Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από σκρουτζομάγαζο και εγώ και όλα άψογα εδώ και περίπου 20 μέρες που το έχω, οπότε απλά είναι να μη σου κάτσει ή στραβή..

Πάντως ξαναλέω φαν της Samsung αν και αγοράζω και δοκιμάζω λόγο χόμπι ότι καλή συσκευή υπάρχει σχεδόν, αλλά με το G4 βρήκα λιμάνι.

Θες ή εκπληκτικά Φωτεινή κάμερα το βράδυ, θες το απίστευτα γρήγορο multitasking(& τα 2 που ανέφερα σαφώς ανώτερα απ τα Galaxy S6 Edge και απλό που είχα), θες που όλα δουλεύουν αποβλημάτιστα και ότι ή οθόνη των 5.5 είναι καλύτερη για browsing και γενικά ίντερνετ απ τη 5.1, θες ή πολύ όμορφη αίσθηση του δέρματος πίσω που απλά καμιά σχέση δεν έχει με το φτηνιάρικο πλαστικό απομίμηση που έχουν τα note και κάπως έτσι έγινα φίλος του G4 ακόμα πιο πολύ σε σημείο να σκέφτομαι σοβαρά τυχόν plus έκδοση με το snap 820 που λένε τα έρθει φθινόπωρο.

Άσε που δουλεύουν κανονικά και λεπτομέρειες για άλλους, βασικά πράγματα για μένα όπως το direct call shortcut στη home screen,το drop down status bar να κατεβάζεις τη notification και το παρατεταμένο πάτημα των data toggles σε πάει εκεί που πρέπει να επιλέξεις 3G/GSM etc και όχι σε άσχετα μενού πραγματάκια που ή καλή μας Samsung τα θεωρεί περιττά μάλλον και τα κατάργησε απ το S6.

Τα 2 πρώτα ευτυχώς με Nova prime και beta το δεύτερο δουλεύουν αλλά.....

G4 λοιπόν σχεδόν σε όλα εκτός οθόνης ειδικά στον ήλιο, εκεί τα S6 παίζουν μπάλα σε ποιο πάνω ράφι.

Τη μέρα ή αλήθεια είναι θα ήθελα ένα S6 λόγο και μεγέθους και πιο ευκρίνειας οθόνης έξω αλλά μέχρι εκεί. Ούτε σε smoothness, ούτε σε κάμερα(ειδικά νύχτα), ούτε πόσο μάλλον σε multitasking το G4 έχει να ζηλέψει κάτι, αντιθέτως νομίζω το S6 έχει...

Αν μπορείς πες μας και για την μπαταρία γιατί είμαι έτοιμος να δώσω το s6 και να πάω σε g4. .......

Link to comment
Share on other sites

Cocous η το ψηριαζεις πολυ η τι να πω...? Παιδια αυτο β διαλογης το εχω σκεφτεί και εγω καθολου απιθανο να αγοραζουν παρτιδες "ελλατωματικες". καταρχας κατι πολυ απλο. Που δεν σας παραξενευει...? Έχετε σκεφτεί ποτε κανεις σας οτι αγοραζει. Ο αντιπρόσωπος πχ στα 100 τιμη χονδρικής και το πουλαει λιανική πχ 200ε οταν καθε μερα πέφτει το προιον1 ευρω ασταματητα και εχει και στοκαρισμενα κομματια ποιος ξερει ποσω την τρωει κανονικα? Μπαμπαδες εμπορους κανεις δεν εχει ? Καταστηματαρχες? Ποιο λογικο ειναι το β διαλογής παρα οτι διποτε αλλο

 

Μα σας λεω μου το πε ανθρωπος απο Lg

Δεν γινεται ρε παιδια να υπαρχει τετοιο χαλι σε τετοιου επιπεδου κινητα.

Και δεν ειναι ας πουμε p-oled οπως gflex που ειναι νεα τεχνολογια που και εκει δεν δικαιολογειται αλλα εχει ποσα χρονια που ασχολειται η lg με ips.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πες μας και για την μπαταρία γιατί είμαι έτοιμος να δώσω το s6 και να πάω σε g4. .......

