Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι,δεν διαβάζεται τι έγραψα,αν είχαν ταινία ήταν απο την αντιπροσωπία ή απο το κατάστημα οχι το εργοστάσιο

 

Δηλαδη τι θελεις να πεις οτι το εργοστασιο τα βγαζει σκετα και μετα τα βαζουν ταινιες?

Μαλλον ετσι ειναι αλλα χωρις ταινια ειναι πολυ πιο ευκολο να δεις αν εχει καποιο θεμα και να το πουλησεις φθηνοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι θελεις να πεις οτι το εργοστασιο τα βγαζει σκετα και μετα τα βαζουν ταινιες?

Μαλλον ετσι ειναι αλλα χωρις ταινια ειναι πολυ πιο ευκολο να δεις αν εχει καποιο θεμα και να το πουλησεις φθηνοτερα.

 

ναι..........

Link to comment
Share on other sites

ναι,δεν διαβάζεται τι έγραψα,αν είχαν ταινία ήταν απο την αντιπροσωπία ή απο το κατάστημα οχι το εργοστάσιο

Ας ειναι απο την αντιπρόσωπια οχι απο το κατάστημα ομως.

DOA θέλω να κάνω εγω οχι το κατάστημα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για αναγνώριση προσώπου ξέχνα το, δυστυχώς κάνανε μεγα βλακεια η LG εκεί...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή νομίζω. Θα ψάξω να τη βρω κάποια στιγμή

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ας ειναι απο την αντιπρόσωπια οχι απο το κατάστημα ομως.

DOA θέλω να κάνω εγω οχι το κατάστημα.

 

Παντως εμενα μου ειπε οτι θελει το οκ απο την LG οτι οντως ειναι προβλημα κια μετα θα μου κανει η αντικατασταση η πιστωση η χρηματα πισω.

Ετσι μου ειπε και ας ελπιζω η LG να μην το παιξει κινεζα διοτι μετα θα σκοτωθουμε.

Και αντε να βγαλεις ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα μου ειπε οτι θελει το οκ απο την LG οτι οντως ειναι προβλημα κια μετα θα μου κανει η αντικατασταση η πιστωση η χρηματα πισω.

Ετσι μου ειπε και ας ελπιζω η LG να μην το παιξει κινεζα διοτι μετα θα σκοτωθουμε.

Και αντε να βγαλεις ακρη.

Εφοσον το bleeding ειναι πολυ εμφανές και σε σημαντικό βαθμό δεν νομίζω να εχεις πρόβλημα η εμπόδια να σου βάλουν.

Πάρε τα λεφτά καλύτερα και ψάξε πιο προσεχτικά απο που θα το ξανα πάρεις.

Παντως όντως ειναι ταλαιπωρία και πολυ δυσάρεστη εμπειρία να σου τυχαίνουν τέτοια θέματα με αγορά νέας συσκευης.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον το bleeding ειναι πολυ εμφανές και σε σημαντικό βαθμό δεν νομίζω να σου εχεις πρόβλημα η εμπόδια να σου βάλουν.

Πάρε τα λεφτά καλύτερα και ψάξε πιο προσεχτικά απο που θα το ξανα πάρεις.

 

Ητανε αρκετο και φαινονταν και σε φωτεινοτητα δωματιου.

Σε απολυτο σκοτδι μπορω να σου πω οτι απο το πολυ λευκο κιτρινιζε καπως και το μαυρο.

Λοιπον τα λεμε φιλε μου αργοτερα διτι φευγω για δουλεια.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω λιγο μια πληροφορια.

Οσοι πηρανε G4 και δεν ειχανε προβλημα με bleeding τα τηλεφωνα ητανε σφραγισμενα με ταινια ασφαλειας? η ειχανε απλα καποια λευκη ετικετα η οτιδηποτε αλλο?

 

Σφραγισμενο και το δικο μου με αυτοκολλητο....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα σφραγισμενο απο την ελληνικη αντιπροσωπεια της LG.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα σφραγισμενο απο την ελληνικη αντιπροσωπεια της LG.

Απο που τα πηρατε ρε παιδιά και ποσο αν επιτρέπεται;

Σφραγισμενο και το δικο μου με αυτοκολλητο....
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο net λένε ότι οι ips "δικαιολογούν" light bleed και ως τώρα μόνο 3 άτομα έχουν αυτό το θέμα....

Αλλο να χει λιγο και αλλο να μην βλεπεται. Η προηγουμενη συσκευη που ειχα ειχε απειροελαχιστο αλλα ειχε 4 καμμενα pixel.

Αυτη που εστειλα τωρα πισω ητανε απαραδεχτη.

