Jump to content

Samsung s5 ή LG G3?


akislmr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλιστα, πήρες εσύ 6 g3 και είχαν όλα θέμα στο σήμα και ολόκληρο νήμα δεν έχει αναφερθεί ποτέ.

Επίσης σου είπε κανείς ότι δεν πιάσαμε το s5? Το πιάσαμε και γι αυτό λέμε πως είναι ο βασιλιάς του Κιτς και της κακής πλαστικουριας. Αυτό το ψευδονικελ περιμετρικά της οθόνης μπήκε στα ρεκόρ γκίνες κακογουστιάς. Σαν συσκευή δουλεύει ρολόι πραγματικά, για να λέμε και τα πραγματα με το όνομα τους. Αλλά για μένα μέχρι εκεί, πρέπει να μου αρέσει αυτό που βλέπω όλη την ώρα καθημερινά.

Επίσης που είδες καλύτερη την μπαταρία στο S5,γιατί κάτι μου λέει ότι η μόνη επαφή που είχες με το g3 πρέπει να ήταν σε καμία πλαίσιο, αλλιώς θα ήξερες πολύ καλά ότι είναι στα ίδια.

Γιάννη το είχε το g3 ο Ερνέστο. Τεσπα το s5 που έχει και συγκρίνει ο Ερνέστο είναι με τον snapdragon 805 και τα 3gb ram που δεν εισάγεται επίσημα και κοινώς δεν έχει εγγύηση άρα είναι σαν το συγκρίνουμε το g3 με τον 805 που είναι άκυρο γιατί δεν νομίζω ο άνθρωπος που ψάχνει για συσκευή να θέλει να πάρει μια συσκευή και να μην είμαι καλυμμένος σε θέματα εγγύησης εντός Ελλάδος κτλ αλλιώς κοιτάει και κινέζικα. Επίσης η αδερφή μου που έχει το s5 το κανονικό μετά την εγκατάσταση lollipop παρόλα τα Factory reset δυστυχώς έχει θέματα με κατανάλωση μπαταρίας και αναγκαστικες διακοπές... Τώρα πήρε ένα update 350mb από την Samsung που δείχνει κάπως να έφτιαξε η κατάσταση αλλά και πάλι δεν πλησιάζει το πως ήταν με κιτ κατ. Γενικα για μένα αυτή η συσκευή δεν είχε κάτι να δώσει μετά το s4. Τεσπα γούστα είναι αυτά.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...