Ή μπαταρία δυστυχώς δεν είναι το δυνατό του σημείο.

Απλά λίγο καλύτερη απ του S6,καιανάλογα βέβαια τη χρήση που του κάνει ο καθένας, καλύτερη απ του g flex 2 στα ίδια με note4f & c λίγο καλύτερη απ του note edge και χειρότερη σαφώς απ του Ζ3.

Έτσι για να έχεις μια ιδέα περίπου στο 5ωρο είσαι μικτά

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ή μπαταρία δυστυχώς δεν είναι το δυνατό του σημείο.

Απλά λίγο καλύτερη απ του S6,καιανάλογα βέβαια τη χρήση που του κάνει ο καθένας, καλύτερη απ του g flex 2 στα ίδια με note4f & c λίγο καλύτερη απ του note edge και χειρότερη σαφώς απ του Ζ3.

Έτσι για να έχεις μια ιδέα περίπου στο 5ωρο είσαι μικτά

Σε εύχαριστω με βοήθησες αρκετά μάλλον θα το χτυπήσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε εύχαριστω με βοήθησες αρκετά μάλλον θα το χτυπήσω ;)

Ή μπαταρία είναι ή τυπική μπαταρία ενός hi end smartphone. Αν είναι εκεί το κόλλημα σου μη το φοβάσαι, όπως όλα είναι πάνω κάτω εκτός Ζ3 που είναι αλλού.

Το οποίο όμως χάνει σε πολλά άλλα.

Αυτά

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ή μπαταρία είναι ή τυπική μπαταρία ενός hi end smartphone. Αν είναι εκεί το κόλλημα σου μη το φοβάσαι, όπως όλα είναι πάνω κάτω εκτός Ζ3 που είναι αλλού.

Το οποίο όμως χάνει σε πολλά άλλα.

Αυτά

Βασικα εσένα σε καλύπτει περισσοτερο διοτι ειναι πιο ικανό κατανάλωσης περιεχομένου smartphone απο μια συσκευη 5-5.1 ίντσες.:p

Εγω που εχω 4 tablet,ενα 5.5 ίντσες smartphone μου ειναι λιγότερο χρήσιμο διοτι πιο πολυ ως τηλέφωνο το χρησιμοποιώ και πιο ελαφρια ως smartphone.

 

Για αυτους τους λόγους για εσένα χάνει και το z3 και λόγο κάμερας βέβαια, διοτι σε άλλους τομείς δεν υστερεί απο φετινές ναυαρχίδες.

Βέβαιος βέβαιος παίζει ρόλο και το μικρόβιο της αλλαγής που έχουμε μεςα μας:p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εσένα σε καλύπτει περισσοτερο διοτι ειναι πιο ικανό κατανάλωσης περιεχομένου smartphone απο μια συσκευη 5-5.1 ίντσες.:p

Εγω που εχω 4 tablet,ενα 5.5 ίντσες smartphone μου ειναι λιγότερο χρήσιμο διοτι πιο πολυ ως τηλέφωνο το χρησιμοποιώ και πιο ελαφρια ως smartphone.

 

Για αυτους τους λόγους για εσένα χάνει και το z3 και λόγο κάμερας βέβαια, διοτι σε άλλους τομείς δεν υστερεί απο φετινές ναυαρχίδες.

Βέβαιος βέβαιος παίζει ρόλο και το μικρόβιο της αλλαγής που έχουμε μεςα μας:p

Alex δε μπορείς να διανοηθείς πόσα tablet Android έχω αλλάξει.

Κανένα μα κανένα δε μπόρεσε να με τραβήξει μακριά απ τα phablet.

Οι λόγοι πολλοί,βασικά έχω 5-10 sites που ρίχνω μια ματιά μέσω opera ή uc και βέβαια απ το app ειδήσεις κ καιρός της google, το FB messenger,πολύ hangout κ επίσης tapatalk. Οπότε το θεωρώ ανούσιο να κρατάω μια κορνίζα σεβαστου βάρους για μια απλή ενημέρωση που κάνω εγώ κατά τη διάρκεια της μέρας. Αν κάτι θέλει ανάλυση υπάρχει και το PC.

