

ala den to egrapsa ego sosta malon!!

to gnorizo ayto pu mu grafis apla protimo ta win na ine elinika, mporo omos na ta metatrepso??

 

Αυτό είναι άλλο πράγμα. Νομίζω πως όχι, ή τουλάχιστον όσι τόσο εύκολα όπως θα ήταν άμα είχες απευθείας το ελληνικό. Απ' όσο ξέρω δεν μπορείς απλά να αλλάξεις σε ελληνική rom. Παρόλ' αυτό όμως νομίζω ότι μπορείς να εγκαταστήσεις επάνω άλλη ver των windows mobile αλλά άμα κάνεις hard reset θα σε πηγαίνει στην αρχική, εκτώς και αν σπάσεις την ROM, κάτι που νομίζω ότι δεν είναι ενδεδειγμένο. Δεν γνωρίζω την απάντηση σε αυτό που ρωτάς, αλλά ένας γνωστός μου που το πήρε από έξω, έκανε κάποιες μετατροπές για να μπορεί να έχει ελληνικό πληκτρολόγιο, αλλά τα windows τα ίδια δεν τα άλλαξε.

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

efharisto ke pali file vdimos, tha perimeno apantisi apo ngi mipos ke me diafotisune!

παιδιά όποις έχει τη καλοσύνη να ανεβάσει τη καινούργια έκδοση των χαρτών σε κάποιο site με νορμάλ τουλάχιστον ταχύτητες θα του ήμουν υπόχρεος διότι τα 1.2kb (ολόκληρα παρακαλώ) της ngi είναι ανυπόφορα.Ευχαριστώ

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Liga logia gia ton ellhniko xarti pou anebhke sto site ths NGI

 

H prwth entypwsh pou mou dimioyrghthike einai oti se syndiamo me to patsaki ginete poli poio statherh san efarmogh (den eida to gnwsto skasimo sto telos ths diadromhs ) exw thn entypwsh omws oti exakolouthei na exei ena mikro lag ths taxews twn 2 seconds !

Oi diadromes apo enan proxeiro elegxo exoun veltiwthei pros to kalitero

 

To test synexizete tha epanelthw me prisoteres leptomereies meta to Pasxa

 

Kalh Anastash se olous mas!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλο Πάσχα σε ολους.Αποφάσισα να πάρω και εγω το πακέτο του Destinator3 με το gps.Δυστυχώς ατύχησα και δεν θα εχω την ευκαιρία να το δοκιμάσω αυτες τις μέρες που θα φύγω απο Αθήνα :(

Θα σας εξηγήσω τι πρόβλημα παρουσιάστηκε μήπως κάποιος απο εσας ξέρει η

μπορεί να υποψιαστεί κάτι.

Κατ αρχας εχω το IPAQ 2210 PDA. Πήρα λοιπόν χθες το PDA μου και πήγα στην NGI. O κύριος που ηταν εκεί ηταν εξυπηρετικότατος, εγκατέστησε το πρόγραμμα στην κύρια μνήμη του μηχανήματος και αφησε τους χάρτες στην SD κάρτα. Βγήκαμε λοιπόν εξω για να το δοκιμάσουμε. Ειδε αμέσως τους δορυφόρους και ολα καλα μέχρις οτου ζητήσαμε να μας βγάλει μια τυχαία διαδρομή. Τότε ξαφνικά εβγαλε μήνυμα οτι δεν βρίσκει το Bluetooth gps.

