Jump to content

myphone POLL: Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;  

868 members have voted

  1. 1. Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;

    • Έως 100 ΜΒ δεδομένων
    • Από 101 - 200 ΜΒ δεδομένων
    • Από 201 - 500 ΜΒ δεδομένων
    • Από 501 - 1023 ΜΒ δεδομένων
    • Από 1 - 3 GB δεδομένων
    • Απεριόριστο (από 3 GB και άνω)
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
    • Δεν έχω πακέτο δεδομένων


Recommended Posts

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης δεν γνωρίζω αν υπάρχει αλλά από την στιγμή που είναι κανονικά απεριόριστα δεν έχει νόημα. Στην Ελλάδα δυστυχώς ακόμα κοιτάνε πως να κοροϊδέψουν και να τα αρπάξουν χωρίς καμιά επένδυση. Αλλά αυτό είναι γενικά το κακό μας!!! ελπίζω κάποτε να αλλάξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κοιτα επειδη μενω και δουλευω εδω στην Ελβετια, μπορω να σου πω οτι δεν ειναι ακριβως η εικονα που εχεις στο μυαλο σου.

Το τσουχτερό αναφέρονταν σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

 

Και εσυ δουλευεις εκει και ο φιλος μου δουλευει εκει στην IATA και παιρνει καθαρα 6000 Φραγκα. Δηλαδη πλεον με την ισοτιμια

ευρω φραγκου γυρω στα 5500 ; Ενας απλως υπαλληλος στην ΙΑΤΑ που σηκωνει τηλεφωνα ειναι .

Δεν ξερω τι δουλεια κανεις εσυ αλλα μισθους Ελλαδας στην Ελβετια δεν θα βρεις. Η Ελβετια ειναι ακριβη αν καπνιζεις, αν πινεις, και αν θες να εισαι καθε μερα στις pub. :) Κατα τα αλλα απο οτι μου λεει υπαρχει αλλο επιπεδο ζωης εκει καμια σχεση με Ελλαδα.

 

Α και για τις κλησεις....εχει Απεριοριστο προς Ελλαδα ( σιγουρα και σε αλλες χωρες) και δινει μονο 40 τον μηνα !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wind W με 1,5GB, το οποίο υπερεπαρκεί, δεδομένου ότι πλέον μπορείς να συνδεθείς εύκολα σε Wi-Fi δίκτυα, τόσο σε δουλειά όσο και στο σπίτι ;) Edited by humanoid
Link to comment
Share on other sites

Wind W με 1,5GB, το οποίο υπερεπαρκεί, δεδομένου ότι πλέον μπορείς να συνδεθείς εύκολα σε Wi-Fi δίκτυα, τόσο σε δουλειά όσο και στο σπίτι ;)

 

Για εμας που δνε εχουμε στη δουλεια ομως wifi δεν φτανουν ουτε τα 3GB ...ισως οριακα !!!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...