Jump to content

κινεζικο μεχρι 250 ευρω


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα...τη προηγουμενη φορα με βοηθησατε κατευθειαν με το θεμα που ειχα ανοιξει για τον φιλο μου και η αγορα του lg g2 ηταν μια χαρα γι'αυτον και τον αφησε ευχαριστημενο...αυτη τη φορα θελω να ακουσω προτασεις για κινεζικο μεχρι 250 ευρω....πρεπει να εχει απαραιτητα

1->2 gb ram

2->16 gb rom

3->οσο πιο μεγαλη μπαταρια γινεται γιατι ο φιλος θα λιωσει σε παιχνιδια,φβ,ιντερνετ γενικα

4-> οθονη 5-5.5 ιντσες

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

τα m1 note και κ3 είναι καινούργια με 64bit επεξεργαστή,εγώ θα προτιμούσα το m1,το nubia έχει snapdragon 801 και είναι το ακριβότερο απο αυτά που σου πρότεινα,το elife αν και παλιό μοντέλο φοράει snapdragon 800 και 3 γιγα ραμ
Link to comment
Share on other sites

τωρα που τα κοιταξα προσωπικα το m1 μου αρεσει περισσοτερο...θα του τα δειξω ολα και βλεπουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και το k3 note πολυ καλο....το gionee θα το αποριψει λογικα λογω σχεδιασμου

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το vibe x2 εχει πολυ μικρη μπαταρια σε σχεση με τα αλλα....λογικα θα παιξει αναμεσα σε m1 note και k3 note

Link to comment
Share on other sites

τωρα που τα κοιταξα προσωπικα το m1 μου αρεσει περισσοτερο...θα του τα δειξω ολα και βλεπουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και το k3 note πολυ καλο....το gionee θα το αποριψει λογικα λογω σχεδιασμου

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το vibe x2 εχει πολυ μικρη μπαταρια σε σχεση με τα αλλα....λογικα θα παιξει αναμεσα σε m1 note και k3 note

 

Meizu M1 Note είναι πολύ πιο φιλικό σε χρήση και από πιο γνωστή εταιρία. Προτίμησέ το.

“I feel a little dizzy," said Orion. "But also wonderfully elated. I feel that I am on the verge of finding a rhyme for the word orange."
Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε αν έχουν ραδιόφωνο...

 

χρονια πολλα σε ολους...δεν το τσεκαρα αλλα απ'οτι ξερω ο φιλος δεν ειναι λατρης του ραδιοφωνου

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρίξε και μια ματια στο Ecoo E04 Plus.

 

φαινεται πολυ δυνατο...ξερουμε ομως τιποτα για αυτη την εταιρια;;

Link to comment
Share on other sites

Leagoo elite 2 φιλε εχει ολα τα χαρακτηριστικά π αναζητείς κ ειναι κ κουκλακι ζωγραφιστό δες στα Σκρουτζομαγαζα τις περιγραφές στα ελληνικά
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Leagoo elite 2 φιλε εχει ολα τα χαρακτηριστικά π αναζητείς κ ειναι κ κουκλακι ζωγραφιστό δες στα Σκρουτζομαγαζα τις περιγραφές στα ελληνικά

 

ευχαριστω για τη προταση...το εχεις δοκιμασει;;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τη προταση...το εχεις δοκιμασει;;

 

Φιλε μ σημερα το παρέλαβα κ μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμένος το βραδυ θα γραψω αναλυτικά στο ανάλογο θεμα παντως στα γρηγορα φοβερή κάμερα κ πολυ καλο touch

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

 

φαινεται ωραιο και βολευει που μπορει να αγοραστει απο ελληνικο μαγαζι...μαλλον προς τα εκει θα παει....αν και μερικες αλλες προτασεις δεν ηταν καθολου ασχημες....δυνατο καινουργιο τηλεφωνο ειναι και το jiayu s3 advance

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...