Το τελευταίο tablet το Samsung Tab pro 8.4 που είχα πριν λίγο καιρό μου έσπαγε τα νεύρα, όπως ξέρεις υπάρχουν εφαρμογές που δε παίρνουν αλλαγή στο μέγεθος της γραμματοσειράς.

Και πίστεψε με προτιμώ το G4 για διάβασμα γιατί απλά βασικές εφαρμογές φαίνονται καλύτερα σε αυτό πατά στην οθόνη του τιμίου κατά τα άλλα tablet.

Μιλάω για hangout, facebook, ειδήσεις κ καιρός, messenger, tapatalk και πόσα άλλα.

Απίστευτο το ξέρω αλλά δε φταίνε τόσο τα tablet όσο το Android που δυστυχώς δεν είναι optimized για μεγάλες οθόνες.

Πάρε iPad θα μου πεις, πήρα και το έδωσα για άλλους λόγους φιλοσοφίας που δε ταιριάζει με αυτά που έχω μάθει στο Android.

Οπότε πάντα με ένα καλό μεγάλο κινητό να τα έχω όλα μαζί στο τσαντάκι μου ανά πάσα στιγμή συν τηλέφωνο, συν κορυφαία κάμερα συν την οργάνωση που θέλω πάντα μαζί μου.

Τοσο καιρό ήμουν φαν των νοτε από day 1 τους που τα έλεγαν παντόφλες κορόιδευαν κι άλλα γραφικά.

Πιο παλιά ήμουν με τα κορυφαία HTC όπως το HD2 και πιο παλιά τα touch cruise ή τα 200 και 100.

Στην LG είχα απογοητευτεί μέχρι που έπιασα το G4.

Και πίστεψε με το έχω εκτιμήσει περισσότερο γιατί δεν έχει τα super duper specs και όμως πάει αέρα με Nova prime beta που είμαι τώρα.

Άσε που το καταφέρνει αυτό εντελώς μαμά, χωρίς τίποτα πείραγμα, μόνο με απενεργοποίηση λίγων εφαρμογών, πολύ λιγότερων απ τα Samsung.

Και άσε που δεν έχει και άλλοθι την ελαφριά οθόνη όπως έχει το Μ9 full HD, εδώ μιλάμε για βαριά οθόνη και όμως όλα πάνε άψογα, smoothness υπάρχει, ταχύτητα multitasking και κάμερα ή καλύτερη στο χαμηλό φως απ τα top κινητά. Δε φοράω παρωπίδες, μου αρέσουν τα Samsung, τα δοκιμάζω σχεδόν όλα όσα μπορώ, τώρα μένω εδώ μέχρι νεοτέρας

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Alex δε μπορείς να διανοηθείς πόσα tablet Android έχω αλλάξει.

Κανένα μα κανένα δε μπόρεσε να με τραβήξει μακριά απ τα phablet.

Οι λόγοι πολλοί,βασικά έχω 5-10 sites που ρίχνω μια ματιά μέσω opera ή uc και βέβαια απ το app ειδήσεις κ καιρός της google, το FB messenger,πολύ hangout κ επίσης tapatalk. Οπότε το θεωρώ ανούσιο να κρατάω μια κορνίζα σεβαστου βάρους για μια απλή ενημέρωση που κάνω εγώ κατά τη διάρκεια της μέρας. Αν κάτι θέλει ανάλυση υπάρχει και το PC.

Το τελευταίο tablet το Samsung Tab pro 8.4 που είχα πριν λίγο καιρό μου έσπαγε τα νεύρα, όπως ξέρεις υπάρχουν εφαρμογές που δε παίρνουν αλλαγή στο μέγεθος της γραμματοσειράς.

Και πίστεψε με προτιμώ το G4 για διάβασμα γιατί απλά βασικές εφαρμογές φαίνονται καλύτερα σε αυτό πατά στην οθόνη του τιμίου κατά τα άλλα tablet.