Τιποτα αν μπορεσω να παρω πισω λεφτα θα ψαξω για σφραγισμενο αλλιως θα του πω να ξερει οτι ειμαι σε θεση να αλλαξω οσες συσκευες χρειαστει μεχρι να παρω σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Απο που τα πηρατε ρε παιδιά και ποσο αν επιτρέπεται;

 

Kaizer εγω Γ.Σεπτεμβριου 35 στα 515 ευρω,metallic gray παρτιδα 506 Ουγγρικο..

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Kaizer εγω Γ.Σεπτεμβριου 35 στα 515 ευρω,metallic gray παρτιδα 506 Ουγγρικο..

Φιλε μου ητανε σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας της LG η απλα ειχε καποια ταινια σαν αυτοκολητο σκετο;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ητανε σφραγισμενο με ταινια ασφαλειας της LG η απλα ειχε καποια ταινια σαν αυτοκολητο σκετο;

 

Αυτοκολλητο της Lg με λεκτικο, "Do not accept if seal is broken"...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Έπαθα πλάκα σήμερα με την αυτονομία κατά την διάρκεια αναπαραγωγής μουσικής μέσω bluetooth! Συνολικά στις 2 ώρες έπεσε 7% η μπαταρία! Wifi, Data, Οθόνη κλειστά.

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγορινες.

Θελω βοηθεια αν ειναι ευκολο.

Μαλλον σημερα θα κλεισει με το θεμα επισστροφης του 3ου G4 και θελω να το ξαναπαραγγειλω.

Ρε παιδια ομως οπου και αν ειδα και εψαξα δεν βρηκα πoυθενα σφραγισμενη συσκευασια απο εργοστασιο της lg και ολοι μου ειπανε οτι τα κινητα ερχονται ετσι.

Τι κανω τωρα?

Ξαναπαραγγελνω και ο θεος βοηθος?

Υπαρχει καποιος που πηρε καποιο που να μην ητανε σφραγισμενο με καθε αυτου ταινια της lg και να του βγηκε καλο απο θεμα bleeding?

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση δεν έχει το bleeding με το αν είναι σφραγισμένο η όχι το κουτί. Απλά υποθέσεις

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση δεν έχει το bleeding με το αν είναι σφραγισμένο η όχι το κουτί. Απλά υποθέσεις

 

Ισως αλλα καμια φορα δεν ξερεις.

Λοιπον παιδια το ειδε ο ανθρωπος στα 7even και μου ειπε οτι οντως υπαρχει προβλημα και αυριο θα μου στειλει καινουριο διοτι σημερα δεν προλαβε την μεταφορικη εταιρια μιας και μολις τωρα πηρε απαντηση για το προβλημα.

Α να δουμε. Αν ειναι 4 στα 4 τοτε θα μιλαμε για την αποκορυφωση της γκαντεμιας.

Θα το εχω την Πεμπτη με το καλο τωρα σε μαυρο δερμα.

Λοιπον θα παω στην εκκλησια να το διαβασω πριν το ανοιξω.

Επισης τον ρωτησα οτι αν ειναι και αυτο ετσι τι γινεται? και μου απαντησε οτι θα μου κανει επιστροφη χρηματων.

Απλα πραγματικα ειχα τρομερη εξυπηρετηση και πολυ γρηγορη αφου σημερα παρελαβε το τηλ ο υπευθυνος και σημερα ειχα και απαντηση.

Και γι αυτο τον λογο δοκιμαζω παλι την τυχη μου σε αυτους.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Φίλε το δικό μου σφραγισμένο με άσπρη ταινία και είναι άψογο.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Φίλε το δικό μου σφραγισμένο με άσπρη ταινία και είναι άψογο.

 

Ασπρη σκετη ταινια η εγραφε επανω LG?

Και αν ειναι ευκολο πες μου τι παρτιδα και τι προελευση ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Άσε τα σφραγισμένα και μη. Ή lg δε σφραγίζει κανένα τηλέφωνο από το εργοστάσιο. Αν σφραγιστουν θα γίνει αυτό από την lg της κάθε χώρας. Εγώ έχω ασφράγιστο ελβετικό και είναι άψογο. Οπότε αν σου παρουσιάσουν τηλέφωνο χωρίς να είναι σφραγισμένο μη βάλεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου.

 

ΟΚ οποτε σε ανναμονη για Πεμπτη. Μολις παραλαβω θα ενημερωσω εντυπωσεις αλλα πρωτα οπως ειπα θα περασω και μια βολτα απο την Ευαγγελιστρια στην περιοχη μου να του ριξω ενα διαβασμα.

Χαχαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Το GPS για να βρει την θέση σου και να κάνεις πλοήγηση σε συγκεκριμένη διεύθυνση χρειάζεται απαραίτητα σύνδεση στο διαδίκτυο ή μπορεί να γίνει και μόνο με το κλείδωμα δορυφόρων;
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...