Jump to content

Αγορά κινητού μεχρι 380


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολους.Δινω μεχρι 380 ευρω για νεο κινητο μιας και νομίζω ηρθε η ώρα να αλλαξω το Nexus 4.Να σας πω την αλήθεια δεν θελω να ξεφύγω σε θεμα οθονης.Σκεφτόμουν ζεστα το Lg G3 αλλα τα 5.5 ιντσες μου φένονται υπερβολικα σε μγεθος κινητου.Χωρις βεβαια να το εχω δει απο κοντας μιας και ειμαι επαρχεία.Επισης σκέφτομαι και για το z3 compact αλλα παλι θα παω απο 4.7 σε 4.6??κλείνω περισσότερο σε S5 ωστοσο θα ήθελα πολυ την γνώμη σας..για να σας προλάβω δεν κοιτάω απο κινα μεριά
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κατι αλλο τι περισσοτερο θα προσφέρει ενα galaxy s5 απο ενα Lg G2?το ενα 356 16γκ το αλλο 240-260 και μπορεις αν το βρεις και μεταχειρισμένο στα 200 πολλες φορες και σφραγισμενο..ας μου απαντησει καποιος..και στο μεγεθος ειναι πιο μικρο το G2 με μεγαλυτερη οθονη ετσι?δεν ξερω βεβαια αν πηρε lolipop..ας βοηθήσει καποιος
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κατι αλλο τι περισσοτερο θα προσφέρει ενα galaxy s5 απο ενα Lg G2?το ενα 356 16γκ το αλλο 240-260 και μπορεις αν το βρεις και μεταχειρισμένο στα 200 πολλες φορες και σφραγισμενο..ας μου απαντησει καποιος..και στο μεγεθος ειναι πιο μικρο το G2 με μεγαλυτερη οθονη ετσι?δεν ξερω βεβαια αν πηρε lolipop..ας βοηθήσει καποιος

 

έχει τον snapdragon 801 έναντι του 800 που έχει το g2 αν και δεν έχει μεγάλη διαφορά και παίρνει micro sd card,lollipop δεν ξέρω αν έχει πάρει ήδη αλλά θα πάρει σίγουρα άσε που μπορείς να βάλεις όποια custom rom θέλεις άφοβα χωρίς να ανησυχείς για την εγγύηση κάτι που δεν μπορείς να κάνεις με το s5

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω σκοπο να ασχοληθω με custom rom ..θελω ενα κινητο που να ειναι smooth απο μονο του οπως το νεξους 4 οπου εχω..κανενα απο τα δυο δεν ειναι?lg g2 Κ s5?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω σκοπο να ασχοληθω με custom rom ..θελω ενα κινητο που να ειναι smooth απο μονο του οπως το νεξους 4 οπου εχω..κανενα απο τα δυο δεν ειναι?lg g2 Κ s5?

 

ποιος σου είπε οτι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

ποιος σου είπε οτι δεν είναι?

 

Όχι δεν μου το είπε κάποιος απλά ρώτησα....βέβαια το σ5 είναι ανθεκτικό σε σκόνη και νερό...είναι ένα πρόταιρημα και αυτό ...γενικά αξίζει τα λεφτά του το σ5 στην συγκεκριμένη τιμή που είναι τώρα;

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα θα διαλεγα lg g2. τεραστια αυτονομια σε μπαταρια,παρα πολυ καλη οθονη και καμερα . το μονο θεμα ειναι η καρτα μνημης που δεν εχει. οσο για λολιποπ πιστεψε με με το κιτκατ ειναι τουμπανο! απλα στην θεση σου θα επαιρνα ενα κινητο στα 250 μαξιμουμ περιμενοντας να βγει η νεα γενια με επεξεργαστες x64 και να πεσουν λιγο οι τιμες! αυτο και εκανα βασικα...g2 εχω ;)
Link to comment
Share on other sites

το εψηνα αρχικα για g2 αλλα η ανθεκτικοτητα σε σκονη και νερο του σ5 +οτι ειναι πολυ πλαστικιλα το g2 με κατευθύνουν στο samsung
Link to comment
Share on other sites

το εψηνα αρχικα για g2 αλλα η ανθεκτικοτητα σε σκονη και νερο του σ5 +οτι ειναι πολυ πλαστικιλα το g2 με κατευθύνουν στο samsung

 

Το σ5 δηλαδή δεν είναι πλαστικό?

Link to comment
Share on other sites

Κάθεστε και προτείνετε ανοησίες , όταν υπαρχει το moto x 2nd gen, στα 355 ευρώ. Η καλυτερη επιλογή σε αυτα τα χρηματα!
Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Lg g2 32gb, στα 270ευρώ. Δεν έχω να πω κάτι άλλο , δεν υπάρχει τέτοιο value for money .

 

Για τα πλαστικά του g2 , είναι τόσο της πλάκας του s5 που θα νομίζεις ότι το g2 είναι μεταλλικό

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...