Μιλάω για hangout, facebook, ειδήσεις κ καιρός, messenger, tapatalk και πόσα άλλα.

Απίστευτο το ξέρω αλλά δε φταίνε τόσο τα tablet όσο το Android που δυστυχώς δεν είναι optimized για μεγάλες οθόνες.

Πάρε iPad θα μου πεις, πήρα και το έδωσα για άλλους λόγους φιλοσοφίας που δε ταιριάζει με αυτά που έχω μάθει στο Android.

Οπότε πάντα με ένα καλό μεγάλο κινητό να τα έχω όλα μαζί στο τσαντάκι μου ανά πάσα στιγμή συν τηλέφωνο, συν κορυφαία κάμερα συν την οργάνωση που θέλω πάντα μαζί μου.

Τοσο καιρό ήμουν φαν των νοτε από day 1 τους που τα έλεγαν παντόφλες κορόιδευαν κι άλλα γραφικά.

Πιο παλιά ήμουν με τα κορυφαία HTC όπως το HD2 και πιο παλιά τα touch cruise ή τα 200 και 100.

Στην LG είχα απογοητευτεί μέχρι που έπιασα το G4.

Και πίστεψε με το έχω εκτιμήσει περισσότερο γιατί δεν έχει τα super duper specs και όμως πάει αέρα με Nova prime beta που είμαι τώρα.

Άσε που το καταφέρνει αυτό εντελώς μαμά, χωρίς τίποτα πείραγμα, μόνο με απενεργοποίηση λίγων εφαρμογών, πολύ λιγότερων απ τα Samsung.

Και άσε που δεν έχει και άλλοθι την ελαφριά οθόνη όπως έχει το Μ9 full HD, εδώ μιλάμε για βαριά οθόνη και όμως όλα πάνε άψογα, smoothness υπάρχει, ταχύτητα multitasking και κάμερα ή καλύτερη στο χαμηλό φως απ τα top κινητά. Δε φοράω παρωπίδες, μου αρέσουν τα Samsung, τα δοκιμάζω σχεδόν όλα όσα μπορώ, τώρα μένω εδώ μέχρι νεοτέρας

 

Σωστά Μανο για αυτό και εγώ ειπα ότι σου ταιριάζει μια 5.5 all around συσκευή από ότι ζευγάρι με tablet.

Εγώ της αντίθετης φιλοσοφίας είμαι μιας και το tablet πάντα το έχω μαζί μου με το κινητό είτε windows ειτε iPad διότι και εμένα τα android tablet ένα που δοκίμασα το λειτουργικό με απογοήτευσε και αποκρουστικό μου φάνηκε(UI)και όχι σαν συσκευή που ήταν εξαιρετική(z3 compact tablet)

 

Απλά όπως είπες είναι θέμα προτεραιοτήτων και προτίμησης ποιος συνδυασμός βολεύει τον καθένα.

 

Για το lg συμφωνώ για τα πολλά θετικά του και ότι σε καλύπτει και περισσότερο από τα αντίστοιχα κορεατικα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα οτι η καμερα του s6 edge ειναι απο αλλο πλανητη αλλα αυτη του G4 ειναι απο αλλο συμπαν. Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει τετοια καμερα σε κινητο! Συνεκρινα ιδιο πλανο με την καμερα του Ζ3 και η διαφορά ηταν λες και το Ζ3 ειναι κινητο 3ετιας.

Κατα τα αλλα βγαζω 1,5 ωρα παραπανω οθονη σε σχεση με το s6 edge..

Η μεγαλη πλακα ειναι με το ηχειο. Πραγματικα απιστευτα ποιοτικο και σε ενταση και σε μπασο.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα οτι η καμερα του s6 edge ειναι απο αλλο πλανητη αλλα αυτη του G4 ειναι απο αλλο συμπαν. Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει τετοια καμερα σε κινητο! Συνεκρινα ιδιο πλανο με την καμερα του Ζ3 και η διαφορά ηταν λες και το Ζ3 ειναι κινητο 3ετιας.

