Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[/img]

Έλα ρε lg.

Με τον καινούργιο τρόπο από xda

 

Πως σου φενεται η πολωνικη 6.0 ειναι σταθερη?? Το προγραμμα το νεο ειναι απλο πως το βλεπεις?? Η ρομ ειναι

καλη γρηγορη κλπ?? Αξιζει η μεταβαση πιστευεις η δεν εχεις βγαλει συμπερασμα ακομη?? Back up τα δεδομενα σου app κλπ τα

ειχες κανει με το lg bridge που λεει στο xda η οχι ?? Αρα με τον νεο τροπο-προγραμμα μπορουμε να ξαναβαλουμε

την 5.1 και να εχουμε εγγυηση ξανα σωστα?? ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλα τωρα κατι μας ειπες εχουν σχεση τα φυκια[ελλαδα]με τις μεταξωτες κορδελες?[γερμανια]

Μαγκες ας ξυπνησουμε ευρωπη ειμαστε κατ ονομα μονο στην πραξη ?μπουρουντι [κρατιδιο αφρικης]και λιαν επιεικως.:mad::mad::mad::mad::mad:

 

Μα δεν μπορεί βάση νομου μπορείς να το κανεις. Μα όλο αυτό είναι καθαρά για την προστασία του καταναλωτή.

Δεν θέλει πολλά ένα τηλ...

Kαλησπέρα θα ήθελα να επιστρέψω το προϊόν που αγόρασα ήταν για δώρο και δεν άρεσε, πείτε μου την διαδικασία. Ακόμη και κάποιο ελάττωμα να έχει πρώτον δεν το λες και ακόμη αν θες να το πεις δεν είσαι υποχρεωμένος να το πας για σέρβις και να περιμένεις. Ζητάς από την άρχει τα χρήματα και αγοράζεις άλλο. Στην τελική το πας νομικά το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διάβασα στο XDA γυρνάς κανονικά πίσω χωρίς να χάνεις εγγύηση.

Ο bootloader μενει κλειδωμενος οπότε δν έχεις θέμα.

Link to comment
Share on other sites

quick circle θήκη εχει δοκιμασει κανεις; Ελεγα μηπως παρω μια. Δεν μπορω να καταλαβω ομως αν το πισω μερος εξεχει λιγο ωστε να καλυπτει το τζαμακι της καμερας..
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διάβασα στο XDA γυρνάς κανονικά πίσω χωρίς να χάνεις εγγύηση.

Ο bootloader μενει κλειδωμενος οπότε δν έχεις θέμα.

 

Φιλε λευτερη ετσι διαβαζω και εγω..Για να μας πει και ο φιλος που την εβαλε την αποψη του μιας και εχει βγει μονο η πολωνικη μηπως εχει τιποτα ελλατωματα αλλιως ψηνομαι πολυ για μια δοκιμη !!! Η Εγγυηση ειναι το θεμα αφου ειναι οκ και αφου γυριζεις πισω τοτε αξιζει !! :p :p

 

Φιλε karagalexk τωρα ειδα την απαντηση σου μπορεις να μας πεις μια πρωτη αποψη απο την πολωνικη αν ειναι καλη και σταθερη ??

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κατέβασα cm12.1 και όταν πάω να φλασαρω μου λέει ότι το αρχείο είναι για g4,p1,h811 ενώ το δικό μου είναι 815 και κατέβασα 2 φορές το σωστό αρχείο ! Τι φάση ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://lg-firmware-rom.com/

 

Υπάρχει άλλο αντίστοιχo site να μπορώ να κατεβάσω την επίσημη rom του τηλεφώνου μου.

Δύο τρία που δοκίμασα δεν δουλεύουν.:(

Link to comment
Share on other sites

http://lg-firmware-rom.com/

 

Υπάρχει άλλο αντίστοιχo site να μπορώ να κατεβάσω την επίσημη rom του τηλεφώνου μου.