Κάναμε το ιδιο 5 φορές και το αποτέλεσμα ηταν το ιδιο.Απο οτι μου ειπε λοιπόν αυτος ο κύριος ειναι ενα γωωστό πρόβλημα που εχει το συγκεκριμένο μοντέλο με το συγκεκριμένο πρόγραμμα, και οπως καταλαβαίνετε εφυγα με αδεια χέρια :( :( :( και απογοητευμένος :wacko:

Ελπίζω οτι κάποιος απο εσας τους experts θα εχει κάποια λύση.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλο Πάσχα σε ολους.Αποφάσισα να πάρω και εγω το πακέτο του Destinator3 με το gps.Δυστυχώς ατύχησα και δεν θα εχω την ευκαιρία να το δοκιμάσω αυτες τις μέρες που θα φύγω απο Αθήνα :(

Θα σας εξηγήσω τι πρόβλημα παρουσιάστηκε μήπως κάποιος απο εσας ξέρει η

μπορεί να υποψιαστεί κάτι.

Κατ αρχας εχω το IPAQ 2210 PDA. Πήρα λοιπόν χθες το PDA μου και πήγα στην NGI. O κύριος που ηταν εκεί ηταν εξυπηρετικότατος, εγκατέστησε το πρόγραμμα στην κύρια μνήμη του μηχανήματος και αφησε τους χάρτες στην SD κάρτα. Βγήκαμε λοιπόν εξω για να το δοκιμάσουμε. Ειδε αμέσως τους δορυφόρους και ολα καλα μέχρις οτου ζητήσαμε να μας βγάλει μια τυχαία διαδρομή. Τότε ξαφνικά εβγαλε μήνυμα οτι δεν βρίσκει το Bluetooth gps.

Κάναμε το ιδιο 5 φορές και το αποτέλεσμα ηταν το ιδιο.Απο οτι μου ειπε λοιπόν αυτος ο κύριος ειναι ενα γωωστό πρόβλημα που εχει το συγκεκριμένο μοντέλο με το συγκεκριμένο πρόγραμμα, και οπως καταλαβαίνετε εφυγα με αδεια χέρια :( :( :( και απογοητευμένος :wacko:

Ελπίζω οτι κάποιος απο εσας τους experts θα εχει κάποια λύση.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Πάνος

Δοκίμασε αντί για SD να χρησιμοποιήσεις CF. Υπάρχει γενικώς θέμα με το access στην SD για το 2210 (το είχα και εγώ).

Link to comment
Share on other sites

Liga logia gia ton ellhniko xarti pou anebhke sto site ths NGI

 

H prwth entypwsh pou mou dimioyrghthike einai oti se syndiamo me to patsaki ginete poli poio statherh san efarmogh (den eida to gnwsto skasimo sto telos ths diadromhs ) exw thn entypwsh omws oti exakolouthei na exei ena mikro lag ths taxews twn 2 seconds !

Oi diadromes apo enan proxeiro elegxo exoun veltiwthei pros to kalitero

 

To test synexizete tha epanelthw me prisoteres leptomereies meta to Pasxa

 

Kalh Anastash se olous mas!

 

Όντως η απόκριση είναι καλύτερη (αυτό το "σκάσιμο που αναφέρεις βέβαια ποτέ δεν μου το πέταξε, ούτε παλιότερα) Οι δρόμοι περισσότεροι και οι διαδρομές καλύτερες. Αυτό το συνεχές μέσα έξω στις εθνικές έπαψε, αλλά.... που το πέταξε στην κηφισίας στο ύψος του κρεπιλατείου!!! (Πολυδρόσου)

 

Κάποιες βασικές διορθώσεις βέβαια δεν έγιναν, όπως επίσης.... Ρε παιδιά.. έχει τον παράδρομο μετά την γέφυρα Ρίου που χρησιμοποιούν μόνο το προσωπικό της γέφυρας και δεν έχει τον κανονικό δρόμο που στρίβει στην Ναύπακτο!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

 

Α και νομίζω (χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος γιατί το έβαλα και έφυγα) ότι δεν δουλεύουν σωστά οι αποφυγές....

Δηλδή ενώ έχω αποφυγή δακτυλίου, τον χρησιμοποιεί εκτώς και άν πάω και τον ενεργοποιήσω και τον ξαναπενεργοποιήσω. Αυτό βέβαια έγινε μόνο μία φορά και ίσως είναι δικο μου σφάλμα....