Κατα τα αλλα βγαζω 1,5 ωρα παραπανω οθονη σε σχεση με το s6 edge..

Η μεγαλη πλακα ειναι με το ηχειο. Πραγματικα απιστευτα ποιοτικο και σε ενταση και σε μπασο.

 

Εγω ενα θα πω.Εχω στην κατοχη μου το 1020 και προσφατα και το g4.Oι φωτογραφιες του lg πλησιαζουν πολυ σε αυτες του 1020 και σε πολλες περιπτωσεις το ξεπερνανε το 1020!!

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω λιγο μια πληροφορια.

Οσοι πηρανε G4 και δεν ειχανε προβλημα με bleeding τα τηλεφωνα ητανε σφραγισμενα με ταινια ασφαλειας? η ειχανε απλα καποια λευκη ετικετα η οτιδηποτε αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω λιγο μια πληροφορια.

Οσοι πηρανε G4 και δεν ειχανε προβλημα με bleeding τα τηλεφωνα ητανε σφραγισμενα με ταινια ασφαλειας? η ειχανε απλα καποια λευκη ετικετα η οτιδηποτε αλλο?

 

Σφραγισμένο με ταινία το δικό μου

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Cocous άστο να το πουλήσει κάνα παιδί από το φόρουμ να σαι σίγουρος ότι είναι απροβληματιστο, αφού δεν σε θέλει

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Cocous άστο να το πουλήσει κάνα παιδί από το φόρουμ να σαι σίγουρος ότι είναι απροβληματιστο, αφού δεν σε θέλει

 

Συμφωνώ και αυτο μια πολυ καλη ιδεα-λυση ειναι.

Μεταχειρισμένο λίγων ημερών,αλλα βέβαια θέλει υπομονή και επιμονή διοτι μπορει να θέλει αρκετές ημέρες εως βρει κατι και συνεχές καθημερινό ψάξιμο.

Ειδικά εγω που είμαι πολυ ψειρας θα προτιμούσα μεταχειρισμένο παρα να μπλέκω με skroutzoμαγαζα διοτι πολυ Ανατολική Ευρώπη παίζει στις συσκευές που φέρνουν και εχω πολλες επιφυλάξεις.

Ειδικά τωρα που αγορές απο εξωτερικό απο δυτικό ευρωπαικες χώρες έχουν κλείσει πλέον.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Cocous άστο να το πουλήσει κάνα παιδί από το φόρουμ να σαι σίγουρος ότι είναι απροβληματιστο, αφού δεν σε θέλει

 

Ξερεις τι γινεται?

Οσα πηρα κανενα δεν ειχε ταινια.

Τα δυο απο eshop ητανε πλαστικοποιημενα και το αλλο απο seven ειχε μια ασπρη ετικετα σκετη.

Αν πανε ολα καλα και μπορεσω να παρω χρηματα πισω θα τκοιταξω να παρω σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας εργοστασιου και οχι οτι να ναι.

Δηλαδη οσοι εχετε απροβληματιστα τα πηρατε σφραγισμενα?

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι γινεται?

Οσα πηρα κανενα δεν ειχε ταινια.

Τα δυο απο eshop ητανε πλαστικοποιημενα και το αλλο απο seven ειχε μια ασπρη ετικετα σκετη.

Αν πανε ολα καλα και μπορεσω να παρω χρηματα πισω θα τκοιταξω να παρω σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας εργοστασιου και οχι οτι να ναι.

 

Αρα κοιτάς να εχει σφραγίδα ασφαλείας της LG μονο και τότε το παίρνεις

Επισης προτίμησε δυτικής Ευρώπης προέλευσης.

Δεν μπορει όλο και κάποιο μαγαζί θα φέρνει απο αυτές τις αγορές.

 

ΥΓ:Ένας λόγος αυτός που ανέφερες που εγω κοιτάζω με μισό μάτι αγορά απο skroutz.

Κάνουν διαφορες ζαβολιές στις συσκευασίες.