Δύο τρία που δοκίμασα δεν δουλεύουν.:(

 

Φιλε κατεβασε οτι θες απο εδω. http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195

Με την μονη προσοχη στο λινκ που θα σου βγαλει για να κατεβασεις την ρομ που θες για να κατεβει

αλλαζεις απο την διευθυνση στον τιτλο στην αρχη απο pkg03 σε pkg02 και πατας enter ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κατεβασε οτι θες απο εδω. http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195

Με την μονη προσοχη στο λινκ που θα σου βγαλει για να κατεβασεις την ρομ που θες για να κατεβει

αλλαζεις απο την διευθυνση στον τιτλο στην αρχη απο pkg03 σε pkg02 και πατας enter ;) ;)

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε, την ήξερα την σελίδα από εδώ κατέβαζα για το G3 αλλά ξαφνικά δεν δούλευε. ομόλογό αυτό με την κατάληξη 2 δεν το ήξερα. . .

Στις διάφορες σελίδες που βγάζω το imei και δεν κατεβάζει η δεν βρίσκει καν rom είναι οι σελίδες? Η μήπως έχει θέμα το imei μου?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε, την ήξερα την σελίδα από εδώ κατέβαζα για το G3 αλλά ξαφνικά δεν δούλευε. ομόλογό αυτό με την κατάληξη 2 δεν το ήξερα. . .

Στις διάφορες σελίδες που βγάζω το imei και δεν κατεβάζει η δεν βρίσκει καν rom είναι οι σελίδες? Η μήπως έχει θέμα το imei μου?

 

Για της σελιδες που λες κατι αλλο παιζει να συμβαινει..Γιατι και σε εμενα που το κινητο μου ειναι γαλλικο στην αρχη πριν κανα μηνα οταν πηρα το g4 εβαζα το imei και το εβρισκε και χωρα και ρομ τα παντα..αλλα εδω και καμποσω διαστημα δεν βγαζει τιποτα...Πιθανον οι server τους εχουν καποιο θεμα τι να πω!!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

quick circle θήκη εχει δοκιμασει κανεις; Ελεγα μηπως παρω μια. Δεν μπορω να καταλαβω ομως αν το πισω μερος εξεχει λιγο ωστε να καλυπτει το τζαμακι της καμερας..

 

Καλημέρα παρέα..

Πήρα εγω μια τις nilkin. Δν με βόλευε παρότι ίδια χρησιμοποιούσαν κ στο g2-. Πίσω δν σου καλύπτει το τζαμακι τις κάμερας καθόλου αλλά ούτε κ πάνω κάτω πιάνει. Μένει ανοιχτό το κινητό. Σε περίπτωση δηλ πεσιματος την τρως.. Ενώ είναι καλή φάση ξέρεις ο κύκλος μπροστά με τα ρολόγια αυτά.. Τελικά δν με βόλευε κ την εβγαλα.

Τώρα είμαι με μια γνήσια spigen gold τζαμί μπροστά πάντα κ είμαι κομπλε!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πήρα μια original quick circle αλλά τελικά κατέληξα μόνο με τζάμι.... Δεν βολεύει άσε που χάνει όλη την ομορφιά του το κινητό
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

αν πουλαει κανεις το G4 σε καλη τιμη ας μου στειλει μηνυμα αμεσα.!! εκδοση και τιμη.! ψαχνω για φιλο..!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το τζαμάκι της nillkin. Για άλλη μία φορά απογοήτευση με το συγκεκριμένο. Φουσκάλες στην πάνω αριστερή γωνία και στην κάτω πλευρά του τηλεφώνου. Και δεν είναι ότι δεν ξέρω να περνάω τζαμάκι. Το 4smarts που είχα προηγουμένως ήταν άψογα περασμένο και είπα να βάλω της nillkin που τόσο παινεύεται αλλά κακώς έκανα.
Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα το nillkin αψογα παντως..Ουτε δειγμα φουσκαλας πουθενα.Εχω 5 στα 5 σε note 4,kzoom,oneplus,g4, και s6 :) Επαγγελματιας καταντησα..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το τζαμάκι της nillkin. Για άλλη μία φορά απογοήτευση με το συγκεκριμένο. Φουσκάλες στην πάνω αριστερή γωνία και στην κάτω πλευρά του τηλεφώνου. Και δεν είναι ότι δεν ξέρω να περνάω τζαμάκι. Το 4smarts που είχα προηγουμένως ήταν άψογα περασμένο και είπα να βάλω της nillkin που τόσο παινεύεται αλλά κακώς έκανα.

