Jump to content

Landvo L500s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγινε παραγγελια Apr 29, 2015 15:15:08 PM

Το δικο σου ?

 

εγω πηρα το μαυρο την δευτερα 4 μαιου πρωι πρωι και ελεγα το αργοτερο μεχρι παρασκευη να το εχουνε στειλη.αλλα ακομα τπτ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

RS212983633NL Netherlands Post Registered : May 11, 2015 15:09:43 PM PST........επιτελους.........

Χθες ξεκίνησε και το δικό μου :).

Αν και είχα ζητήσει να έρθει με singapure έρχεται και εμένα NL .Ελπίζω να μην έχουμε κανένα πρόβλημα στο τελωνείο όπως έγραψε κάποιος παραπάνω για τα πακέτα NL

Link to comment
Share on other sites

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1014449

 

Εδω ενα απο τα πρωτα review του. Το μονο κακο συμφωνα με τον τυπα ειναι η οθονη του. Προσωπικα ετσι οπως κοιταω τις πικ δεν εχω κανα θεμα. Πηρα 2 για την ιστορια

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω μια παραγγελια για την κοπελα μου,σε αυτα τα λεφτα ειναι κελεπουρι.Και για την οθονη ενταξει με 60 ευρω τωρα δεν περιμενουμε και θαυματα :lol:
Link to comment
Share on other sites

http://pspstation.org/review-y-unboxing-landvo-l500s-el-octacore-mas-barato-del-mercado/

 

Ενα ακομα μια χαρουλα ειναι η οθονουλα του. Ελπιζω να προλαβες γιατι στοκ δεν εχουν

Edited by AiWaaa
Link to comment
Share on other sites

 

Τι θες να πεις?Η τιμη που εχει σε Ευρω δεν ισχυει.69.99$ ισον 61.2 Ευρω.Η τιμη του Gear με το κουπονι παραμενει η φθηνοτερη.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τογνωστό κόλπο του Everbuying :lol: . Βγάζει μία χαμηλή τιμή σε ΕΥΡΩ στην σελίδα του προιόντος και όταν πας να πληρώσεις στο PAYPAL βλέπεις τουλάχιστων 10% παραπάνω:mad: .Πως αλλιώς από 69,99$ βγαίνει η τιμή 58,4€ με την τρέχουσα ισοτιμία ;;;;;

Η απάντηση τους είναι πάντα ότι έχουν αργή αλλαγή των ισοτιμιών $/€ στην ιστοσελίδα τους .

Έχω φρενάρει αρκετές παραγγελίες έτσι .

Link to comment
Share on other sites

Χθες που το κοιτούσα στο everbying το είχε σε ευρώ 61,5. Σήμερα το έχει 58,40.

Η φτηνότερη τιμή είναι στο http://www.dealsmachine.com/best_244223.html με κουπόνι LDVN1. Βγαίνει στα 57 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Μολις με ενημερωσε το gearbest οτι εχει stock και θα το στειλει σε 1-2 μερες,για να δουμε.

 

μπορουμε να παραγγειλουμε αφοβα δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να παραγγειλουμε αφοβα δηλαδη?

 

Δεν ξερω φιλε μου,αν δεν παρω tracking number δεν πιστευω κανεναν αλλα μου ειπανε οτι το εχουνε.

Link to comment
Share on other sites

εγω που μιλησα το μεσημερι γυρω στις 2 μου ειπανε πως θα το εχουνε σε 2 με 3 μερες ΣΤΟ GB

το dealsmachine ειναι αξιοπιστο???

Edited by bill27
Link to comment
Share on other sites

Τι θες να πεις?Η τιμη που εχει σε Ευρω δεν ισχυει.69.99$ ισον 61.2 Ευρω.Η τιμη του Gear με το κουπονι παραμενει η φθηνοτερη.

Το έβαλα σαν εναλλακτική για κατάστημά

Link to comment
Share on other sites

εγω που μιλησα το μεσημερι γυρω στις 2 μου ειπανε πως θα το εχουνε σε 2 με 3 μερες ΣΤΟ GB

το dealsmachine ειναι αξιοπιστο???

 

και εμενα ετσι μου ειπανε.παρηγγειλα ενα στα 59.22 ευρω ειναι...ληστεια!και να αργησει λιγο δεν τρεχει τιποτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αποστολή γενικά τι ζητάτε εσείς που το παραγγείλατε? SG, NL,......????????

 

Με SG ζηταω παντα και δεν ειχα ποτε θεμα απλα αργει λιγο 30-35 μερες

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα,παραγγελια απο Gearbest.Την εκανα 29/4,στις 13/4 πηρα tracking number,15/4 μπηκε αεροπλανο με Singpost που πληρωσα (0.29$),19/4 εκλεισε απο ΚΔ Αττικης.

Πρωτες εντυπωσεις οι συνηθισμενες απο την μεχρι τωρα εμπειρια μου με τα Landvo.Αξιοπιστα,ποιοτικα και παρα πολυ καλα εως εξαιρετικα vfm.

Hχειο ακουστικο πεντακαθαρο,μεγαφωνο δυνατο,σημα κινητης πολυ καλο.Η οθονη ειναι μια χαρα.Η καμερα κλασσικη 5ΜΡ,αρκετα καθαρη.

Η συσκευη εχει παχος και βαρος,πιθανων ιδιο με το L550.Δεν ειναι λεπτη οσο το Μlais M9 αλλα δεν φτανει το THL4000.Καθεται ωραια στο χερι και σ αυτο βοηθαει το καπακι που ειναι ματ και δεν αφηνει δαχτυλιες.

Για τα περαιτερω το απογευμα.Θηκη σιλικονης και handsfree μεσα στη συσκευασια.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...