Και εδω που τα λεμε κακώς δέχτηκες συσκευη χωρις γνήσια εργοστασιακή σφραγίδα ασφαλείας.

Έπρεπε επι τόπου πισω να το έστελνες και να τους τονίσεις αυτόν τον παράγοντα σε μελλοντική αγορά.

Οτι δεν θα ανεχθείς και δεχθεις μη σφραγισμένη συσκευη απο την μάνα του.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι γινεται?

Οσα πηρα κανενα δεν ειχε ταινια.

Τα δυο απο eshop ητανε πλαστικοποιημενα και το αλλο απο seven ειχε μια ασπρη ετικετα σκετη.

Αν πανε ολα καλα και μπορεσω να παρω χρηματα πισω θα τκοιταξω να παρω σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας εργοστασιου και οχι οτι να ναι.

Δηλαδη οσοι εχετε απροβληματιστα τα πηρατε σφραγισμενα?

 

έχει αναφερθεί ξανά,η lg δεν σφραγίζει τα κινητά απο το εργοστάσιο,οι ταινίες μπαίνουν είτε απο την αντιπροσωπία (αν μιλάμε για ελληνική συσκευή) είτε απο το κάθε κατάστημα ξεχωριστά

Link to comment
Share on other sites

Αρα κοιτάς να εχει σφραγίδα ασφαλείας της LG μονο και τότε το παίρνεις

Επισης προτίμησε δυτικής Ευρώπης προέλευσης.

Δεν μπορει όλο και κάποιο μαγαζί θα φέρνει απο αυτές τις αγορές.

 

ΥΓ:Ένας λόγος αυτός που ανέφερες που εγω κοιτάζω με μισό μάτι αγορά απο skroutz.

Κάνουν διαφορες ζαβολιές στις συσκευασίες.

Και εδω που τα λεμε κακώς δέχτηκες συσκευη χωρις γνήσια εργοστασιακή σφραγίδα ασφαλείας.

Έπρεπε επι τόπου πισω να το έστελνες και να τους τονίσεις αυτόν τον παράγοντα σε μελλοντική αγορά.

 

Ομως το θεμα ειναι να παρω τα χρηματα πισω πρωτα.

Περιμενω μεχρι Τεταρτη λογικα.

Μιλαμε εχω 3 θηκες Tempered glass κομπλε απο ολες τις πλευρες και μου λειπει το κινητο που το ειχα 3 φορες.

Απιστευτο.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ξανά,η lg δεν σφραγίζει τα κινητά απο το εργοστάσιο,οι ταινίες μπαίνουν είτε απο την αντιπροσωπία (αν μιλάμε για ελληνική συσκευή) είτε απο το κάθε κατάστημα ξεχωριστά

Πάντως το g2 απο expansys που το πήρα ειχε σφραγίδα κανονικά απο lg.

Αρα κατι αλλο παίζει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το g2 απο expansys που το πήρα ειχε σφραγίδα κανονικά απο lg.

Αρα κατι αλλο παίζει.

 

Και εγω το g3 απο καιζερ ειχε κανονικα σφραγιδα ασφαλειας Ιταλικο.

Το θεμα ειναι αν μπορεσω να παρω τα λεφτα διοτι εγω ειμαι Βολο.

Αλλα λογικα μπορει να δωσει εντολη σε καταστημα του Βολου.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το g3 απο καιζερ ειχε κανονικα σφραγιδα ασφαλειας Ιταλικο.

Μονο το flex 2 δεν ειχε σφραγίδα αλλα αυτοκόλλητο της Vodafone διοτι branded Vodafone συσκευη ηταν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ναι,δεν διαβάζεται τι έγραψα,αν είχαν ταινία ήταν απο την αντιπροσωπία ή απο το κατάστημα οχι το εργοστάσιο
Link to comment
Share on other sites

ναι,δεν διαβάζεται τι έγραψα,αν είχαν ταινία ήταν απο την αντιπροσωπία ή απο το κατάστημα οχι το εργοστάσιο

Ισχύει!!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...