 

Περίεργο.Εγώ κατάφερα και το πέρασα το νιλκιν χωρίς φουσκάλες και είμαι τελείως αμπαλος.Στο προηγούμενο γυαλί που είχα βάλει είχα μια τεράστια φουσκαλα πάνω δεξιά που καλυπτε μέχρι και την ένδειξη της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω ρε παιδί μου, δε κατηγορώ το προϊόν, αλλά παρόλο που θεωρώ τον εαυτό μου έμπειρο σε τοποθέτηση ξενέρωσα άσχημα όχι τόσο για τα λεφτά όσο για την αναμονή και ότι δε θέλω να αφήσω την οθόνη γυμνή. Τώρα και να το βγάλω να προσπαθήσω να το ξαναβάλω θα το αχρηστεύσω σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα παιδια. Την τεταρτη θα εχω στα χερια μου ενα G3(32gb) και ενα G4. Τι φορτιση πρεπει να τους κανω; να τα ανοιξω και οταν καταναλωθει η μπαταρια που θα εχει μεσα να τα φορτισω η να μην τα πειραξω καθολου και να τα βαλω για φορτισμα. Επισης, θελω να αγορασω ταχυφορτιστη.ειναι ευκολο να μου στειλετε ενα λινκ;; απο σκρουτζομαγαζο η απο allieexpress που ψωνιζω κινεζιες.Ευχαριστωωωω.......Επισης, πρεπει να προσεξω η να κανω τιποτα με τα ιμει των συσκευων;;;
Link to comment
Share on other sites

τελικα το lg up πολυ απλο....κατεβαζω την πολωνεζικη και λεω να την περασω αργοτερα
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το τζαμάκι της nillkin. Για άλλη μία φορά απογοήτευση με το συγκεκριμένο. Φουσκάλες στην πάνω αριστερή γωνία και στην κάτω πλευρά του τηλεφώνου. Και δεν είναι ότι δεν ξέρω να περνάω τζαμάκι. Το 4smarts που είχα προηγουμένως ήταν άψογα περασμένο και είπα να βάλω της nillkin που τόσο παινεύεται αλλά κακώς έκανα.

 

Εγώ που πέρασα το 4smarts έχω 2 φουσκάλες στις άκρες πάνω, οπότε δεν έχει να κάνει τόσο με το προϊόν...

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα παιδια. Την τεταρτη θα εχω στα χερια μου ενα G3(32gb) και ενα G4. Τι φορτιση πρεπει να τους κανω; να τα ανοιξω και οταν καταναλωθει η μπαταρια που θα εχει μεσα να τα φορτισω η να μην τα πειραξω καθολου και να τα βαλω για φορτισμα. Επισης, θελω να αγορασω ταχυφορτιστη.ειναι ευκολο να μου στειλετε ενα λινκ;; απο σκρουτζομαγαζο η απο allieexpress που ψωνιζω κινεζιες.Ευχαριστωωωω.......Επισης, πρεπει να προσεξω η να κανω τιποτα με τα ιμει των συσκευων;;;

 

Δεν χρειάζεται να επαναλαμβάνεις την ίδια ερώτηση κάθε 12 ώρες. Αν κάποιος ξέρει θα σου απαντήσει.

Αν πάλι κανείς δεν ξέρει να σου απαντήσει τότε μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο στην LG και να ρωτήσεις.

Στην τελική εδώ δεν είμαστε επίσημο support της LG για να ξέρουμε τα πάντα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα παιδια. Την τεταρτη θα εχω στα χερια μου ενα G3(32gb) και ενα G4. Τι φορτιση πρεπει να τους κανω; να τα ανοιξω και οταν καταναλωθει η μπαταρια που θα εχει μεσα να τα φορτισω η να μην τα πειραξω καθολου και να τα βαλω για φορτισμα. Επισης, θελω να αγορασω ταχυφορτιστη.ειναι ευκολο να μου στειλετε ενα λινκ;; απο σκρουτζομαγαζο η απο allieexpress που ψωνιζω κινεζιες.Ευχαριστωωωω.......Επισης, πρεπει να προσεξω η να κανω τιποτα με τα ιμει των συσκευων;;;

 

Εγώ την πρώτη φορα το ανοίγω και το αφήνω να φτάσει περίπου 10% και το φορτίζω πλήρως για πάνω από 6 με 8 ώρες με κλειστή την συσκευή. Συνολικά του κάνω τρις πλήρεις φορτίσεις τις 3 πρώτες φορες. Στην συνεχεια διάβασε και εδώ.

 

http://unboxholics.com/stories/5905-smartphones-kai-fortisi

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...