 

Καλή ανάσταση!!!

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ...υπαρχει καποιος τροπος στο destinator να μην μου "τρωει" τη μνημη γιατι πετα απο καμποση ωρα πλοηγησης δεν εχω αλλη μνημη(qtek s100) και κολαει το destinator ;;

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΄΄

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι στο τελευταίο update των χαρτών, ενώ όλες οι άλλες ομάδες αποφυγών βγήκαν σωστές, τα toll roads μου βγαίνουν με κουτάκια αντί για χαρακτήρες. Αυτό δεν μου είχε συμβεί στην προηγούμενη αναβάθμιση. Το έπαθε κανένας άλλος; Καμιά λύση αν βρήκατε;

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ΕΧΩ καποιο παρομοιο προβλημα.

Αναβαθμισα τους καινουργιους χαρτες και οταν μπαινω στο προγραμμα μου τα βγαζει ΟΛΑ με "κινεζικα".

Τι γινεται βρε παιδια??? Ξερει κανεις?? :-(

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ΕΧΩ καποιο παρομοιο προβλημα.

Αναβαθμισα τους καινουργιους χαρτες και οταν μπαινω στο προγραμμα μου τα βγαζει ΟΛΑ με "κινεζικα".

Τι γινεται βρε παιδια??? Ξερει κανεις??

 

ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ....

ΑΠΟ ΤΗΝ NGI ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ΕΧΩ καποιο παρομοιο προβλημα.

Αναβαθμισα τους καινουργιους χαρτες και οταν μπαινω στο προγραμμα μου τα βγαζει ΟΛΑ με "κινεζικα".

Τι γινεται βρε παιδια??? Ξερει κανεις?? :-(

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

 

 

Trexte to patchaki (DestinatorMain3.0.75_108.CAB) kai tha lythei to problhma ...

Link to comment
Share on other sites

Trexte to patchaki (DestinatorMain3.0.75_108.CAB) kai tha lythei to problhma ...

 

Εννοείς να ΞΑΝΑτρέξουμε το patch; :wacko:

Το είχα τρέξει στην προηγούμενη αναβάθμιση... (που να το ξαναμεταφέρεις τώρα στην κανονική μνήμη :mad: )

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να ΞΑΝΑτρέξουμε το patch; :wacko:

Το είχα τρέξει στην προηγούμενη αναβάθμιση... (που να το ξαναμεταφέρεις τώρα στην κανονική μνήμη :mad: )

 

An theleis na sou doulepsei mono etsi tha to kaneis ...

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι στο τελευταίο update των χαρτών, ενώ όλες οι άλλες ομάδες αποφυγών βγήκαν σωστές, τα toll roads μου βγαίνουν με κουτάκια αντί για χαρακτήρες. Αυτό δεν μου είχε συμβεί στην προηγούμενη αναβάθμιση. Το έπαθε κανένας άλλος; Καμιά λύση αν βρήκατε;

 

 

και εγω εχω το ιδιο προβλημα :!:

Link to comment
Share on other sites

An theleis na sou doulepsei mono etsi tha to kaneis ...

 

 

δυστυχως το ξαναετρεξα αλλα τα "κινεζικα" στο αποφυγη toll roads εξακολουθουν να παραμενουν.

κανενας απο την ngi θα μπορουσε να βοηθησει???

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το ξαναετρεξα αλλα τα "κινεζικα" στο αποφυγη toll roads εξακολουθουν να παραμενουν.

κανενας απο την ngi θα μπορουσε να βοηθησει???

 

Αυτό είπα και εγώ εξ αρχής, αλλά η απαντηση παρέμεινε το να ξανατρεξω το patch. Δηλαδή σε ολους τους υπόλοιπους δουλεύουν σωστά τα Toll roads;

:wacko:

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...